PASLAUGOS

Prižiūrėkite savo mašinas, kad jos būtų darbingos!

  Pasinaudokite paslaugų paketais, kurie padeda pagerinti našumą, sumažinti prastovas ir kontroliuoti išlaidas. Pateikdamas pramonėje populiariausių belaidžių technologijų sprendimų rinkinį, jūsų atstovas padės jums optimizuoti mašinos būklę ir suplanuoti paslaugas, kad būtų užtikrinta visiška ramybė ir geresnio lygio našumas. 

Didelis mašinos našumas naudojantis John Deere Connected Support™ paslauga

Puikiai žinote, kad sunkiai dirbant gali iškilti daug nenumatytų problemų. Tada tenka ieškoti greito sprendimo.

John Deere Connected Support™ atstovai visada pasiruošę padėti jums ir jūsų įgaliotajam atstovui prižiūrėti mašinos būklę ir kuo skubiau pašalinti iškilusias problemas, kad darbas nenutruktų.

Visi šie privalumai yra FarmSight Services paslaugų dalis, kuria gali pasinaudoti kiekvienas mašinos su JDLink™ savininkas.

  

Expert Alerts – technologija jūsų paslaugoms

Expert Alerts – technologija jūsų paslaugoms

Išnaudokite visus pažangių technologijų teikiamus privalumus ir džiaukitės gera technikos būkle. Naudojantis Expert Alerts John Deere atstovybės darbuotojai galės nustatyti ir pašalinti galimus technikos gedimus jiems dar netapus problema. Sveiki, tai – John Deere Connected Support paslauga™.

Prastovų mažinimo formulė

Naudojantis John Deere Connected Support™ teikiama mašinos prijungimo paslauga, naudojami novatoriški įrankiai, o įgaliotasis atstovas pasiruošęs nuolat suteikti pagalbą, todėl savo mašina bet kuriuo metų laiku galite dirbti didžiausiu našumu.

  

Prastovų mažinimo formulė

 

Greitai teikiama pagalba, taupanti jūsų lėšas

Jei esate tokie, kaip mes, tada greičiausiai taip pat nemėgstate staigmenų. Tokios staigmenos gali lemti išaugusias išlaidas, prarastą našumą ir mažesnį pelningumą. Tad geriau apie jas nešnekėkime. Priklausomai nuo jūsų technikos eksploatacijos ciklo etapo ir naudojimo ypatumų, FarmSight Services paslaugų paketai* apima nuotolinio technikos stebėjimo** ir įgaliotojo atstovo specialistų teikiamas nuotolines diagnostikos paslaugas, kad mašina visada veiktų taip, kaip pageidaujate – patikimai ir didžiausiu našumu.

 

Pageidaujate dar daugiau?

Dar labiau padidinkite mašinos darbo laiką ir našumą naudodamiesi papildomomis FarmSight Services paslaugomis. Rinkitės mokymus, gerą technikos būklę ir našumą užtikrinančias paslaugas ir įtraukite jas į FarmSight Services paslaugų paketą, pritaikytą specialiai jūsų poreikiams.

  

Pritaikyta jūsų poreikiams

FarmSight Services paslaugas galima įtraukti į įvairių lygių paslaugų paketus, kad galėtumėte kuo geriau pasinaudoti jūsų verslui teikiama nauda. Norėdami gauti tik jums skirtą pasiūlymą, kreipkitės į savo John Deere įgaliotąjį atstovą.

  

Išplėsti visusSutraukti visus

In Base

Pristatysime traktorių Jūsų nurodytu adresu ir supažindinsime su naudojimosi intrukcijomis bei kasdienio aptarnavimo taisyklėmis.Viso garantinio laikotarpio metu užtikrinsime, kad techniką aptarnaus ir darbingumą palaikys aukščiausios kvalifikacijos specialistai. 

Select

Papildomai prie In Base paketo pirmaisiais traktoriaus eksploatacijos metais pakviesime dalyvauti traktorių klinikose. Taip pat suteiksime papildomus mokymus ūkyje kaip optimaliai išnaudoti techniką. 2 kartus per metus atnaujinsime traktoriaus programinę įrangą bei teiksime nuotolines konsultacijas bei diagnostiką. Visa tai tam, kad darbai nesustotų.

Premium

Prie Select paketo pridedame pakaitinės mašinos pristatymo paslaugą per 48 val. 

Ultimate

Prie Premium paketo pasirinkite pratęstą FarmSight garantiją iki 5 metų arba 5000 variklio motovolandų. Užfiksuosite technikos ekspoatacijos kaštus visam garantiniam laikotarpiui, o technikos darbingumu rūpinsimės mes. 

Prekybos atstovų paieška

Kaip įsigyti?

Apsilankykite savo atstovybėje šiandien

Rasti atstovą

* Tik įgaliotosiose atstovybėse. Paslaugų paketo turinys gali keistis pagal atstovybių teikiamas paslaugas.

** Visoms nuotolinėms paslaugoms reikalingas JDLink telematikos modulis, galiojanti prenumerata ir jūsų sutikimas.

Iniciatyvus reagavimas

Galime nustatyti tikėtinas mašinos problemas, kol jos netapo problema.

Nuotolinė pagalba

Akimirksniu gaukite pagalbos dėl mašinos nuostatų ir diagnostikos.

Mašinų informacijos suvestinė

Mašinų informacijos suvestinė

 • Stebėkite mašinų parko esamą darbinę būseną
 • Prioriteto tvarka pateikiamas mašinų problemų sąrašas, kad būtų galima iniciatyviai reaguoti ir pailginti eksploatacinę parengtį

Nuotolinė ekrano prieiga

Nuotolinė ekrano prieiga

 • Įgaliotojo atstovo specialistas gali nuotoliniu būdu peržiūrėti mašinos ekraną
 • Greitesnė pagalba nustatant mašiną ir jos optimizavimas siekiant maksimalaus našumo

 

Expert Alerts

Expert Alerts

 • Prognoziniai įspėjimai dėl mašinos remonto
 • Nustatykite ir pašalinkite problemas, kol jos netapo problema
 • Diagnostikos ir remonto trukmė patrumpėja vidutiniškai 20 %
 • Apdovanojimus pelniusi technologija

Service ADVISOR Remote

Service ADVISOR Remote

 • Nuotolinė mašinos diagnostika ir tiksli duomenų analizė
 • Kvalifikuotas technikas į vietą atvyksta turėdamas visas reikiamas dalis ir įrankius
 • Nuotolinis programinės įrangos naujinimas

Kad verslas nesustotų

Užtikrinkite ilgesnę eksploatacinę parengtį ir maksimalų mašinų našumą

John Deere Connected Support<sup>TM</sup>
ekspertų-patikra
ekspertų-patikra

Mūsų specialistai žino geriau, mato daugiau.

Užregistruokite savo techniką nuodugniai, visapusiškai sertifikuotų specialistų techninei patikrai ir gaukite išsamią technikos būklės bei poreikių ataskaitą. Naudodamiesi John Deere Service Advisor programa bei daugybės sezonų lauko duomenimis iš viso pasaulio, žinome, kurios dalys yra svarbiausios, patikriname jutiklius, elektronines detales ir programinę įrangą. Taip atrandame net mažiausius trikdžius, kurie jums galėtų apsunkinti visą ateinantį sezoną.