Operations Center

Taupomas laikas

Technikos valdymas

Išmanesni sprendimai

Dalinimasis informacija

Klientų aptarnavimas

NAUJIENA – „AutoPath“ automatinio kreipimo linijos

NAUJIENA – „AutoPath“ automatinio kreipimo linijos

Unikalus žemės ūkio pramonėje „AutoPath“ automatiškai sukuria viso jūsų lauko kreipimo linijas pagal iš tikrųjų apsodintas vagas, tokiu būdu išvengiant žalos pasėliams.

NAUJA – Darbo planavimo vienu paspaudimu priemonė

NAUJA – Darbo planavimo vienu paspaudimu priemonė

Sutrumpinkite nustatymo laiką laukuose iki 90 %!  „AutoSetup“ yra paprastas naudoti įrankis, padedantis suplanuoti visas pagrindines operacijas: žemės dirbimą, sėją, purškimą, tręšimą ir derliaus nuėmimą.

NAUJA – skaitmeninė užrašinė

Skaitmeninė užrašinė

Nuo šiol galite įtraukti visus baigtus darbus tiesiai į mūsų programėlę, kur jie patikimai saugomi vienoje vietoje ir yra bet kada lengvai pasiekiami iš bet kurio įrenginio.

NAUJA – ISOXML importavimas

ISOXML Import

Importuokite dokumentavimo duomenis tiesiai iš Claas, Case IH, New Holland, Fendt Vario, CCI arba Kverneland terminalų ir patogiai peržiūrėkite visus duomenis vienoje vietoje.

Daugiaformatis duomenų perdavimas

NAUJA – Daugiaformatis duomenų perdavimas

„DataConnect“ bendro standarto dėka dabar „John Deere“ operacijų centre galite realiuoju laiku peržiūrėti „Case“, „Claas“, „New Holland“ ir „Steyr“ mašinų duomenis.

Taupomas laikas

Suplanuokite darbą iš anksto ir išsiųskite užduoties informaciją tiesiai į konkrečią techniką. Jokio vėlavimo nustatant lauke ir jokių klaidų dėl neteisingo supratimo ar informacijos trūkumo.

Save Time

 

Sužinokite daugiau

Nuoroda į išskleidžiamą tekstąIšskleidžiamas tekstas

Skaitmeninė užrašinė. Nuo šiol galite įtraukti visus baigtus darbus tiesiai į mūsų programėlę

ASMENINĖ SKAITMENINĖ UŽRAŠINĖ

Nuo šiol galite atsisveikinti su rašikliu bei popieriumi ir visus savo ūkininkavimo duomenis saugiai ir patikimai saugoti Operations Center. Paprasčiausiai įtraukite visus baigtus darbus tiesiai į Operations Center, kad sukurtumėte asmeninę skaitmeninę užrašinę, pasiekiamą iš bet kurio įrenginio (išmaniojo telefono, planšetinio ar stalinio kompiuterio), kad ir kur būtumėte. Be to, galite peržiūrėti kiekvieno sezono duomenis ir lengvai juos palyginti, taip pat stebėti viso darbo našumą.

 

 

Registruokite visus duomenis

Užrašinėje saugoma informacija apie operatorių, techniką, lauką, klientą, javų rūšį, chemikalus, padargą, laiką, datą ir t. t.

 

Pritaikykite rodinį pagal savo poreikius

Peržiūrėkite sąraše kiekvieno sezono duomenis ir naudodami ūkio, lauko, produkto ir rūšies filtrus pasirinkite geriausiai sau tinkantį maketą.

 

Lengvai dalinkitės duomenimis

Dalinkitės kitų failų formatų (Shapefile, PDF arba XLSX) duomenimis, kad partneriai padėtų jums atlikti analizę.

 

Niekada nieko nepameskite

Raskite failus per kelias akimirkas, pasitelkę paprastą naudoti paieškos įrankį.

 

Išanalizuokite darbo našumą

Palyginkite technikos darbo našumą ir išanalizuokite kelių sezonų duomenis, kad galėtumėte priimti geresnius ilgalaikius agronominius sprendimus.

„AutoSetup“ darbo planavimo įrankis

SUMAŽINKITE DARBO NUSTATYMO LAIKĄ 

 

„AutoSetup“ yra naujas debesijos pagrindu sukurtas darbo planavimo įrankis, kuris gali sumažinti nustatymo laiką laukuose iki 90 %. 

 

Šis lengvai naudojamas planavimo įrankis, kurį galite pasiekti naudodamiesi „John Deere Operations Center“ mobiliąja programėle ar interneto portalu, leidžia vadovams iš anksto nustatyti darbus ir siųsti juos belaidžiu būdu į bet kurį „JDLink“ prijungtą įrenginį.  Operatoriui tereikia paspausti patvirtinimą, kai tik jie atvyksta į lauką, ir jis gali iškart pradėti dirbti. Jokių klaidų. Jokių vėlavimų.

 

Suderinamas su ISOBUS

Konfigūruojant kai kurias sudėtingas sodinimo mašinas reikia atlikti iki 60 paspaudimų ekrane, o tai užimtų daug laiko operatoriui. Iš anksto suplanuotas darbas automatiškai pasirodo kabinos ekrane, kai mašina įvažiuoja į lauką.  „AutoSetup“ taip pat veikia su ISOBUS suderinamais padargais, o duomenys saugomi Operacijų centre, kad būtų galima juos naudoti ateityje.

 

Valdykite savo mašinas iš bet kur

„AutoSetup“ palaiko visus įprastus darbus nuo žemės dirbimo ir sėjos iki purškimo, tręšimo ir derliaus nuėmimo. Tai suteikia jums laisvę planuoti savo veiklą namuose, biure ar kur bebūtumėte. Taip pat galite peržiūrėti atliktus darbus kasmet, supaprastindami apskaitos tvarkymą ir dokumentus.

 

Suderinamas su senesnėmis mašinomis

Jei naudojate esamą „John Deere“ mašiną, „AutoSetup“ gali būti suderinama su senesnėmis versijomis. Be to, tai nemokama. Tiesiog paprašykite savo pardavėjo pademonstruoti ir pradėkite taupyti laiką laukuose jau šiandien.

Technikos valdymas

Patikrinkite savo technikos buvimo vietą ir būseną realiuoju laiku. Sužinokite, kada užduotis atlikta, koks derlius nuimtas ir t. t. MyOperations sumažins telefono skambučių skaičių ir perduos kontrolę į jūsų rankas.

Manage Machines

 

Išmanesni sprendimai

Naudodamiesi Operations Center, priimsite geresnius ir labiau pagrįstus sprendimus. Technikos ir padargų duomenys renkami realiuoju laiku, todėl galite greitai pamatyti, kas vyksta, ir imtis reikiamų savo verslui veiksmų.

Smarter Decisions

 

Sužinokite daugiau

Nuoroda į išskleidžiamą tekstą Išskleidžiamas tekstas

„AutoPath“ automatinio kreipimo linijos

Supaprastintas kreipimo linijų valdymas

„AutoPath“ automatiškai sukuria kreipimo linijas skirtingo pločio mašinoms, remdamasi duomenimis, surinktais pirmą kartą pravažiavus juostinio apdirbimo padargui arba sėjamajai.  Sistema imasi jūsų kreipimo linijų valdymo, apsaugodama jūsų investicijas į maistines medžiagas ir padėdama užtikrintai ir tiksliai atlikti kiekvieną pravažiavimą.

Norint naudoti „AutoPath“, juostinio apdirbimo padargas arba sėjamoji turi turėti įmontuotą „StarFire“ imtuvą.  Kai padargas pirmą kartą pervažiuoja per lauką, faktinės vagų kreipimo linijos yra automatiškai įrašomos ir tada tiksliai apskaičiuojamos kreipimo linijos visam laukui.  

 

Drąsiai naudokite skirtingo pločio padargus

Jei sodinimui, purškimui ar derliaus nuėmimui naudojate skirtingo pločio padargus, „AutoPath“ užtikrina, kad padangos visada laikysis apsodintų vagų ir neužvažiuos ant derliaus.  Derliaus nuėmimo metu kombainas visada bus nukreiptas į teisingą pradžios tašką, o kreipimo linijos bus automatiškai apskaičiuojamos pagal pjaunamosios plotį. Tai taip pat leidžia jums apsodinti savo vagas taip, kad galėtumėte visiškai išnaudoti geriausią maistinių medžiagų lygį.

 

Užtikrinkite tikslų tarpą tarp vagų

Naudojant „AutoTrac“ padargų vediklį, „AutoPath“ tampa dar galingesnis. Ant padargo sumontuotas „StarFire“ imtuvas automatiškai vairuoja traktorių, tokiu būdu užtikrinant tikslus tarpą tarp vagų net nuožulniuose laukuose ir aplink posūkius.  Šie duomenys naudojami vėliau atliekamiems darbams, pavyzdžiui, purškiant ar nuimant mašina, laikantis vagų su tolygiais tarpais.

Dalinimasis informacija

Dalinkitės dokumentavimo duomenimis su klientais, kad jie galėtų geriau suprasti savo verslą ir žinotų, kokius darbus atlikote. Sistema Operations Center sustiprina ryšius su klientais užtikrindama didesnį skaidrumą ir padeda pagerinti ilgalaikį jų verslo efektyvumą

Share Intelligence

 

Sužinokite daugiau

Nuoroda į išskleidžiamą tekstąIšskleidžiamas tekstas

NAUJA – Daugiaformatis duomenų bendrinimas

„DataConnect“, bendras duomenų bendrinimo tarp skirtingų gamintojų standartas, jau veikia.  Duomenis iš „Claas“ mašinų su telematika galima automatiškai importuoti į „John Deere“ operacijų centrą. Operatoriai, turintys kelių gamintojų transporto priemonių parkus, pritaria pokyčiams, nes užuot naudojęsi skirtingomis platformomis mašinoms stebėti, jie gali tiesiog naudotis Operacijų centru.

„DataConnect“ leidžia peržiūrėti šią informaciją:

  • Vietovę (esamą ir buvusią)
  • Degalų lygį
  • Greitį
  • Darbo būseną

Jums tereikia įtraukti savo „Class“mašinas į savo Operacijų centro paskyrą.  Jums nereikia atlikti jokių pakeitimų savo mašinose, nes duomenys perduodami automatiškai.  O be to, „DataConnect“ yra nemokama!

„DataConnect“ yra kuriamas kaip bendras duomenų standartas žemės ūkio pramonei ir jame gali dalyvauti visi gamintojai.  Tikimės ateityje paskelbti apie kitų gamintojų įtraukimą, taip pat apie keitimąsi agronominiais duomenimis tokioms programoms, kaip, pvz., derlingumo žemėlapiais.

 

ISOXML importavimas. Importuokite dokumentavimo duomenis tiesiai iš kitų prekės ženklų technikos.

ISOXML IMPORTAVIMAS: DALINIMASIS VISŲ TIPŲ DUOMENIMIS

ISOXML dokumentavimo duomenų importavimas suteikia galimybę pasinaudoti visomis Operations Center funkcijomis, net jei jūsų parką sudaro kelių prekės ženklų technika. Galite importuoti dokumentavimo duomenis iš Claas, Case IH, New Holland, Fendt Vario, CCI, Kverneland ir kitų terminalų tiesiai į Operations Center. Kai duomenys patogiai išsaugoti vienoje vietoje, tampa paprasčiau valdyti visą operaciją!

Su ISOXML suderinami ekranai
AgLeader
Case IH
New Holland
TopCon
Trimble
Precision Planting
Raven
Claas
CCI
Mueller Electronic
Fendt VarioTerminal
Kverneland

 

Klientų aptarnavimas

Vietinis prekybos atstovas gali padėti nustatyti Operations Center ir teikti ilgalaikes palaikymo paslaugas, kai naudojamas FarmSight Service paketas. Kodėl nepasikalbėjus su prekybos atstovu apie savo verslo iššūkius ir nesužinojus, kaip jis gali padėti įgyvendinti jūsų verslo efektyvumo patobulinimus?

Service Customers

 

Sistema John Deere Operations Center yra….

Atvira

Atvira

Persiųskite dokumentavimo duomenis kitam MyOperations naudotojui, importuokite dokumentavimo duomenis iš kito gamintojo, kuris naudoja ISOXML standartą, arba dalinkitės duomenimis belaidžiu ryšiu iš Claas Telematics. MyOperations skirtas naudoti kaip informacijos centras, kuris duomenų tvarkymą padaro kuo paprastesnį. Galite dalintis duomenimis su net 180+ programinės įrangos partnerių, taigi jums tereikia naudoti vieną platformą visiems valdymo veiksmams.

Vietinė

Vietinė

Vietinis prekybos atstovas turi parengtus Operations Center specialistus, kurie gali padėti kuo geriau išnaudoti šio galingo įrankio galimybes ir paskirti laiko jam nustatyti, kad įrankis būtų pritaikytas pagal konkrečius jūsų poreikius. Specialistai gali padėti apmokyti jūsų darbuotojus, suplanuoti darbus, stebėti ir optimizuoti technikos našumą, analizuoti duomenis ir t. t.

Saugi

Saugi

Jums visada priklauso visiška jūsų duomenų kontrolė.  Galite pasirinkti, kuriais duomenimis ir su kuo norite dalintis, o tai ypač praverčia bendradarbiaujant su partneriais ar patarėjais.  Taip pat ramu žinant, kad jūsų duomenys patikimai saugomi naudojant tokias pačias didelį saugumą užtikrinančias sistemas kaip internetinėje bankininkystėje.

Susipažinkite su pranašumais

Stebėkite darbus

Stebėkite darbus

Ar jau užbaigta sėja ir technika yra pakeliui į kitą lauką? Naudodami programėlę Operations Center, galite patikrinti savo techniką praktiškai realiuoju laiku, tam nereikia tūkstančių telefono skambučių, o jums lieka daugiau laiko svarbesnėms užduotims.

Siųskite duomenis belaidžiu būdu

Ar galiu įrašyti duomenis iš savo technikos nebenaudodamas atmintuko? Dokumentavimo duomenys dabar automatiškai persiunčiami į Operations Center belaidžiu būdu praktiškai realiuoju laiku, net jei naudojami ne John Deere ISOBUS padargai. Dokumentavimas tampa paprastesnis ir nebereikia naudoti USB atmintuko!

Technikos valdymas

Technikos valdymas

Kur yra mano technika ir ar ji paruošta darbui? Programėlė Operations Center rodo visos technikos buvimo vietą, vietos istoriją ir dabartinį degalų lygį, taip pat aktyvius diagnostinius įspėjimų kodus.

Dalinkitės lauko duomenimis

Ar turiu sėdėti biure, kad galėčiau matyti išsamiai dokumentuotus žemėlapius? Jau nebe. Juos praktiškai realiuoju laiku galite matyti programėlėje, net jei naudojami ne John Deere ISOBUS padargai. Galite net iš programėlės eksportuoti informaciją, norėdami ją atsispausdinti ar persiųsti, kad pasidalintumėte su patikimu partneriu.

Analizuokite laukus akimirksniu

Analizuokite laukus akimirksniu

Ar nauja kviečių rūšis užaugino geresnį derlių? … Kaip skiriasi laukų derlius? Programėlė Operations Center automatiškai rikiuoja ir rodo visą jūsų laukų ir javų informaciją, supaprastindama faktais pagrįstų sprendimų priėmimą labiau nei kada nors anksčiau.

Priimkite išmanesnius sprendimus

Kaip pavyko pastarasis apdorojimas azotu?… Ar naujų chemikalų taikymas buvo efektyvus?…Ar nauja sėklų rūšis geriau derėjo nei pernai? Galite palyginti savo laukų derlių naudodami filtro funkciją, kad galėtumėte priimti labiau pagrįstus sprendimus dėl ateinančių metų derliaus

Sukurkite nemokamą paskyrą svetainėje MyJohnDeere.com

1. Sukurkite nemokamą paskyrą svetainėje

Paskyros užregistravimas ir slaptažodžio nustatytas užtruks tik kelias akimirkas.

Atsisiųskite programėlę Operations Center

2. Atsisiųskite programėlę Operations Center

Eikite į parduotuvę Google Play arba Apple App Store

Dėl pagalbos nustatant kreipkitės į prekybos atstovą

3. Dėl pagalbos nustatant kreipkitės į prekybos atstovą

Vietinis prekybos atstovas turi parengtus specialistus, kurie gali padėti pradėti naudotis ir teikti ilgalaikes palaikymo paslaugas.