Kombainai

Pasirinkite derliaus ėmimo žvaigždę 2022-iesiems metams

Pasirinkite derliaus ėmimo žvaigždę 2022-iesiems metams

Ar ne laikas būtų išmėginti 2022 m. „John Deere“ kombainą? Užtikrinantys nepralenkiamą aukšto našumo, visapusiško veikimo laiko palaikymo, aukščiausios kokybės komforto ir galingų tiksliosios žemdirbystės įrankių derinį, jie pakeis derliaus ėmimo procesą.

grain Quality

Grūdų kokybė garantuota

Mūsų garantija naujų S serijos kombainų savininkams

Driver Challenge

2021 M. VAIRUOTOJŲ IŠŠŪKIS

Еsi geras operatorius? Papasakok mums savo derliaus istoriją ir laimėk vieną iš trijų kelionių į kombainų, tikrų „Javapjūtės žvaigždžių“ namus arba internetinės parduotuvės dovanų čekį!z\

W serija

W serija:

Nuimkite derlių per rekordinį laiką

T serija: 50 t/h KOMBAINAS

T serija:

50 t/h KOMBAINAS

S serija

S serija

75 TONŲ KOMBAINAS

X9 serija

X9 serija:

100 tonų kombainas

Du kombainai
SĖKMINGA JAVAPJŪTĖ

Pakaitinis kombainas: Mūsų rinkoje populiariausias Harvest Promise paketas yra standartinis komplektas, pateikiamas su kiekvienu nauju kombainu.

EKSPERTŲ PATIKRA

Expert Check specialistų patikra paruoš kombainą kitam derliaus nuėmimo sezonui. Specialiai paruošti ir sertifikuoti patikros ekspertai visapusiškai išmano John Deere techniką ir žino, kuriems elementams reikia ypatingo dėmesio, jie naudoja profesionalius John Deere įrankius, sukurtus vadovaujantis per daugelį derliaus nuėmimo sezonų sukaupta patirtimi.

PAŽADAME PRISTATYTI DETALES PER 24 VAL.

Investavome į geriausią detalių logistikos tinklą žemės ūkio srityje. Kadangi laukuose dirba kur kas daugiau mūsų technikos nei kitų gamintojų, mes laikome didesnes detalių atsargas nei visi kiti. Per 24 val. pristatome 97 % užsakytų dalių.

PAKAITINĖ TECHNIKA

Detalių pristatymui užtrukus, suteiksime jums pakaitinę techniką. Skirtumas tas, kad pasirūpinsime viskuo, ne tik sumokėsime rangovui. Mūsų platintojai turi pakankamai tinkamo dydžio tinkamų kombainų.

MOKYMAI

Gamykloje paruošti įgaliotų atstovybių ekspertai profesionaliai išmokys ne tik prie naujo kombaino vairo sėdusius vairuotojus, bet ir kiekvieną sezoną rengs papildomus kursus.

VISI REIKALINGI SPECIALISTAI

Sertifikuoti platintojai turi nuolatinius, gamykloje išmokytus derliaus nuėmimo ekspertus, kad galėtų sureguliuoti jūsų kombainą prieš sezoną. Jie taip pat aplankys jus sezono metu, norėdami įsitikinti, kad jūsų technika visada veikia optimaliu našumo lygiu.