Savaeigiai pašarų smulkintuvai - sukurta smulkinti

8000 serijos pašarų smulkintuvai

8000 serijos pašarų smulkintuvai

8000 seriją sukūrėme tam, kas svarbiausia: padėti jums efektyviau paruošti daugiau aukštos kokybės siloso. Patirkite patikimai aukštą smulkinimo kokybę mažiausiomis įmanomomis veiklos sąnaudomis.

9000 serijos pašarų smulkintuvai

9000 serijos pašarų smulkintuvai

Šie savaeigiai pašarų smulkintuvai leidžia atlikti tikslią pašarų analizę ir dokumentuoti, labai patvarus grūdų traiškytuvas užtikrina pašaro kokybę, o išskirtiniai varikliai leidžia 9000 serijai pasiekti visiškai kitą lygį.

spfh-finance-offers

Savaeigis pašarų smulkintuvas Susidomėjote? Susisiekite su mumis dar šiandien!

Laukia didelės nuolaidos

Sukomplektavome Jums Keturi specialius modelius su 15 000 € nuolaida. Pasiūlymas galioja tik ribotą laiką. Pažiūrėkite juos ir pasirinkite sau tinkamiausią.

9500 Pro: absoliutus našumas, be AdBlue®

9500 Pro: absoliutus našumas, be AdBlue®

Padidinkite produktyvumą ir efektyvumą su mūsų aukščiausio lygio pašarų smulkintuvu. Šis galingas parengtas dirbti ir vykdyti nurodymus įrenginys jau sukurtas naujausiems G5 Universal ekranams. Jame yra efektyvi automatika, tokia kaip Pro-Touch, ir mūsų aukščiausios klasės LED apšvietimo paketas. Dėl DuraLine Premium nusidėvinčių dalių ir didelių apkrovų rinktuvo pavara užtikrina, kad galėsite lengvai dirbti ir be pastangų nuimti derlių.

8600 Pro: DLG patikrintas našumas

8600 Pro: DLG patikrintas našumas

Išbandytas 239 t/val. pralaidumu, šis 8600 modelis užtikrina įspūdingą našumą, nes sutaupoma 0,47 l/t. Jis yra paruoštas dirbti ir vykdyti nurodymus bei veikia su naujausiais G5 Universal ekranais. Jis pasižymi efektyvia automatika
, tokia kaip Pro-Touch ir Premium LED apšvietimo paketas. Dėl DuraLine Premium nusidėvinčių dalių ir didelių apkrovų rinktuvo pavara užtikrina, kad galėsite lengvai dirbti ir be pastangų nuimti derlių.

8500 Pro: neribokite savo lūkesčių

8500 Pro: neribokite savo lūkesčių

Dirbdami su bet kokiais javais ir bet kokiomis sąlygomis galite efektyviai apdoroti javus ir naudoti išskirtinę varomąją jėgą. 8500 pasižymi efektyvia automatika, tokia kaip Pro-Touch, ir turi mūsų aukščiausios klasės LED apšvietimo paketą. Jis parengtas naudoti ir valdyti bei jau nustatyta naujausiems G5 Universal ekranams. Akmenų aptikimas, DuraLine Premium nusidėvinčios dalys ir didelių apkrovų rinktuvo pavara užtikrina itin prieinamą derliaus nuėmimą be jaudulio.

8200 Pro: naujas variklis, didesnė galia

8200 Pro: naujas variklis, didesnė galia

Dabar 8200 modelis, turintis daugiau galios ir tą pačią išskirtinę varomąją jėgą bei javų nuėmimo efektyvumą, taip pat turi automatinę rinktuvo movą. Viskas nustatyta naujausiam John Deere G5 Universal ekranui ir turi mūsų aukščiausios klasės LED apšvietimo paketą. DuraLine Premium nusidėvinčios dalys ir akmenų aptikimo funkcija užtikrina didelio našumo derliaus nuėmimą be jaudulio, o tokios funkcijos kaip ProTouch leidžia efektyviai automatizuoti.

Žolės rinktuvai

Žolės rinktuvai

Didelio naudingumo žolės rinktuvų kolekcijoje galite rinktis tarp 6X9 ir R serijos rinktuvų.

Kukurūzų pjaunamosios

Kukurūzų pjaunamosios

Kukurūzų pjaunamosios „300plus“ ir „400plus“ dėl savo našumo, patikimumo ir paprastos techninės priežiūros yra žinomos visame pasaulyje.

Visų javų pjaunamosios

Visų javų pjaunamosios

Grūdų siloso gamyba negali būti geresnė nei su „Zürn ProfiCut“ pjaunamosiomis.

„John Deere Operations CenterTM“

„John Deere Operations CenterTM“

„John Deere Operations CenterTM“ akimirksniu užfiksuoja svarbiausius darbinius duomenis, kad padidintų jūsų įmonės veiklos skaidrumą ir našumą.

„HarvestLab™ 3000“

„HarvestLab™ 3000“

Gaukite realaus laiko pašarų ir mėšlo analizę ir atlikite korekcijas lauke, remdamiesi momentiniais, labai tiksliais tuo metu surinktais duomenimis, naudojant trumpųjų infraraudonųjų spindulių (NIR) jutiklių technologiją.

Detalių katalogas

Detalių katalogas

Visos markės, visi modeliai, visi metai. Visos detalės, kokių tik jums reikia iš „John Deere“ atstovybės. Gyvulininkystės, miškininkystės, sodininkystės, remonto poreikiams. Peržiūrėkite mūsų išplėstą asortimentą.