INTRAC NAUJOS BŪSTINĖS ATIDARYMAS

Nacionalinis miško technikos atstovas

Uždaroji akcinė bendrovė  „INTRAC Lietuva“  yra dukterinė Švedijos kompanijos  AB „INTRAC Group“ įmonė. Mes esame vieni iš rinkos lyderių  tiekdami ir aptarnaudami miško ruošos mašinas bei įrangą. Kompanija yra vienintelis įgaliotas John Deere Forestry prekinio ženklo  atstovas Lietuvos Respublikoje.

Taip pat  tiekiame puikios kokybės krovos techniką ir atstovaujame  pasaulyje puikiai vertinamą Manitou prekinį ženklą. Statyboms, kasybai bei kelių tiesimui tiekiame populiarią CASE Construction, DOOSAN Equipment  ir BOMAG techniką bei mašinas, taip pat esame vieninteliai įgalioti šių prekės ženklų atstovai.

Uždarosios akcinės bendrovės „INTRAC Lietuva” serviso tarnyba teikia aukštos kokybės serviso paslaugas savo atstovaujamų gamintojų technikai Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio serviso dirbtuvėse, bei mobilaus serviso paslaugas visoje Lietuvoje. Mes garantuojame už kokybiškus priešpardaviminio paruošimo, kasdienės priežiūros, garantinės priežiūros darbus, taip pat įvairių priedų montavimo/instaliavimo darbus, technikos atstatymo darbus. Taip pat tiekiame atsargines dalis ne vien mūsų atstovaujamai, bet ir kitų gamintojų industrinei technikai.

 

UAB INTRAC Lietuva
Ušos g. 2, LT-02121, Vilnius, Lietuva
Telefonas: +370 5 2132248
Faksas: +370 5 2132247
E-paštas: info@intrac.lt
www.intrac.lt