John Deere tiksliosios technologijos vejos priežiūros technikai

Kaip vejos prižiūrėtojas, golfo aikštynų vejos prižiūrėtojas ar profesionalus kraštovaizdžio priežiūros specialistas, susiduriate su vis didesniais rūpinimosi aplinka 
ir veiklos efektyvumo reikalavimais. Vejos priežiūros technikai skirtos John Deere tiksliosios technologijos suteikia patogiai naudojamus sprendimus, padedančius 
efektyviai planuoti, stebėti ir analizuoti techninės priežiūros darbus. Gaudami svarbiausias įžvalgas visus metus, galite 
laiku priimti tinkamus sprendimus dėl pelningesnių ir tvaresnių vejos bei dirvožemio priežiūros darbų.

Optimizuotas išteklių valdymas

Naujoviškos vejos priežiūros technologijos suteikia naudingos informacijos apie mašinos naudojimą ir sąnaudas, kad būtų užtikrintas didesnis išlaidų skaidrumas ir priimami pagrįsti sprendimai. 

boundaryprecision-turf-guide

Tvaru be jokio vargo

Tiksliosios vejos priežiūros technologija gali gerokai sumažinti degalų sąnaudas ir užkirsti kelią pertekliniam trąšų ir chemikalų naudojimui, kad būtų užtikrinta tvaresnė vejos priežiūra.

Tiksliosios technologijos vejos priežiūros technikai: efektyvesnis darbų valdymas

John Deere Precision Turf sujungia mašinas, laukus ir darbuotojus, kad galėtumėte stebėti realiuoju laiku. Visi svarbūs valdymo duomenys lengvai pasiekiami, kad priimtumėte geresnius sprendimus, tai padeda jums vykdyti pelningą ir tvarią veiklą.

connect

Prijungimas

guidance

Automatinis vairavimas

manage

Valdymas

Ryšio sprendimai yra esminis dalykas siekiant mašinos duomenis gauti realiuoju laiku. JDLink™ yra John Deere telematikos sprendimas, kuris palengvina automatinį mašinos duomenų srautą tarp prijungtos įrangos ir John Deere Operations Center™, mūsų internetinės valdymo platformos.

           

track-machine-performance

Stebėkite mašinos našumą

Realiuoju laiku siunčiami mašinų duomenys, tokie kaip veikimas tuščiąja eiga, transportavimo ir darbo valandos, atspindi mašinos našumą ir yra naudojami mašinos darbui optimizuoti.

monitor-machine-positions-live

Stebėkite mašinų vietas realiuoju laiku

Be to, galite realiuoju laiku stebėti viso savo technikos parko mašinų vietas iš bet kurio įrenginio ir bet kuriuo metu – tiksliai žinosite, kur dirba jūsų komanda ir kokia darbų eiga.

reduce-maintenance

Sumažinkite techninės priežiūros sąnaudas ir prastovas

Realiuoju laiku gaunami mašinų duomenys yra puikus būdas laikytis techninės priežiūros grafiko ir aktyviai planuoti visus techninės priežiūros darbus, kad mašinos būtų paruoštos ir užtikrintų nepriekaištingą našumą.

 • JDLink™ R modemas

  Visoje golfo aikštynams ir takams skirtoje technikoje standartiškai montuojami R modemai, skirti mašinos ir agronominiams duomenims įkelti, pvz., gautiems purškiant su mūsų ProGator 2030A HD200 CE GPS tiksliuoju purkštuvu. 

  Gaunami mašinos duomenys priklauso nuo mašinos tipo ir pagaminimo datos.

  jdlinkr-modem
 • JDLink™ M modemas

  TerrainCUT™ 1500 ir 1600 serijose montuojami mūsų naujieji M modemai, kuriuos taip pat galima atskirai įrengti mūsų komercinėse nulinio apsisukimo vejapjovėse. Vidinę anteną turintį M modemą paprasta įrengti JDLink™ funkcijai neparuoštose mašinose bei ne John Deere markės technikoje. Tai puikus sprendimas visam technikos parkui sujungti*.

  * Gaunami mašinos duomenys priklauso nuo mašinos tipo ir pagaminimo datos.

  jdlink-m-modem

 

Susisiekite

           

Naudojant mūsų tiksliojo valdymo sistemą, automatiškai sumažinamas tarpų ir persidengimų skaičius. Tai padeda naudoti mažiau trąšų, chemikalų ir sėklų, sumažėja degalų sąnaudos, o operatorius mažiau pavargsta.

starfire-receiver

StarFire™ imtuvas

John Deere automatinio vairavimo sistemas galima naudoti įrengus StarFire™ imtuvus. Jie vienu metu seka iki keturių korekcijos signalų palydovų – taip gaunamas geriausias korekcijos signalas ir signalo aprėptis bei užtikrinamas patikimas ir tikslus automatinis vairavimas.

 • Universalūs ekranai

  Viską pasako pavadinimas: mūsų universalius ekranus galima naudoti bet kokioje mašinoje ištisus metus. Standartinė įranga apima dokumentavimo, kintamos normos taikymo ir belaidžio duomenų perdavimo funkcijas.

  universal-displays
 • 4240 universalus ekranas

  4240 turi vandeniui ir dulkėms atsparų 21,3 cm jutiklinį ekraną (IP65).

  4240-universal-display
 • 4640 universalus ekranas

  Toks pat funkcionalus kaip 4240, bet su didesniu (25,4 cm) jutikliniu ekranu ir lauko duomenų bendrinimo galimybe.

  4640-universal-display
 • G5 universalus ekranas

  Su G5 universaliu, vandeniui ir dulkėms atspariu (IP65) ekranu gaunate Full HD raišką, daugiau atminties ir spartesnį procesorių. Tai vieni pažangiausių ekranų rinkoje.

  g5-universal
 • G5Plus universalus ekranas

  G5 universalaus ekrano funkcijas turintis G5Plus universalus ekranas išsiskiria milžinišku (12,8 col.) ekranu – 33 % daugiau vietos informacijai.

  g5plus-universal

AutoTrac™

Naudodami AutoTrac™ automatinį vairavimą, galite važiuoti greičiau, patirdami mažiau įtampos, kartu tai padeda sumažinti persidengimų ir tarpų skaičių. Dirbkite be vargo važiuodami tiesiomis, vingiuotomis ir apskritomis automatinio vairavimo linijomis, net esant prastam matomumui. Kartą išbandę AutoTrac™, nebenorėsite dirbti kaip anksčiau.

autotrac

AutoTrac™ Universal 300 (ATU300)

Mūsų išbandytą ir pasiteisinusį automatinio vairavimo sprendimą galima įrengti daugelyje mašinų. ATU300 įrenginį perkelsite iš vienos mašinos į kitą vos per 30 minučių.

 

Susisiekite

           

John Deere Operations Center™ – tai jūsų portalas, kuriame kaupiami ir atvaizduojami agronominiai, mašinų ir darbuotojų duomenys. Čia akimirksniu rasite visus svarbius duomenis, todėl galėsite greitai ir lengvai priimti sprendimus remdamiesi faktais.

quicker-setup-faster-setup

Spartesnis nustatymas

Galite sutaupyti daug laiko, John Deere Operations™ Center internetinėje platformoje nustatydami mašinas, operatorius ir ežias, kad galėtumėte iš anksto suplanuoti visus savo darbus.

effortless-monitoring-easy-monitoring

Stebėkite be vargo

Išvenkite vėlavimo ir klaidų, esant poreikiui iškviesdami užduotis ir mašinų vietas bei stebėkite našumą realiuoju laiku bet kuriame įrenginyje.

powerful-insights-site-specific-farming

Veiksmingos įžvalgos

Lengvai analizuokite mašinų ir darbų efektyvumą bei našumą ir mėgaukitės pastebimais patobulinimais, susijusiais su našumu, finansų valdymu ir tvarumu.

john-deere-operation-center

John Deere Operations Center™

John Deere Operations Center™ internetinėje platformoje vienoje vietoje matysite visas savo mašinas ir vykdomus darbus. John Deere Operations Center™ esantys planavimo ir analizės įrankiai padeda laiku priimti sprendimus, remiantis faktais.

* Tik JK ir Airijoje. Netrukus bus galima naudoti likusioje Europos dalyje.

 

Susisiekite

           

professional-landscapers

Nepakeičiamos priemonės profesionaliems kraštovaizdžio priežiūros specialistams

Naudodami Operations Center™ arba Operations Center™ programėlę, sujunkite savo mašinas, laukus ir darbuotojus, kad galėtumėte stebėti realiuoju laiku, optimizuoti įrašų tvarkymą, pagreitinti ataskaitų teikimą ir pasiekti duomenis, kad ir kur būtumėte. Vietos nustatymas realiuoju laiku, aktyvūs techninės priežiūros sprendimai ir automatiškai vairuojamos mašinos sumažina jūsų išlaidas ir labiau apsaugoma gamta.

golfo aikštynų vejos prižiūrėtojas

Būtinos priemonės šių laikų golfo aikštynų vejos prižiūrėtojui

Kaip golfo aikštynų vejos prižiūrėtojas, naudosite Operations Center™ arba Operations Center™ programėlę, kad galėtumėte sujungti savo mašinas, aikštynus ir darbuotojus ir galėtumėte juos stebėti realiuoju laiku. Tai leidžia optimizuoti įrašus, pagreitinti ataskaitų teikimą ir pasiekti duomenis mobiliuosiuose įrenginiuose. Be to, jums pravers vietos nustatymas realiuoju laiku, aktyvūs techninės priežiūros sprendimai ir automatinis vairavimas, tai sumažins išlaidas ir padidins tvarumą, kartu užtikrinant tobulą veikimą.

fast-start

Kreipkitės į specialistą norėdami greitai pradėti

Pasimokykite iš profesionalų! Pasikalbėkite su vienu iš tiksliosios vejos priežiūros specialistų vietinėje atstovybėje, kad viskas būtų sparčiai nustatyta ir greičiau pasinaudotumėte privalumais!

get-the-full-story-brochure

Susipažinkite su išsamia informacija

Visus faktus, ką turėtumėte žinoti ir kaip pradėti – skaitykite mūsų brošiūroje Tiksliosios vejos priežiūros technologija .