Presai

Presai

 

Išsirinkite jums tinkamą ryšulių rištuvą

Kintamos kameros presai

SUKURTI UNIVERSALUMUI

Nesvarbu, ar esate žemės ūkio paslaugų teikėjas, turintis daugybę klientų, ar jūsų pačių dideliems darbams atlikti reikia universalumo, sukūrėme presą būtent jums. Ar ruošiate šiaudų, šieno, šienainio ar siloso ritinius – tik kurią nors vieną rūšį ar visų po truputį, tikrai rasite tai, ko jums reikia. G, M ir R serijų presai – universalūs ritinių presai – būtent tai, ko jums reikia.

Presai su pastovaus tūrio kameromis

SUKURTA ATSIŽVELGIANT Į NAUDOTOJŲ POREIKIUS

"John Deere" ritininiai presai su pastovaus tūrio kameromis buvo gaminami naudojantis plačia, iš viso pasaulio surinkta, patirtimi. Nuolat tobulindami šiuos įrenginius, vadovavomės iš viso pasaulio surinktais daugybės ūkininkų, paslaugų tiekėjų ir atstovų išsakytais pastebėjimais ir pasiūlymais.

Rišimo presai

VISKAS SURIŠTA

Peržiūrėkite mūsų rišimo presų asortimentą: sujunkite kintamos kameros presą C451R/C461R su V451R ir V461R atskirais ritinių presais., kuriuose įrengta „John Deere“ stalinė transportavimo sistema, ir turėsite universalų ritinių presą su vyniojimo sistema. Fiksuotos kameros presas C441R daro tą patį kaip ir F441R presas. Visi jie yra trumpi ir kompaktiški, praktiško ir modernaus stiliaus.