Grūdų sudėties nustatymas

HarvestLab: jūsų naujoji supergalia

John Deere HarvestLab™ grūdų sudėties nustatymo funkcija realiuoju laiku pateikia duomenis apie javų kokybę nuimant derlių*. Funkcija papildo derlingumo žemėlapius, suteikdama įžvalgų apie tai, kaip geriau valdyti maistines medžiagas, pasirinkti sėklų rūšis ir užsiimti javų rinkodara bei laikymu.

Geriau valdykite savo maistines medžiagas

Geriau valdykite savo maistines medžiagas

Geriau supraskite, kurios maistinės medžiagos, pavyzdžiui, azotas, buvo sėkmingai paverstos baltymais arba alyva. Tada, pasinaudodami šiais duomenimis, tiksliau panaudokite trąšas pagal paskirtį kitą sezoną.

Optimizuokite savo sėklų rūšis

Optimizuokite savo sėklų rūšis

Kviečių ar rapsų rūšys popieriuje gali atrodyti daug žadančios, tačiau jas auginant rezultatai ne visada atitinka lūkesčius. HarvestLab padeda geriau suprasti konkrečios vietos veiksnius, kad būtų galima rasti optimalią rūšį.

kontroliuokite javų pardavimą

Kontroliuokite javų pardavimą

Nuimdami derlių žinokite, ar jūsų kviečiai atitinka duonos arba pašaro kokybę. Atskirkite skirtingus krovinius pagal baltymų kiekį ir laikykite atskirai, kad užtikrintumėte geriausią grūdų kainą.

Susijusios temos

derliaus ėmimas t serijos kombainu

T serija 50 tonų/h**

Didžiausias separavimo plotas kratiklinių kombainų segmente. Unikalios konfigūracijos kelių būgnų kūlimo ir separavimo sistema užtikrina neprilygstamą šiaudų kokybę. Kompaktiškų kombainų klasėje jo efektyvumas neturi lygių.

išmanusis ūkininkavimas

Išmanusis ūkininkavimas

Tiksliosios žemdirbystės technologijos gali padėti naudojant derliaus duomenis planuotis kito sezono sodinimą ir sėją.

* Skirtingų kalbų rinkose gali tekti atnaujinti siuntėjo viršelį
** Pralaidumo bandymai:
S serija – vidinis praktinis bandymas, kurį John Deere atliko La Rošelyje, Prancūzijoje, 2021 m. liepos mėn. ir Olborge, Danijoje, 2021 m. rugpjūčio mėn.
T serija - Profi lauko bandymas, 2020 m. spalio mėn. (www.profi.de)