Kombainai

W330/W440 kompaktiški kombainai

W300/W400 kompaktiški kombainai

Apsisprendę greitai atlikite darbą: Mūsų lengvi 5 ir 6 pakopų kombainai kratytuvai suteikia sunkiasvorio kombaino našumą būdami kompaktiški. Nauja 3,30 m² bendro tūrio kabina nustato tokio dydžio kombainų klasės standartą.

W serija

W serija

W serijos kombainai ne tik padidins jūsų produktyvumą bei efektyvumą, bet ir pagerins grūdų bei šiaudų kokybę. Tai pasiekti padeda smulkios detalės: didelis 660 mm kūlimo cilindras, sekcinis pobūgnis, 10 strypų ir greitai įjungiama Booster Bar sistema.

T serija

T serija

T serijos kombainai turi visas svarbiausias funkcijas: tolygus masės srautas, nekenkiantis grūdams ir šiaudams, didžiausia bet kokio rinkoje esančio kombaino kratytuvo aktyvaus atskyrimo zona su nauju Tangential Plus skyrikliu ir erdvia kabina, kuri nustato naujus patogumo standartus.

S700 serija

S700 serija: Automatizuotas kombainas

AUTOMATINIS. . . Visiškai naujas modelis S700 yra automatizuotas kombainas. Jame sutelkta visa mūsų kaip vieno iš didžiausių pasaulyje kombainų gamintojo patirtis. Šis modelis – mūsų inžinierių ir klientų bendro darbo rezultatas yra tikra produktyvumo, grūdų kokybės ir mažesnių derliaus nuostolių revoliucija.