Expert Check

Expert Check – našumo palaikymas

Ilgesnis darbingosios būsenos laikas, maksimalus našumas ir mažiau išlaidų bet kurio tipo mašinai. John Deere Expert Check patikros padeda jums paruošti savo mašinas ateinančiam sezonui.

Išvenkite remontų

Išvenkite remontų

Laiku atliekamas patikrinimas gali sutaupyti daug pinigų. Po sunkaus darbo sezono jūsų mašiną reikia patikrinti, kad ji būtų paruošta dirbti kitą sezoną. Mūsų ekspertai atlieka patikrinimus, kad įsitikintų, jog kiekviena dalis yra paruošta veikti sklandžiai. Gamykloje patvirtintas patikros sąrašas apima viską, kas yra būtina dėl saugos ir darbingosios būsenos laiko.

Expert Check 7+

Expert Check 7+

Mūsų mašinos yra sukonstruotos taip, kad veiktų ilgai, todėl siūlome šią specialią paslaugą, skirtą mašinoms, kurios nėra jūsų pagrindiniame parke. Patikrinus pranešama apie jūsų patikimo darbinio arklio būklę ir pasiūlomas įvairias dalis apimantis sprendimas pagal jūsų kainos diapazoną ir naudojimą. Geriau išspręsti problemas prieš joms atsirandant. Protingas būdas išlaikyti didelį našumą ir mažas išlaidas. Be to, taip maksimaliai padidinama jūsų mašinos perpardavimo vertė.

Expert Check visų tipų mašinoms

Expert Check visų tipų mašinoms

Mūsų Expert Check galima atlikti daugiau nei 30 Deere mašinų modelių, tokių kaip traktoriai, kombainai, ryšulių presai, purkštuvai, velėnos priežiūros įranga ir savaeigis pašarų smulkintuvas. Užtikrinkite, kad išlaikysite maksimalų darbingumo būsenos laiką ir našumą, taip pat mažas išlaidas, nepriklausomai nuo jūsų mašinų amžiaus!

darbingosios būsenos laikas

Darbingosios būsenos laikas

Maksimaliai padidinkite savo mašinos pasiekiamumą sumažindami prastovų laiką iki 90 %. Pasitikėkite mumis, ir mes padėsime užtikrinti sklandų jūsų mašinų veikimą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į tai, kas svarbiausia – savo verslą.

Eksploatavimo išlaidos

Eksploatavimo išlaidos

Užkirskite kelią bet kokiai papildomai žalai ir sumažinkite savo veiklos išlaidas, vykdydami prevencinius mūsų profesionalių technikų atliekamus patikrinimus. Jie atidžiai apžiūrės jūsų naudotą John Deere traktorių, ieškodami bet ko, kas neveikia tobulai.

Komfortas

Komfortas

Pajuskite maksimalų komfortą dėl kabinos ir priekinės ašies pakabos sistemos, užtikrinančių sklandų ir patogų važiavimą net ir sunkiausiomis darbo sąlygomis.

Išvenkite prastovų

Išvenkite prastovų

Kai reikia dirbti su kultūromis, prastovoms tiesiog nelieka laiko. John Deere technikai yra reguliariai mokomi ir turi prieigą prie gamyklos įrankių, analizės duomenų ir programinės įrangos, kad galėtų analizuoti jūsų mašinos būseną ir poreikius. Tai gali sumažinti jūsų prastovų riziką iki 90 %.

Tobuli rezultatai

Tobuli rezultatai

Sezoninės įrangos veikimas yra labai svarbus siekiant užtikrinti geriausius darbo rezultatus: optimalią savaeigių pašarų smulkintuvų pjovimo kokybę, kūlimo našumą ir atskyrimą jūsų kombaine, jūsų purkštuvo purškimo modelį ir tikslumą, taip pat ryšulių kokybę ir reguliarumą jūsų apvaliame prese.

Mažesnės eksploatavimo išlaidos

Mažesnės eksploatavimo išlaidos

Laisvas įtempiklis gali paveikti diržą ir pavaros skriemulį, todėl gali prireikti daugiau remonto darbų. Geriau laiku sustabdyti šią grandininę reakciją ir išvengti prastovų su John Deere Expert Check.

darbingosios būsenos laikas

Darbingosios būsenos laikas

Maksimaliai padidinkite savo vejos priežiūros įrangos prieinamumą ir sumažinkite iki 90 % prastovų. Pasitikėkite mumis, ir mes padėsime užtikrinti sklandų jūsų mašinų veikimą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į tai, kas svarbiausia – savo verslą.

Sauga

Sauga

Žinoma, jūsų darbuotojų ir jūsų sauga yra itin svarbi. Būkite saugūs ir atlikite Expert Check patikrą iš John Deere, kad būtų patikrintas apšvietimas, sėdynė ir saugos diržas, apsauginiai gaubtai, stabdžiai, krautuvai, ratų varžtai ir daug kiti saugos elementai.

Našumas

Našumas

Argi jūsų velėna nėra pats vertingiausias kapitalas? Tad ji nusipelno būti prižiūrima atsargiai. Jūsų vejos priežiūros įrangos pjovimo kokybė, kurią užtikrina John Deere Expert Check, tikrai yra išskirtinė.

Su visomis savo derliaus nuėmimo mašinomis naudojame Expert Check. Kruopštus patikrinimas suteikia mums užtikrintumo, kad esame gerai pasirengę sezonui.

Andreas Bollwerk
Andreas Bollwerk
Lohnunternehmen Bollwerk GmbH

Papildomi šaltiniai

Connected Support™

Prijunkite savo verslą prie sėkmės. Mūsų Connected Support aptinka galimas problemas ir netgi gali įspėti jūsų atstovą jas išspręsti atliekant diagnostiką realiuoju laiku. Tai padeda jums išlaikyti savo įrangą veikiančią.

Sužinokite daugiau

John Deere finansiniai sprendimai

Dirbdami su savo klientais tokį ilgą laiką mes ne tik žinome jų verslą, bet ir suprantame konkrečius su finansais susijusius reikalavimus. Jei tai susiję su mašinos pirkimu, išperkamąja nuoma ar nuoma, sprendimas bus.

Sužinokite daugiau

Stellar Support

Jūsų tiksliojo ūkininkavimo palaikymo portalas, kuriame rasite naujausią programinę įrangą, instrukcijas ir mokymus. Raskite viską, ko reikia norint maksimaliai išplėsti savo verslą ir išlikti moderniems.