X9 serija. 100 tonų kombainas

X series
Geriausios eksploatacinės savybės

Geriausios eksploatacinės savybės

Daugiau kaip 100 tonų per valandą. Mažiau nei 1 % nuostolių. Paslaptis slypi ne didžiulėje galioje, o puikiai apgalvotoje konstrukcijoje. X9 - tai plačiausias rinkoje kombainas, kuris kūlimo, separavimo ir valymo procesus atlieka itin mažomis galios sąnaudomis.

X9. NUSTATO NAUJUS NAŠUMO STANDARTUS.

Ilgiausias darbo laikas

Ilgiausias darbo laikas

X9 serijos kombainai sukurti dirbti ribinėmis apkrovomis, minimaliu techninės priežiūros poreikiu ir yra aprūpinti laiką taupančiomis funkcijomis, kad jūsų darbo diena praeitų sklandžiai. Į „Harvest Promise“ paslaugų paketą įeina pakaitinės mašinos suteikimas ir nuotolinis mašinos stebėjimas, pasitelkiant „Expert Alerts“ įrankį, kuris numato galimus gedimus iki jiems atsirandant.

X9. DAUGIAU LAIKO DERLIAUS NUĖMIMUI

Didžiausias patogumas

Didžiausias patogumas

X9 yra patogiausias ligšiol mūsų sukurtas kombainas. Prabangiausia ir tyliausia iki šiol sukurta kabina. Sumaniai suprojektuotos derliaus valdymo sistemos ir intuityvūs jutikliniai ekranai, kuriuos galima pritaikyti pagal kiekvieno operatoriaus poreikius. Nepamirškime automatinių valdiklių, skirtų darbo optimizavimui ir viso derliaus nuėmimo proceso valdymui.

X9. ATSIPALAIDUOKITE IR MĖGAUKITĖS PATIRTIMI.

Geriausias valdymas

Geriausias valdymas

X9 yra skaitmenizuota derliaus nuėmimo sistema. Mobiliosiomis programėlėmis ir belaidžiu duomenų perdavimu užtikrinamas beprecedentis valdymo lygis. „John Deere Operations Center“, kurį pasieksite bet kokiu įrenginiu, saugomi visi derliaus nuėmimo duomenys. Platforma prieinama kitiems nepriklausomiems programinės įrangos tiekėjams, tad gaunami duomenys leis priimti tikslingesnius sprendimus, didinant laukų derlingumą ir pelną ilgalaikėje perspektyvoje.

X9. SKAITMENINĖS REVOLIUCIJOS LYDERIS.

X serija

MODELISDidžiausia galia (ECE R120), AG (KW)Kanalo plotis, mmVeiksmingo kūlimo plotas, m²Bendras aktyvaus separavimo plotas, m²Bendras valymo sistemos plotas, m²

639 (470)

1.720

4,00

5,65

7,00

700 (515)

1.720

4,00

5,65

7,00