Expert Check

„Expert Check“

„Expert Check“ yra visapusiškas jūsų mašinos patikrinimas. „Expert Check“ yra paslauga, leidžianti sutelkti dėmesį į savo pagrindinę veiklą ir pasikliauti savo mašina.

Pirmieji John Deere Forestry standartizuoti „Expert Check“ kontroliniai sąrašai buvo paskelbti 2017 m. Nuo tada John Deere sertifikuoti technikai patikrino šimtus ratinių pjovimo mašinų ir teikė klientams ekspertų patarimus. Dabar, nuolat tobulėdami, pristatome „Expert Check 2.0“. 

Remiantis surinktais duomenimis ir įgyta patirtimi, patikros taškai yra dar labiau apibrėžti ir tikslesni, kad būtų galima pateikti tikslią informaciją apie mašinos būklę. Priklausomai nuo mašinos, yra 150–200 tikrinimo taškų. „Expert Check 2.0“ atlieka daugiau nei tik pasikliauja praktiniais patikrinimais, kad nustatytų mechaninio gedimo riziką. Daugiau dėmesio skiriama eksploataciniams bandymams ir bandomiesiems važiavimams, o tai pagerina patikrinimo efektyvumą ir išvadų tikslumą.  

„Expert Check 2.0“ išbandymas taip pat gali būti atliekamas kaip „Tuning Day“ dalis, siekiant užtikrinti patikimumą ir efektyvų kasdienį darbą. Dėl to jums bus pateiktas išvadų sąrašas, kuriuo galėsite pasidalinti su visais mašinų operatoriais ir užtikrinti, kad vertinga informacija pasiektų visus. Išvados gali būti naudojamos kaip „Tuning Day“ mašinos optimizavimo pagrindas. „Tuning Day“ galima įtraukti į „TimberCare“ paslaugų sutartį arba įsigyti atskirai. 

Pilnas „Expert Check 2.0“ patikrinimas trunka maždaug keturias valandas ir visada atliekamas remonto dirbtuvės, tačiau yra ir lengvesnė versija, kurią galima atlikti miške. Ir, žinoma, „Expert Check 2.0“ vis tiek gali būti įtraukta į „TimberCare“ paslaugų sutartį, kaip ir ankstesnė versija.

Nepriklausomai nuo jūsų buvimo vietos, „Expert Check“ visada turi tą patį John Deere standartizuotą turinį.

Ekspertinį patikrinimą atlieka John Deere išmokytas specialistas, turintis prieigą prie mūsų naujausių specialių įrankių, taikomųjų programų ir žinių. Niekas nepažįsta John Deere miško mašinų geriau nei mes. Mūsų platus techninės priežiūros tinklas nuolat teikia atsiliepimus iš visų rinkų, o išvadomis dalijasi su kitomis, todėl mūsų specialistai visada informuoja apie kai kurias mašinų vietas, kurioms reikia ypatingo dėmesio.  

John Deere sukūrė keletą sudėtingų įrankių ir programų, padedančių specialistams dirbti, o rezultatai pagerino veikimo laiką ir padidino patikimumą.

„Expert Check“ yra patikrinimas, po kurio gaunate išsamią ataskaitą apie savo mašinos būklę. Jei aptiksite kokį nors dėmesio reikalaujantį aspektą, visada gausite radinių sąrašą ir remonto pasiūlymą. „Expert Check“ suteikia galimybę susitelkti į savo pagrindinę veiklą ir įsitikinti, kad jūsų mašina veikia visiškai, o galimais gedimais buvo pasirūpinta prieš įvykstant prastovai.  


John Deere „Expert Check“ apima

  • Eksploataciniai bandymai ir bandomasis važiavimas
  • Išsami ataskaita apie mašiną
  • Patarimai technikos optimizavimo ir nustatymų klausimais
  • Nemokamas remonto ir detalių sąmatos sudarymas
  • Asmeninė konsultacija ir informacija apie lauko komplektus ir priedus 

Tekstas: Antti Ketvell, „In The Forest“ 2/2021