Žolės rinktuvai

Žolės rinktuvai
Kintamojo greičio pjaunamosios pavara

Kintamojo greičio pjaunamosios pavara

Jeigu jau kurį laiką norite pagerinti masės tiekimą, kad ir koks būtų smulkinimo ilgis, būsite patenkinti 6x9 kintamojo greičio pjaunamosios pavara. Ji sinchronizuoja sraigės greitį su LOC ir užtikrina geresnę smulkinimo kokybę, pastovų masės srautą ir optimizuotą pralaidumą.

Sklandus tiekimas

Sklandus tiekimas

“Bekraštės” konstrukcijos sraigė stumia javus į centrą, kad šie patektų į smulkintuvą lygiu nenutrūkstamu srautu, o jūs galėtumėte visiškai išnaudoti technikos pajėgumus, tuo pačiu sutaupyti degalų ir ilgiau eksploatuoti detales.

Dviguba pjaunamosios pavara

Dviguba pjaunamosios pavara

Leidžia įvairiomis sąlygomis užtikrinti maksimalų našumą ir švarų surinkimą: patikrinta dviguba pjaunamosios pavara 2015 m. pristatyta naujojoje 8000 serijoje, montuojama pasirinktinai, nepriklausomai nuo sraigės ji suderina paėmimo padargų greitį su važiavimo greičiu.

Automatinis grandinių sutepimas

Automatinis grandinių sutepimas

Dvi rinktuvų grandines norint galima sutepti pasitelkus elektrinį alyvos siurblį, kuris užpila alyvos ant veltinio pagalvėlių, o šios, rinktuvui sukantis, paliečia grandinę – jums nereikia teptis rankų ir jaudintis dėl grandinių sutepimo.

30R žolės rinktuvas

Naujasis 30R žolės rinktuvas

Naujieji R serijos rinktuvai su didele 80 cm skersmens sraige, didesnėmis 20 cm sraigės pakopomis ir 6 virbų juostomis su 6,5 mm virbais pagaminti taip, kad dirbtų našiai. Kad galėtumėte džiaugtis dideliu našumu daug būsimų sezonų, 30R taip pat naudojama negrandininė pavara ir ypač patvarios dėvimosios dalys, padedančios sumažinti priežiūros išlaidas. Įmontuota kintamojo greičio pjaunamosios pavara priderina sraigės greitį prie smulkinimo ilgio puikiai smulkinimo kokybei užtikrinti. Nesvarbu, ar imate retų, ar tankių pasėlių derlių, pasirenkamoji dviguba pjaunamosios pavara reguliuoja rinktuvo pirštų greitį nepriklausomai nuo to, kaip sraigė derinasi prie kombaino važiavimo greičio. Būkite tikri – nenuimto derliaus lauke neliks.

 

6X9 „Premium“ rinktuvai

MODELISMAŠINOS PLOTISDARBINIS PLOTIS (TARP PADARGŲ)

639

3 m

2,56 m

649

4 m

3,64 m

659

4,5 m

4,15 m

R serijos rinktuvai

MODELISMAŠINOS PLOTISDARBINIS PLOTIS (TARP PADARGŲ)

30R

3 m

2,70 m

Prekybos atstovų paieška

Raskite artimiausią atstovą

Surasti tinkamą pjaunamąją negali būti paprasčiau. Jūsų prekybos atstovas pasirengęs su malonumu pateikti rekomendacijų.

Rasti atstovybę

Pjaunamosios

Kukurūzų pjaunamosios

Kukurūzų pjaunamosios

Kukurūzų pjaunamosios „300plus“ ir „400plus“ dėl savo našumo, patikimumo ir paprastos techninės priežiūros yra žinomos visame pasaulyje.

Visų javų pjaunamosios

Visų javų pjaunamosios

Grūdų siloso gamyba negali būti geresnė nei su „Zürn ProfiCut“ pjaunamosiomis.