Straipsniai ir istorijos

John Deere Forestry
Aki Pyykkö

Norint sukurti naują miško mašiną reikia užsidegimo ir atkaklumo

Naujos miško mašinų serijos kūrimas ir gamyba yra kelių etapų procesas, trunkantis mažiausiai keletą metų. 

IHC

IHC palengvina derliaus nuėmimą ir pagerina genėjimo kokybę

Naujoji išmanioji mašinos pjaunamosios valdymo sistema (IHC) palengvina derliaus nuėmimą ir pagerina genėjimo kokybę. Valdant genėjimo peilių jėgą išlaikomas optimalus mašinos pjaunamosios spaudimas ir puikus matavimo tikslumas esant bet kokioms sąlygoms.

Sodinukų sodinimas geresnei ateičiai

Sodinukų sodinimas geresnei ateičiai

Mechanizuotas sodintuvas skirtas pritaikyti skirtingoms rūšims ir naudoti įvairiose miškininkystės rinkose visame pasaulyje. Sodintuvas yra prijungtas ant 1510G medvežio, kuris yra serijinės gamybos Joensuu gamykloje Suomijoje.

H425

Būkite ramūs įsigiję išplėstines garantijas miško technikai

“John Deere Forestry” siūlo visapusiškiausius garantijų variantus rinkoje: standartines ir išplėstines garantijas.

Jori Uusitalo

Tikslusis kirtimas – medienos ruošos ateitis.

Jori Uusitalo, Helsinkio universiteto miško darbų ir logistikos profesorius, kartu su savo tyrėjų komanda parengė naują daugiatikslį miško kirtimo modelį. Jis pavadino jį tiksliuoju kirtimu.

60 000 tonų mažiau išmetamo anglies dioksido

60 000 tonų mažiau išmetamo anglies dioksido

G serijos ratinės medkirtės sunaudoja 16 % mažiau degalų vieno kubinio metro medienos paruošimui nei E serijos medkirtės. Tai reiškia 60 000 tonų mažiau anglies dioksido išmetimų vien 2021 m.

„John Deere“ 1910G šachtoje, su įrengtais kasybos agregatais

Siekiame aukso

„John Deere“ 1910G medvežis yra žvėris miške, bet kaip jūs pavadintumėte 1910G aukso kasykloje?  Atrodo, kad 1910G taip pat yra tikras monstras kasybos tunelyje – taip rodo patirtis iš Suomijos Laplandijos.

„John Deere“ 1510G ir aukštas kranas, keliantis žmonėms gabenti skirtą krepšį

Kylame į dangų

Islandija yra didelė sala su nelygiu kraštovaizdžiu, kurį suformavo ugnikalnių išsiveržimai visos šalies istorijos metu. „Landsnet“ techninės priežiūros komanda sulipą į didelį visais keturiais ratais varomą automobilį ir važiuoja prie aukštos įtampos elektros linijos kalnuose į rytus nuo Reikjaviko miesto.