Užsėdamoji vejos įranga

Riding Lawn Equipment

Įrodyta, kad taupo laiką

Didelės ar mažos, mūsų užsėdamosios vejapjovės yra ir patikimos, ir stiprios, kartu su sodui palankiu paprastumu, patogumu ir nesudėtingu valdymu.

 

Tinkama vejapjovė jūsų nuosavybei

Jei norite didžiuotis savo namų ir sodo aplinka, neišvengiamai reikia investuoti laiko. Tačiau naudojant tinkamą techniką šie darbai tampa malonumu ir jūs juos atliksite per labai trumpą laiką. Mūsų vejos traktoriai ir nulinio sukimosi spindulio vejapjovės turi specifinių pranašumų. Pažvelkime, kuo jie gali būti jums naudingi, kad išsiaiškintumėte, kas jums tinka labiausiai.

Lawn Tractors

Vejos traktoriai

Didžiąją jūsų teritorijos dalį užima šlaitai ir kalvos? Mūsų galingi vejos traktoriai yra tai, ko jums reikia, jei nenorite praleisti viso savaitgalio pjaudami žolę. Jie važiuoja panašiai kaip automobiliai, todėl šokite vidun ir greitai bei lengvai atliksite bet kokio dydžio darbus.

Zero turn mowers

Nulinio sukimosi spindulio vejapjovės

Ar pas jus yra daug medžių, krūmų ar gėlynų, kuriuos reikia apvažiuoti? Jei taip, mūsų nulinio sukimosi spindulio vejapjovių jautrumas ir tikslus apsisukimo spindulys padės jums sutaupyti laiko – norint pasiekti trokštamą rezultatą pakanka vieno važiavimo.