Savaeigiai pašarų smulkintuvai

Pasirinkę "John Deere" smulkintuvą, gausite kur kas daugiau nei aukščiausio lygio techniką. Jūs prisijungsite prie komandos. Prie komandos, kuri teikia pasaulinio lygio paslaugas ir pagalbą, todėl galėsite dirbti be jokių pertraukų. Bet tai dar ne viskas. Standartiškai galėsite mėgautis ir kai kuo daugiau, t. y. neprilygstama "John Deere" reputacija. Viena įmonė. Vienas pavadinimas. Kartu nuo 1837 metų.

8000 serija

Mūsų klientai mums suteikė viziją, kaip turėtų atrodyti naujoji 8000 serija. Tai aukščiausio lygio našumas, apimantis šešias pagrindines sritis: veiksmingą galios išnaudojimą, pašarų kokybę, patogumą, patikimumą, sukibimą ir ekonomiškumą. Tai buvo didelis iššūkis. Bet mes esame įsitikinę, kad mums pavyko jį įveikti.

Tiesiog apdorokite!

Tiesiog apdorokite!

AUKŠTOS KOKYBĖS branduolių apdorojimas nuo 3 iki 29 mm LOC bet kurioje sausojoje medžiagoje.

"Harvestlab 3000"

"Harvestlab 3000"

Pasėlių drėgmė viename lauke gali svyruoti daugiau nei 20 proc., todėl, kad būtų užtikrintas tinkamas siloso tankinimas be deguonies intarpų, gali tekti pjauti skirtingais aukščiais. Pritvirtinta prie "John Deere" pašarų kombaino, "HarvestLab 3000" leidžia automatiškai reguliuoti pjovimo ilgį pagal sausųjų medžiagų kiekį.

DIRBK DAR UŽTIKRINČIAU.

DIRBK DAR UŽTIKRINČIAU.

SU "DURA LINE"

„John Deere“ „Dura Line“ įdėklai dabar parduodami kaip trys skirtingi komplektai. Rasite tinkamą paketą bet kokiems savo individualiems poreikiams. Visus juos garantuotai* galėsite eksploatuoti 3 000 variklio darbo valandų arba 5 metus, priklausomai nuo to, kas įvyks pirmiau! Su „Dura Line“ galite nuveikti daugiau. Garantuota.

* Garantija netaikoma priešpeiliams, peiliams, peilių laikikliams, lygių ritinėlių grandikliams

Dėl informacijos kreipkitės į "John Deere" atstovybę jau dabar!