Ztrak vietoje apsisukančios vejapjovės

Komercinių Ztrak vietoje apsisukančių vejapjovių Z345R laukas

John Deere ZTrak vietoje apsisukančios vejapjovės: dar greitesnės

Jei jūsų sodas yra jūsų projektas, jums reikia mašinos, kuri tiksliai atitiktų jūsų poreikius. Dėl savo išskirtinio judrumo ir iki 14,5 km/h greičio, vietoje apsisukančios John Deere ZTrak vejapjovės padeda greičiau pasiekti puikių rezultatų. Dėl savo 360 ° manevringumo, ji puikiai gali judėti siaurose erdvėse ir apvažiuoti įvairias kliūtis.

Skaitykite šį puslapį, kad sužinotumėte viską apie įvairias mūsų vietoje apsisukančių vejapjovių modelių funkcijas ir specifikacijas bei rastumėte savo poreikius atitinkančią mašiną.

ztrak z315e

John Deere Z315E

Jei jūsų sodo teritorijoje yra kliūčių ir jūs ieškote vietoje apsisukančios vejapjovės, puikaus bendro greičio ir efektyvumo, Z315M yra kaip tik jums. Šiame pradinio lygio modelyje yra 12.1 kW V formos dviejų cilindrų OHV variklis, intuityvios dvigubos greičio ir krypties keitimo svirtys, o ne judesio valdymo svirtys, ir 107 cm (42 in) vejapjovės pjovimo įrenginys.

ztrak Z320M

John Deere Z320M

Galite pavadinti Z320M patogesne Z315 versija. Šiame modelyje yra 12.7 kW V formos dviejų cilindrų OHV variklis, intuityvios dvigubos greičio ir krypties keitimo svirtys, o ne judesio valdymo svirtys, ir 107 cm (42 in) vejapjovės pjovimo įrenginys. Tačiau ji turi aukščiausios kokybės sėdynę su aukštu atlošu, pasirinktinai įsigyjamus porankius ir praktišką prikabinimo įtaisą.

ztrak z320r

John Deere Z320R

Kad 300 serijos vietoje apsisukanti vejapjovė būtų optimaliai naudojama, Z320R suteikia viską, ką 3Z20M suteikia funkcijų, greičio, efektyvumo ir komforto požiūriu, tačiau visa tai dar papildo LED lemputėmis, grindų kilimėliais ir uždengta įrankių saugykla.

Z515E

John Deere Z515E

Z515E serijos vietoje apsisukančios vejapjovės yra puikus pasirinkimas didesniems plotams. Galingas 13,4 kW dviejų cilindrų variklis ir 122 cm (48 in.) vejapjovė užtikrina puikų našumą ir efektyvumą.

Z530M

John Deere Z530M

Z530M yra vietoje apsisukanti vejapjovė, pasižyminti papildomu komfortu. Ergonomiškos valdymo svirtys ir patogi aukščiausios kokybės aukšta galinė sėdynė kartu su tvirtu rėmu – tai tik keletas funkcijų, užtikrinančių sklandų ir patogų valdymą.

Z545r

John Deere Z545R

Premium galia ir našumas: būtent to ir siekia John Deere Z545R vietoje apsisukančios vejapjovės. 122 cm (48 in) pjaunamoji, skirta dideliam žolės kiekiui tvarkyti, ir 15,3 kW dviejų cilindrų variklis su elektriniu degalų įpurškimu, taip pat elektroninė droselinės sklendės valdymo technologija visada užtikrina efektyvų žolės pjovimą.

John Deere vietoje apsisukančių vejapjovių funkcijos

John Deere vietoje apsisukančių vejapjovių modeliai įtikina įvairiomis praktinėmis savybėmis. Visą informaciją rasite čia.

Komercinės Ztrak vietoje apsisukančios vejapjovės manevringumas

Išskirtinis manevringumas

Kalbant apie Ztrak manevringumą, ji gali važiuoti ratais apie kitas vejapjoves. Pridėkite prie to išskirtinį važiavimo greitį ir pamatysite, kodėl tiek daug profesionalų renkasi ZTrak.

Komercinės Ztrak vietoje apsisukančios vejapjovės intuityvus judesių valdymas

Apsisukite ten, kur reikia

Mūsų vietoje apsisukančių vejapjovių judėjimo valdymo svirtys padidina operatoriaus patogumą ir suteikia tikslesnį valdymą.

Komercinės Ztrak vietoje apsisukančios vejapjovės su pasirenkama surinkimo sistema

Surinkimo talpa

Galite lengvai paversti savo ZTrak vietoje apsisukančią vejapjovę surinkimo mašina, tiesiog prijungę atskirai įsigyjamą surinkimo sistemą.

Komercinės Ztrak vietoje apsisukančios vejapjovės, pjaunamosios pakėlimas koja

Pjaunamosios pakėlimas koja

Norėdami pakelti, nuleisti pjaunamąją ar pakeisti jos aukštį darbo metu, tiesiog nuspauskite pedalą koja.

Komercinės Ztrak vietoje apsisukančios vejapjovės su dideliais varikliais

Pjovimo aukščio pasirinkimas

Norėdami reguliuoti pjovimo aukštį patogiai sėdėdami sėdynėje, tiesiog pasukite rankenėlę (Z300) arba pastumkite kaištį (Z500) nuo 25 – 104 mm (1–4 in), Z500 serija, arba 32–114 mm (1,25–4,5 in), Z300 serija

Komercinės Ztrak vietoje apsisukančios vejapjovės modernaus skydelio išdėstymas

3 patogumo lygiai

E modeliai turi viską, ko reikia tolygiam, vienodam pjovimui. M serijos modeliai turi aukštesnius atlošus ir daugiau patogumo ypatybių, o R serijos modeliai suteikia maksimalų komfortą ir patogumą.

John Deere vietoje apsisukančių vejapjovių gaminių asortimentas

Prieš priimdami sprendimą, norite tiksliai žinoti, kuo skiriasi mūsų ZTrak vietoje apsisukančių vejapjovių modeliai? Nesijaudinkite, šioje lentelėje rasite visus reikiamus duomenis.

ModeliaiVariklio galia**Pjovimo plotisGreitis

12.1 kW (16,2 AG) esant 3.000 sūk./min.

107 cm (42“) Accel Deep™ korpusas

Iki 11,3 km/val.(7 myl./val.) 

12.7 kW (17 AG) esant 3.000 sūk./min.

107 cm (42“) Accel Deep™ korpusas

Iki 11,3 km/val.(7 myl./val.)

12.7 kW (17 AG) esant 3.000 sūk./min.

107 cm (42“) Accel Deep™ korpusas

Iki 11,3 km/val.(7 myl./val.)

13,4 kW (18,0 AG) esant 3.350 sūk./min.

122 cm (48 in) Accel Deep

Iki 12,9 km/val.(8 myl./val.)

16,1 kW (21,6 AG) esant 3.350 sūk./min.

122 cm (48 in) Accel Deep

Iki 12,9 km/val.(8 myl./val.)

15,3 kW (20,5 AG) esant 3.250 sūk./min.

122 cm (48 col.) galinga pjaunamoji

Iki 14,5 km/val.(9 myl./val.)

raskite prekybos atstovą

Raskite artimiausią atstovą

Jūsų John Deere vietoje apsisukančiai vejapjovei reikia techninės priežiūros? Nėra nieko paprasčiau! Mūsų klientų aptarnavimo ekspertai suteiks jums reikiamą pagalbą. Naudodamiesi interaktyviuoju žemėlapiu raskite artimiausią atstovybę.

John Deere sodo patarimai

Ieškote įkvėpimo savo sodo dizainui? Raskite daug įdomių patarimų ir straipsnių mūsų sodo patarimuose.

Padargai vietoje apsisukančioms vejapjovėms ir kt.

Dar labiau išplėskite John Deere vietoje apsisukančios vejapjovės naudojimo sritis, pridėdami daugiau priedų. Nesvarbu, ar ieškote apsaugos nuo sniego, ar naujo vežimėlio, viską, ko reikia, rasite mūsų priedų kataloge.

John Deere internetinė parduotuvė

Ar jums vis dar reikia traktoriaus John Deere modelių kolekcijoje, ar jums labiau patinka megztiniai su gobtuvu? Viską, ko reikia, rasite mūsų internetinėje parduotuvėje.

¹ Skirta naudoti asmeniniais tikslais gyvenamojoje vietovėje. Komercinei veiklai naudojamų Z300 serijos vejapjovių garantija yra 12 mėnesių.² Rekomenduojama mažmeninė kaina. Kainos nurodytos su PVM. Visos kainos galioja iki 2023 m. spalio 31 d.
³ CE vardinė galia (išbandyta pagal SAE J1349). * Variklio gamintojo pateikiami variklio galios ir sukimo momento duomenys turėtų būti naudojami tik palyginimo tikslais. Faktinė darbinė galia ir sukimo momentas  
bus mažesni. Papildomos informacijos ieškokite variklio gamintojo svetainėje