TimberMatic žemėlapiai. Lengvai pasiekiama informacija.

TimberMatic maps icon
TimberMatic žemėlapiai suteikia operatoriams miško ruošos vietos vaizdą tikruoju laiku. Mašinos jutiklių surinkti duomenys ir tiksli naudojant GPS nustatyta nukirstų medžių vieta automatiškai perduodami iš mašinos į TimberMatic žemėlapių programą, kad galėtų naudoti medvežės operatorius. Duomenys mašinose atnaujinami naudojant debesijos paslaugas, taigi visi operatoriai, dirbantys toje pačioje darbo vietoje, gali matyti visas medžių rūšis ir pasirinkimus, kartu su važiavimo maršrutais iki pačių rąstų.

Naujos funkcijos

Po naujausio naujinimo galima redaguoti mašinos ir rąstų piktogramų dydį bei spalvą. Galėsite geriau apžvelgti darbo vietą vienu ypu.

TimberMatic žemėlapiai – darbo vietos su tikslia rąstų vieta vaizdas
TimberMatic žemėlapiai – darbo vietos vaizdas

TimberMatic žemėlapiai – funkcijų pristatymas

Miško ruošos vietos kūrimas

Žemėlapyje sukurkite miško ruošos ir krovimo vietą

Eiga darbo vietoje

Miško ruošos vieta žemėlapyje rodoma tikruoju laiku.

Maršruto pasirinkimas

Maršruto pasirinkimas ir mediena krovimo vietoje

Informacijos bendrinimas

Papildomos informacijos apie vietą bendrinimas

TimberMatic žemėlapių rodinys

Operatorius pažymi perduotą medieną kaip nugabentą į laikymo vietą. Kitos pamainos operatorius žino, kur pradėti darbą. Nereikia įvertinti tūrio ir joks rąstas nebus paliktas net ir tamsiausiame miške – žemėlapyje iškart išsamiai parodomi įvairūs variantai: net ir apsnigti rąstai.

Medvežės operatorius gali pasirinkti norimus variantus iš konkrečios vietos arba palei miško ruošos maršrutą, o žemėlapyje bus parodytas tikslus to varianto tūris pasirinktoje vietoje. Be to, operatorius gali žemėlapyje pažymėti specialias vietas. Taip galima išvengti minkštos žemės, kai planuojamas važiavimo maršrutas.

TimberMatic žemėlapių rodinys

Žemėlapyje rodomi visi variantai iki atskiro rąsto, naudojant miško ruošos maršrutų tinklą. Labai paprasta planuoti darbą ir geriausią važiavimo maršrutą.

Jei nukirsti medžiai apsningami, žemėlapis palengvina jų radimą, kad nebūtų palikti miške.

Ville Hänninen
RV Hänninen Oy

TimberMatic

TimberMatic žemėlapiai yra naujas miško ruošos vietos vaizdavimo būdas. Programa paaiškina ir pagerina mašinų komandos darbą. Operatoriai ir rangovas tikruoju laiku mato darbo vietą.

TimberManager

TimberManager

TimberManager

Rrangovas realiuoju laiku mato tikslią informaciją apie pažangą darbo vietoje. Tiksli informacija apie kiekius sandėliavimo vietoje palengvina medienos gabenimo planavimą ir pagerina viso pristatymo proceso veikimą.