Dalių logistika

Dalių logistika

 

Padėsime jums judėti pirmyn

Pirmiausia galėsite naudotis arčiausiai jūsų esančio dalių tiekimo punkto paslaugomis – jūsų atstovas visada bus pasiruošęs padėti jums bet kokiu klausimu. Viskuo kitu pasirūpins be perstojo dirbantys logistikos centrai ir didžiulio Europos dalių sandėlio, kuriame galite įsigyti daugiau 300 000 skirtingų dalių, jau paruoštų pristatyti kitą dieną, atstovai.

 

 

Laikymas vietinėje oficialaus atstovo agentūroje

Laikymas vietinėje oficialaus atstovo agentūroje

Ar žinojote, kad 8 iš 10 užsakymų atstovas gali pateikti nedelsiant? O tai, kad viskuo kitu pasirūpins 1900 skirtingų Europos vietų esančios atstovų komandos, suteiksiančios reikalingas dalis? Sandėlyje esantį dalių likutį galite patikrinti patys, apsilankę puslapyje JDParts.com, kur taip pat galėsite užsisakyti dalis. Visgi, 80 % reikiamų dalių jau paruoštos pristatyti ir iki vakaro pasieks jus net ir prasidėjus derliaus nuėmimo sezonui.

Europos dalių paskirstymo centras

Europos dalių paskirstymo centras

Mūsų centre apsilankę žmonės prisipažįsta niekur kitur pasaulyje nematę nieko panašaus. Tikriausiai reikia su jais sutikti, nes kažin, ar daug kas yra lankęsis 12 futbolo aikščių dydžiui prilygstančiame sandėlyje. Būtent šiame statinyje laikome daugiau nei 300 000 skirtingų dalių – nuo peilio varžto iki 10,7 m kombaino sraigės. O geriausia tai, kad sandėlyje darbas vyksta greitai. Mūsų pažangios logistikos ir pakavimo sistemos užsakymą, kuris adresatą turi pasiekti jau kitą dieną, gali išsiųsti vos per 2 valandas nuo jo gavimo.

Dalių pagalbos centras

Dalių pagalbos centras

Koordinuojant tokio modernaus tarptautinės logistikos tinklo kaip mūsų darbą, reikalingas šiuolaikiškas dalių pagalbos centras. Nepriekaištingai dirbanti centro komanda rūpinasi, kad visos iš mūsų sandėlių ir bazių, išsidėsčiusių Europoje ir JAV, išsiųstos dalys būtų pristatytos numatytu laiku. Tam tikrais atvejais skubius užsakymus tenka nukreipti į pačias gamyklas, iš kurių užsakyti produktai tiesiai išsiunčiami klientams.

Vietoje teikiama pagalba

Vietoje teikiama pagalba

Tinkama dalis – tai tik vienas elementų. Kai prireikia skubaus įrangos remonto, visada galite pasikliauti mūsų atstovų komandomis, sudarytomis iš apmokytų ir sertifikuotų technikų, pasiruošusių nedelsiant atsiraitoti rankoves ir atskubėti jums į pagalbą. Pasitelkę naujausią "John Deere" diagnostikos įrangą ir įrankius, šie specialistai pašalins bet kokią jūsų traktorių, kombainą, pašarų kombainą ar purkštuvą kamuojančią problemą.

Jus dar gali dominti…