Priedai, techninė priežiūra ir dirbtuvės

Priedai, techninė priežiūra ir dirbtuvės

Sveiki atvykę į "John Deere" priedų pasaulį!

Nuo mažo 3 A saugiklio iki sudėtingos radijo grandinės – čia rasite tą patį dėmesį detalėms ir mūsų priedų asortimento kokybę.

"John Deere" priedų asortimentas pateikia jums įvairiausių produktų, kuriuose yra daugiau kaip 60 gaminių kategorijų:

  • Radijo imtuvai
  • Akumuliatorių techninės priežiūros įkrovikliai
  • Drėgmės matuokliai
  • Krovinių tvarkymas
  • Kuro konteineriai, piltuvai ir matavimo įtaisai
  • Darbiniai žibintai
  • Viršutinė ir apatinė jungtis
  • Sėdynių apklotai
  • Kilimėliai
  • ir dar daugiau!

Mes daug investuojame, kad reguliariai gerintume "John Deere" prekių asortimentą ir pateiktumėme jums įvairiausių priedų.

Skirkite šiek tiek laiko ir peržiūrėkite naujausią "John Deere" priedų katalogą arba apsilankykite pas "John Deere" prekybos atstovą, kad sužinotumėte daugiau apie šį vis didėjantį asortimentą.

Sužinokite daugiau apie aukšto slėgio plovimo įrenginius

Aukšto slėgio plovimo įrenginiai

Visas šalto ir karšto vandens elektrinių ir benzininių aukšto slėgio plovimo įrenginių asortimentas.

Priedai, techninė priežiūra, dirbtuvės ir padargai

Katalogas

Peržiūrėti priedų, techninės priežiūros, dirbtuvių ir padargų katalogą.

Rankiniai įrankiai

Rankinių įrankių katalogas

Kai Jums patinka Jūsų įrankiai, darbai einasi lengviau ir produktyviau. "John Deere" rankiniai įrankiai yra patogūs, patvarūs ir ilgaamžiai. Įsigykite įrankius, kurių kokybė’ verta "John Deere" vardo – dirbsite taip našiai, kad atliksite visus reikiamus darbus.

Pramoniniai akumuliatoriai

Kaip pramoninių akumuliatorių gamintoja, pagal 2009 m. baterijų ir akumuliatorių atliekas reglamentuojančius teisės aktus "John Deere Limited" gamina švino, šarminius ir ličio akumuliatorius. Akumuliatorių galutiniam naudotojui tiesiogiai netiekiame, todėl mūsų prekybos atstovų tinklas siūlo neatlygintinai grąžinti apdoroti ir perdirbti galutiniam naudotojui tiekiamus išeikvotus pramoninius akumuliatorius. Jie turi tai padaryti bet kuriais kalendoriniais metais, kai rinkai pradedami tiekti nauji pramoniniai akumuliatoriai. Jei kuris nors iš mūsų prekybos atstovų reikalauja grąžinti pramoninius akumuliatorius, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo skyrių. Susitarsime dėl būtinos išeikvotų pramoninių akumuliatorių grąžinimo, tinkamo apdorojimo bei perdirbimo tvarkos.

 

Automobilių akumuliatoriai

Kaip automobilių akumuliatorių gamintoja, pagal 2009 m. baterijų ir akumuliatorių atliekas reglamentuojančius teisės aktus "John Deere Ltd" turi savo prekybos atstovų tinklą, kuris gali neatlygintinai ir per pakankamą laiko tarpą surinkti iš galutinių turėtojų, pvz., garažų, metalo laužo aikštelių, eksploatuoti netinkamų transporto priemonių, įgaliotųjų atliekų apdorojimo įstaigų, atliekų surinkimo punktų ir kt., apdoroti ir perdirbti išeikvotus automobilių akumuliatorius. Jie turi tai padaryti bet kuriais kalendoriniais metais, kai rinkai pradedami tiekti nauji automobilių akumuliatoriai.

Jei mūsų prekybos atstovų tinklas reikalauja grąžinti visus automobilių akumuliatorius, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo skyrių. Susitarsime dėl būtinos išeikvotų automobilių akumuliatorių surinkimo, tinkamo apdorojimo bei perdirbimo tvarkos.