Išmanusis strėlės valdymas

Išmanusis strėlės valdymas IBC

John Deere 2013 m. pristatė naują medvežėms skirtą strėlės valdymą (IBC). Naudojant IBC strėlė valdoma tiksliai, greitai ir lengvai. Operatorius gali susitelkti į rąsto sugriebimą , o ne į strėlės judėjimą. 2017 m. IBC sistema buvo pristatyta ir medkirtėms. IBC sistema kontroliuoja strėlės judėjimo trajektoriją, bei automatiškai ją valdo.

Didesnės medkirtės su kirtimo galvos apsisukimo apsauga.

Medkirtes 1270G su kirtimo galva H425 ir H424 bei 1470G su kirtimo galva H425 galima įsigyti su kirtimo galvos apsisukimo apsaugos funkcija, kai yra įrengtas IBC 3.0 ir išlyginama ir sukiojama kabina. Šis derinys užtikrina dar daugiau funkcijų, padedančių mašinų operatoriams dirbti. Tiekimo asistentas (Feeding  assistant) padeda sustabdyti tiekimą prie kabinos ir mašina ir padeda operatoriui rasti darbo būdus, kurie išlaikytų mašiną nepažeistą. Pjovimo asistentas (Sawing assistant) neleidžia pjauti prie kabinos. Šios naujos funkcijos, padedančios operatoriams dirbti, pailgina mašinos eksploatacijos laiką ir padeda išlaikyti mašiną geros būklės.

Parodytas išmanusis strėlės valdymas

Lengvumas ir greitis

IBC strėlė yra labai tiksli ir lengvai valdoma: operatorius gali susitelkti į rąsto sugriebimą, o ne į strėlės judėjimą. Kairioji maža svirtis valdo horizontalų griebtuvo judėjimą.

 

Parodytas išmanusis strėlės valdymas

Vertikalus judėjimas

Dešinioji maža svirtis valdo vertikalų griebtuvo judėjimą.

 

IBC galinės padėties amortizavimas

Elektrinio cilindro galinės padėties amortizavimas

IBC sistemoje yra visų pagrindinės strėlės judėjimo krypčių elektrinis galinės padėties amortizavimas. Sistema švelniai amortizuoja cilindro judėjimą galinėje padėtyje ir sustabdo stiprią apkrovą.

John Deere mašina ir medžiai

Paprastumas

IBC išmaniai valdo ištiesimą įvairiuose etapuose, todėl palengvėja darbas, nes operatorius turi daugiau laiko kitam judesiui suplanuoti.

Mašinos strėlės dalis

Galinės padėties amortizavimas

Galinės padėties amortizavimas sustabdo stiprią apkrovą cilindro galinėse padėtyse ir operatoriui nereikia stebėti strėlės padėčių. Darbas vyksta sklandžiau, o strėlės konstrukcijos ir hidrauliniai cilindrai dėvisi lėčiau.

Mašina ir medžiai

Tikslumas

Strėlė yra labai tiksli ir stabili net ištiesus iki galo.

Mašina ir medžiai

Greitis

Kai kirtimo galva priartėja prie medžio, ji automatiškai juda pagal pjovimo aukštį. Nupjovus, kai strėlė įtraukiama, mašinos pjaunamoji automatiškai juda, kol pasiekia apdorojimo aukštį.

Mašina ir medžiai

Nuolydžio režimas

Strėlės galas automatiškai seka reikiama trajektorija. Nuolydžio režimas pareguliuoja trajektoriją dirbant ant nuolydžio.

IBC 3.0 medvežiams suteikia daugiau automatizuotų funkcijų

IBC 3.0 medvežiams suteikia daugiau automatizuotų funkcijų

Naudojant naują IBC 3.0 versiją, mygtuko paspaudimu strėlė automatiškai perkeliama į padėtį, iš kurios griebtuvu buvo paimtas ankstesnis krovinys – tiek pakraunant, tiek iškraunant rąstus. Strėlė mygtuko paspaudimu taip pat gali būti automatiškai perkelta į transportavimo padėtį.

Kirtimo galvos apsisukimo apsaugos funkcija

Kirtimo galvos apsisukimo apsaugos funkcija

Tiekimo asistentas

Tiekimo asistentas

Pjovimo asistentas

Pjovimo asistentas