Susipažinkite su „John Deere“ sistema „Operations Center“

Naudodamiesi sistema „Operations Center“ svetainėje MyJohnDeere.com savo ūkį visada turėsite po ranka. Ja lengva naudotis ir per ją galite prisijungti prie savo technikos, laukų ir operatorių.

Penkios priežastys – penki pasakojimai apie „Operations Center“ naudojimą

„Operations Center“ naudoju tam, kad:

Sutaupyčiau laiko

Visada matyčiau savo mašinų parką

Priimčiau sprendimus remdamasis faktais

Užtikrinčiau lengvus duomenų mainus

Padėčiau savo klientams geriau atlikti darbus

Susikurkite savo nemokamą paskyrą dabar!

Naudodami „Operations Center“ optimizuokite ūkininkavimą visais aspektais.

Mašinos

Mašinos informacija

Kur yra mano mašinos ir ar jos paruoštos darbui? Programa „MyOperations“ rodo kiekvienos mašinos dabartinę vietą, vietos istoriją ir degalų lygį, taip pat aktyvius diagnostinius įspėjimų kodus.

Darbų eigos stebėjimas

Ar jau užbaigta sėja ir mašina yra pakeliui į kitą lauką? Programa „MyOperations“ padės išvengti tūkstančių telefono skambučių ir sutaupyti laiko svarbesnėms užduotims.

Belaidžio duomenų perkėlimo sistema

Kaip atsisakyti atmintukų naudojimo duomenims iš mašinų paimti? Dokumentų duomenys beveik realiuoju laiku belaidžiu ryšiu perduodami į programą „MyOperations“ ir sistemą „Operations Center“, net jei naudojami ne „John Deere“ ISOBUS padargai. Paprasta tvarkyti dokumentus!

Laukai

Jūsų ūkis – visada po ranka

Ką reikia padaryti, norint perkelti visus savo laukus į programą „MyOperations“? Nedaug. Pavyzdžiui, vos keliais spustelėjimais galite lengvai importuoti laukų ribas iš pagalbinių programų sistemų. Programoje laukai vaizduojami skirtingomis spalvomis, atsižvelgiant į pastarąjį juose atliktą darbą. Taip užtikrinama tobula jų apžvalga.

Paprasta tvarkyti dokumentus

Ar turiu sėdėti biure, kad galėčiau matyti išsamiai dokumentuotus žemėlapius? Nebeturite. Juos praktiškai realiuoju laiku galite matyti programoje, net jei naudojami ne „John Deere“ ISOBUS padargai. Juos netgi galite eksportuoti tiesiogiai iš programos.

Tikslusis ūkininkavimas – dabar tai paprasta

Ką daryti su visais tais duomenimis? Kaip skiriasi mano auginamų augalų derlius? Programa „MyOperations“ automatiškai surūšiuoja ir pateikia visą šią informaciją – dar niekada nebuvo taip paprasta priimti faktais paremtus sprendimus.

Sistema „Operations Center“ yra

Duomenis galima importuoti ir eksportuoti ISOXML formatu*, tinkančiu visoms suderintoms sistemoms, pvz., kitų gamintojų mašinų ekranams arba ūkio valdymo sistemoms. O naudojant „DataConnect“ galimi net ir tiesioginiai duomenų mainai tarp „Claas Telematics“, „365 Farmnet“, „AFS Connect“ („Case IH“), „MyPLM Connect“ („New Holland“) ir „S-Fleet“ („Steyr“). Per sąsajas prijungta daugiau nei 100 susijusios programinės įrangos įmonių, kurios teikia papildomas paslaugas, paremtas „Operations Center“ duomenimis. * Nuo antrojo 2020 m. pusmečio
Jums žinomoje vietinėje „John Deere“ atstovybėje dirba „Operations Center“ specialistas, kuris yra pasiruošęs suteikti jums reikalingą pagalbą.
Jūs visada visiškai valdote savo duomenis. Jūs sprendžiate, kiek duomenų ir kam bendrinti. Vos panorėję galite akimirksniu pakeisti arba panaikinti jau suteiktas prieigos teises. Visi sistemos duomenys patikimai apsaugoti nuo praradimo ir nutekinimo naudojant tą pačią technologiją, kuri naudojama internetinėje bankininkystėje.
About Image

Susikurkite savo nemokamą paskyrą dabar!