John Deere Expert Check 7+

Expert Check

Expert Check 7+ – tegyvuoja jūsų John Deere

Vyresnės ar antrinės mašinos taip pat turėtų būti laikomos geriausios formos. Expert Check 7+ yra ekonomiškas būdas išlaikyti jas puikiausios formos. Specialiai sukurtos ir išbandytos paslaugos bei biudžetui palankūs sprendimai suteikia ilgesnį darbingumo būsenos laiką, didesnį komfortą ir saugą.

machinery-img

Palaikykite patikimą mašinų veikimą

Mūsų mašinos yra sukonstruotos taip, kad veiktų ilgai, todėl siūlome šią specialią paslaugą, skirtą mašinoms, kurios yra senesnės nei 7 metų. Patikrinus pranešama apie jūsų patikimo darbinio arklio būklę ir pasiūlomi įvairias dalis apimantys sprendimai pagal jūsų kainos diapazoną ir naudojimą. Geriau išspręsti problemas prieš joms atsirandant. Protingas būdas išlaikyti didelį našumą ir mažas išlaidas. Expert Check 7+ siūloma traktoriams, kombainams, savaeigiams smulkintuvams, purkštuvams ir ryšulių presams.

expert-check-7+-machinery

Expert Check 7+ visoms mašinoms

Nesvarbu, ar tai traktorius, kombainas ar purkštuvas: jei jūsų John Deere mašina yra senesnė nei 7 metų, mūsų Expert Check 7+ yra tinkamas pasirinkimas. Atsižvelgdami į mūsų ekspertų jums pateiktus rezultatus, greitai ir lengvai nuspręskite, kokius techninės priežiūros darbus norite atlikti. Tokiu būdu jūsų mašina metams bėgant ir toliau veiks geriausiai, kaip tik gali.

manufacturing-area

Su Expert Check kaip nauja

Jūsų mašina vis dar palyginti nauja arba dar nėra sulaukusi 7 metų? Net tokiu atveju laiku atliekamas patikrinimas gali sutaupyti daug pinigų. Po sunkaus darbo sezono jūsų pagrindinę mašiną reikia patikrinti, kad ji būtų paruošta dirbti kitą sezoną. Mūsų ekspertai atlieka patikrinimus, kad įsitikintų, jog kiekviena dalis yra paruošta veikti taip sklandžiai, kaip nauja. Gamykloje patvirtintas patikros sąrašas apima viską, kas yra būtina dėl saugos ir darbingosios būsenos laiko. Norėdami sužinoti daugiau apie mūsų bendrą Expert Check, tiesiog spustelėkite žemiau esantį mygtuką.

Privalumai jums

technikas

Darbingosios būsenos laikas

Mūsų nuodugni techninė patikra užtikrina, kad jūsų mašina būtų prieinama tada, kai jums jos reikia.

darbininkas

Mažesnės eksploatavimo išlaidos

Naudodami Expert Check 7+ ir turėdami didelį mašinų kiekį, galime pasinaudoti įvairiais dalių pakeitimo sprendimais, tokiais kaip Original Parts, John Deere Alternatives ir Reman. Dėl to iki 40 % sumažėja atsarginių dalių kaina ir daug naudos duoda prevencinis patikrinimas. Didžiulis šalutinės rizikos sumažinimas!

optimal-safety

Optimali sauga

Mūsų technikai yra išsamiai išmokyti bei turi ilgametę John Deere mašinų tikrinimo ir priežiūros patirtį. Jie nustatys bet kokią problemą, galinčią kelti pavojų jūsų saugai.

more-comfort

Daugiau komforto

Patikrinsime kabinos pakabą, akumuliatorių, oro kondicionierių, sėdynės pakabą ir nustatymą, kad užtikrintume optimalų komfortą ilgomis jūsų darbo dienomis!

Biudžetui palankios dalys

variklis

Reman

John Deere restauruotos (REMAN) dalys yra tvarus pasirinkimas: džiaukitės sumažinta kaina, bet ne kokybe. 

dalys

Alternatyvios dalys

Johno Deere patvirtinta biudžetui palanki alternatyva, skirta mašinoms, kurios gali būti naudojamos mažiau nei jūsų pagrindinė įranga, išlaikyti veikiančioms. Taupykite išmintingai.

Papildomi šaltiniai

Connected Support™

Prijunkite savo verslą prie sėkmės. Mūsų Connected Support aptinka galimas problemas ir netgi gali įspėti jūsų atstovą jas išspręsti atliekant diagnostiką realiuoju laiku. Tai padeda jums išlaikyti savo įrangą veikiančią.

Sužinokite daugiau

John Deere finansiniai sprendimai

Dirbdami su savo klientais tokį ilgą laiką mes ne tik žinome jų verslą, bet ir suprantame konkrečius su finansais susijusius reikalavimus. Jei tai susiję su mašinos pirkimu, išperkamąja nuoma ar nuoma, sprendimas bus.

Sužinokite daugiau

Stellar Support

Jūsų tiksliojo ūkininkavimo palaikymo portalas, kuriame rasite naujausią programinę įrangą, instrukcijas ir mokymus. Raskite viską, ko reikia norint maksimaliai išplėsti savo verslą ir išlikti moderniems.