Žmonės, vaikštantys tarp kelių tipų John Deere įrangos dideliame lauke.

MES VEIKIAME,
KAD BŪTŲ DAROMA DIDELĖ PAŽANGA

Veikiame taip, kaip niekas kitas

Vykdome verslą, kuris būtinas gyvybei palaikyti. Dirbdami dėl mumis pasitikinčių žmonių ir mus
palaikančios planetos, kuriame išmaniąsias prijungtas mašinas, suteikiančias galimybę daryti didelę pažangą mūsų gyvenimuose.


John Deere klientai yra visos mūsų veiklos pagrindas.

Pasikliaujame daugiau nei 180 metų patirtimi ir terabaitais tiksliosios žemdirbystės duomenų, kad pažintume juos ir jų verslą geriau nei bet kas kitas. Mūsų paprastos naudoti technologijos padeda pasiekti rezultatus lauke, darbo vietoje ir balanse. Užtikriname sklandžiai pasiekiamas dalis, paslaugas ir našumo patobulinimus tiek parsivežant namo, tiek prekiaujant, suteikdami aukščiausio lygio pagalbą per visą įrangos gyvavimo ciklą, visuomet atsižvelgdami į efektyvumą ir tvarumą.

Niekuomet nepamirštame, kad esame čia tam, kad padėtume daryti didelę pažangą.


Tvarumas

Mes veikiame, siekdami sukurti sprendimus, kurie sustiprina mūsų klientų ir bendruomenių visame pasaulyje pragyvenimo šaltinius, užtikrinant juos būsimoms kartoms.

Tvarumo tikslai

Naujovės ir technologijos

Mes veikiame, kad sukurtume naują mąstyseną ir išplėtotume naujoviškus darymo būdus. Nesiekiame sugriauti esamos padėties, tačiau stengiamės plėtoti į klientus nukreiptus sprendimus, kurie leidžia klientams atlikti darbus lengviau ir pelningiau.

Apsilankykite naujovių ir technologijų puslapyje

Bendruomenė

Mūsų aistra nė kiek nenusileidžia lojalumui, kuris tą aistrą įkvepia. Tokios pagarbos reikia nusipelnyti. Didžiuodamiesi gerai atliktu darbu, darome milžinišką įtaką savo bendruomenėse ir visame pasaulyje.

Perskaitykite apie pilietiškumo galią mūsų JAV svetainėje

Vadovavimas

Puikūs vadovai sukuria puikias įmones, o mūsų generalinis direktorius John May dalijasi stipriomis savo pirmtakų vadovavimo vertybėmis, kurios apima principingumą, kokybę, atsidavimą klientams ir novatoriškumą.

Susipažinkite su mūsų vadovais

Deere &  bendrovė siūlo daugiau nei 25 prekių ženklų asortimentą, kad savo klientams pateiktų visą eilę novatoriškų sprendimų įvairiose gamybos sistemose per visą jų mašinų eksploatavimo ciklą. Čia parodytas šių prekių ženklų pavyzdys.

Wirgen logo

Wirtgen

Wirtgen, Vögele, Hamm, Kleemann ir Benninghoven, priklausančios Wirtgen Group, klientams siūlo mobiliųjų mašinų sprendimus keliams tiesti ir renovuoti, įrangą kasybai ir mineralams apdoroti ar medžiagoms perdirbti, bei asfalto gamybai. Penki susivieniję prekių ženklai apima visą kelių tiesimo ciklą – nuo apdorojimo, maišymo, asfaltavimo, tankinimo iki renovacijos.

Hagie logo

Hagie

Hagie istorija yra naujovių ir įžvalgų istorija. Ray Hagie buvo skatinamas sumažinti neefektyvumą ir rasti geresnį būdą, todėl jis sutelkė dėmesį į pasėlių purškimo sprendimus. 1947 m. jo problemų sprendimo aistra lėmė tai, kad jis sukūrė pirmąjį pasaulyje savaeigį purkštuvą. Šis revoliucinis proveržis padidino pardavimus, išplėtė gamyklas ir padidino aprėptis tarptautinėje rinkoje.  Hagie ir toliau gamina purkštuvus dideliems atstumams ir kukurūzų nulukštenimo įrangą.

PLA Logo

PLA

Įkūrėjas Juan Carlos Pla įkūrė pirmuosius Argentinos grūdų elevatorius laivybos uostuose, prieš pradėdamas gaminti savo išskirtinį produktą – aukštos važiuoklės purkštuvą. Apie 1978 m. PLA pagamino pirmąjį Lotynų Amerikoje savaeigį purkštuvą, tada – automatinę priekabų sistemą (1993 m.) ir pirmąjį pasaulyje “automatinį pilotinį” purkštuvą (1999 m.). PLA gamina sodintuvus ir purkštuvus.

Mazzotti Logo

Mazzotti

Mazzotti šeimos įkurtos įmonės savaeigės žemės ūkio technikos gamybos patirtis siekia beveik 75 metus. Būdami ūkininkais iš pašaukimo, šeima įgijo aistringų novatorių ir vizionierių reputaciją, nuolat sprendė klientų problemas ir tenkino paklausą. Mazzottigamina savaeigius purkštuvus Italijoje.

Monosem logo

Monosem

Jau daugiau nei 75 metus Monosem tiekia kokybiškus, tikslius vakuuminius sodintuvus ir kultivatorius į daugiau nei 80 pasaulio šalių. Nuo 1945 m. Monosem istorija lydima nuolatinių gaminių naujovių. Ilgą laiką laikyta Prancūzijos tiksliųjų sodintuvų rinkos lydere, Monosem savo gaminius platino visame pasaulyje, o dabar apie 70 procentų produkcijos eksportuojama.  Kanzaso miesto Kanzaso filialas susitelkia į Šiaurės Amerikos spec. javų rinką.

A&I Products Logo

A&I Products

Nuo 1980 m. bendrovė A&I  Products tapo pirmaujančia antrinės rinkos atsarginių dalių gamintoja ir didmenine platintoja žemės ūkio, vejos priežiūros ir pramonės įrangos rinkose. A&I  Products, kurios pradžia buvo nedidelė mašinų parduotuvė ir remonto paslaugos, pradėjo gaminti naujas dalis, pakeisdama tas, kurias, kaip buvo nustatyta, dažniausiai reikia taisyti. Dabar A&I  Products turi daugiau nei 160 000 įvairių dalių įvairiose taikymo srityse.

Blue River Technology Logo

Blue River Technology

Blue River Technology įkurta remiantis viena paprasta koncepcija–, kuria siekiama iš mažiausio padaryti didžiausią. Blue River suvienija naujausias inovacijas ir technologijas, kad pagerintų žemės ūkio gamybą ir sumažintų poveikį planetai. Blue River sukūrė See & Spray Select technologiją, prieinamą John Deere 400 ir 600 serijos purkštuvuose. See & Spray sujungia kompiuterinę viziją, mašininį mokymąsi ir robotiką, kad taupytų klientų laiką ir pinigus, kartu padidinant naudą tvarumui.

Harvest Profit logo

Harvest Profit

Harvest Profit buvo įkurta 2015 m. ir ją sudaro komanda, gyvenanti ir dirbanti Šiaurės Dakotos kaimo šalies širdyje. Įmonės tikslas – suteikti daugiau informacijos apie finansinę ūkininkavimo pusę. Harvest Profit sukūrė programinės įrangos įrankių rinkinį, skirtą padėti ūkininkams lengviau stebėti ūkio išlaidas, pelną, grūdų rinkodaros pozicijas ir atsargas. Tai vadinama “programine įranga, skirta išprususiems ūkininkams” –, kurie savo ūkį laiko verslu ištisus metus. 

Bear Flag Robotics Logo

Bear Flag Robotics

Bear Flag Robotics misija yra padidinti pasaulinę maisto gamybą, kartu sumažinant maisto auginimo išlaidas naudojant mašinų automatizavimą. Įmonė gamina autonomines žemės ūkio traktorių technologijas, didinančias saugumą, patikimumą ir pelningumą ūkiuose. Bear Flag Robotics 2017 m. Silicio slėnyje įkūrė Aubrey Donnellan ir Igino Cafiero. Donellan ir Cafiero santykiai su John  Deere prasidėjo John  Deere Startup Colaboratory programoje 2019 m., o apie įsigijimą buvo pranešta 2021 m.

Kriesel Electric logo

Kriesel Electric

Nuo 2014 m. Kreisel yra pirmaujantis novatorius, orientuotas į panardinamojo aušinimo elektrinių akumuliatorių modulių ir paketų kūrimą. Bendrovė naudoja diferencijuotą akumuliatorių technologiją ir akumuliatoriaus buferio įkrovimo infrastruktūrą ir šiuo metu aptarnauja pasaulinę klientų bazę įvairiose galutinėse rinkose, įskaitant komercines transporto priemones, visureigių transporto priemones, jūrų, e. motorinių transporto priemonių sportą ir kitas didelio našumo taikymo sritis. Kompaniją įkūrė broliai Johann, Markus ir Philipp Kreisel, jos būstinė yra Rainbach im Mühlkreis, Austrijoje.