Priekiniai krautuvai

Visiškai išnaudokite savo dieną

Mūsų lengvai ir greitai montuojami krautuvai yra sukonstruoti taip, kad būtų užtikrintas našumas, – puikus matomumas ir  minimalus priežiūros poreikis. Jie’ visada puikiai tinka, taip pat modifikuotos senesnių modelių versijos.  Kad ir kokie būtų jūsų poreikiai, čia’ rasite tinkamą krautuvą.

   

priekinis krautuvas

Frontaliniai krautuvai 5E serijos traktoriams

Mūsų mažiausi ir didžiausi priekiniai krautuvai yra suprojektuoti taip, kad nepriekaištingai derėtų su 5E traktoriais. H240 frontaliniai krautuvai pasižymi puikiomis charakteristikomis ir patvirtinta tvirta konstrukcija.

H240 >

m serijos priekiniai krautuvai

M serijos priekiniai krautuvai

Jie lengvi ir stiprūs – tai geros kainos sprendimas, suteikiantis viską, ko reikia, atliekant standartines užduotis. Tiesiai iš gamyklos arba modifikuoti.

543M >   603M >    623M >    643M >

R serijos priekiniai krautuvai

R serijos priekiniai krautuvai

Kadangi šie krautuvai suprojektuoti taip, kad nebūtų ribojamas produktyvumas ir būtų  itin paprasta naudoti, jie atlaiko  net pačias sunkiausias sąlygas.

543R >  603R >   623R >  643R >   663R >   683R >

DIDESNIS PRODUKTYVUMAS IR LENGVAS VALDYMAS

Kaip ir visa kita, ką jums gali pasiūlyti „John Deere“, šios papildomos funkcijos buvo sukurtos bendradarbiaujant su ūkininkais, tokiais, kaip jūs, ir norint krovimo užduotis padaryti efektyvesnėmis bei malonesnėmis. Dabar ir jūs galite dirbti daug produktyviau ir sutaupyti pinigų.

DINAMINIO SVĖRIMOSISTEMA

DINAMINIO SVĖRIMOSISTEMA

Štai kaip jūs taupysite savo laiką: jūs visada tiksliai žinosite, už ką reikia išrašyti sąskaitą ir kiek krauti. Neeikvodami laiko traktoriaus stabdymui po kiekvieno kaušo, galite bet ką pasverti kelyje ir išvengti papildomų pasitraukimų nuo pašarų paskirstymo vežimėlio norint grąžinti kauše esantį medžiagos perteklių. Atsikratykite popierinių užrašų kabinoje naudodami mūsų išskirtinę funkciją, leidžiančią sukurti pašarų receptus, kurie per kelias sekundes prisitaiko prie maistinės vertės ar bandos dydžio pokyčių.

SUGRĮŽIMAS Į BUVUSIĄ PADĖTĮ

SUGRĮŽIMAS Į BUVUSIĄ PADĖTĮ

Automatiškai grąžina krautuvą į iš anksto nustatytas strėlės ir kaušo padėtis – kartu su vairalazdėje įrengtu reversavimo mechanizmu šios ypatybės tikrai padidina produktyvumą.

IŠLYGINIMAS PAGAL HORIZONTĄ

IŠLYGINIMAS PAGAL HORIZONTĄ

Priedas išlyginamas lygiagrečiai žemei, o ne tik pagal traktorių. Transportuokite ritinius greičiau, niekada neišpilkite ir neišmeskite prekių ir mėgaukitės tolygesniu važiavimu.

krautuvas kurį pasirinkti

Kurį krautuvą pasirinkti?

Pagalvokime, kuris modelis labiausiai tiktų jūsų darbams.

 

Lengvi ir geros kainos M krautuvai puikiai tinka atlikti įprastoms priekinio krautuvo užduotims, pavyzdžiui, ryšuliams rinkti, gyvuliams šerti ir padėklams kilnoti. Jei jums reikia papildomos keliamosios galios,  atlikti sunkius darbus, pavyzdžiui, miškininkystės ir žemės darbus, arba jei’ ieškote dar geresnio matomumo, didesnio komforto bei našumo, mūsų R serijos krautuvas  jums tiks labiausiai.

 

R SERI JOS KRAUTUVASM SERI JOS KRAUTUVAS

Lift capacity

Keliamoji galia

Collect bales

Ritinių rinkimas

Base

Base

Feed cattle

Gyvulių šėrimas

Base

Base

Move pallets

Padėklų kilnojimas

Base

Base

Digging/heavy duty

Kietos žemės kasimas

Base

 –

Suspension

Amortizacija

Base

Optional

Dynamic Weighing System

Dinaminio svėrimo sistema

Optional

 –

Return To Position

Sugrįžimas į buvusią padėtį

Optional

 –

Level To Horizon

Išlyginimas pagal horizontą

Optional

 –

Base standartas     Optional pasirenkamoji įranga     – nėra