Golfo ir sporto aikštynų priežiūros įranga

Patikimas partneris jūsų darbo vietoje

Jei dirbate ten, kur kiti žaidžia, jums reikia patikimo aikštynų priežiūros įrangos partnerio, kad jūsų golfo ir sporto aikščių būklė būtų tobula. „John Deere“ gali patenkinti visus jūsų golfo ir sporto aikštynų priežiūros poreikius ir pasiūlyti aukščiausios kokybės mašinas, į ateitį orientuotas technologijas ir patikimą palaikymą.

Golfo aikštynų įranga

Golfo aikštynų įranga

Vejos kokybę žmonės pastebi pirmiausia. Mūsų golfo aikštynų įranga užtikrina tikslų pjovimą ir švelnią priežiūrą, kuri padaro įspūdį ir žaidėjams, ir darbuotojams. Todėl garsiausi pasaulio golfo aikštynai renkasi „John Deere“ įrangą ir pasikliauja mūsų mašinų kokybe.

Sporto aikštynų priežiūros įranga

Sporto aikštynų priežiūros įranga

Galime pasiūlyti tinkamos įrangos visoms sporto aikštėms. „John Deere“ siūlo aikštynų prižiūrėtojams įspūdingą aikštynų priežiūros įrenginių liniją: tikslusis žolės pjovimas, lyginimas, purškimas ir sunkių krovinių pervežimas.

Precision Turf Technology

TIKSLIOSIOS TECHNOLOGIJOS VEJOS ĮRANGAI

Atviri galimybėms: vejos ir teritorijos priežiūros pasaulis greitai keičiasi. Dėmesys aplinkos apsaugai ir darbo našumui yra pagrindiniai veiksniai. „John Deere“ tiksliosios technologijos padės Jums pelningai ir tvariai vykdyti savo verslą.

Žingsnis po žingsnio

Sužinokite, kaip tai daroma

Pažvelkite į užkulisius mūsų vejos priežiūros įrangos gamykloje Šiaurės Karolinoje: čia mes drastiškai pakeitėme gamybos liniją racionalizuodami procesus ir kokybės kontrolę pagal pačius aukščiausius standartus.

Raskite artimiausią atstovą

Raskite artimiausią atstovą

Raskite „John Deere“ atstovą