holografinis variklinis greideris su darbo stebėjimo pranešimais

Pažangesnis būdas vykdyti verslą

2020 m. tvarumo ataskaita

2020 fiskalinių metų tvarumo ataskaita

2020 m. pradėjo veikti pažangios pramonės veikimo modelis, siekiant mūsų įmonę padaryti efektyvesnę, lankstesnę ir konkurencingesnę. Naudodami šį modelį, suteiksime naują ekonominę vertę savo klientams, kad jų veikla galėtų tapti pelningesnė ir tvaresnė. Tai įgyvendinsime, padarę perversmą žemės ūkyje ir statybose, kur greitai pritaikysime naujas technologijas ir paslaugas.

Perskaitykite tvarumo ataskaitą mūsų JAV svetainėje>

Tvarumo tikslai

Tvaresnių veiklos rezultatų užtikrinimas mūsų klientams, darbuotojams, atstovams, tiekėjams, suinteresuotosioms šalims ir bendruomenėms, kuriems mes dirbame.

 • Oranžinis trikampis su žmogaus, dėvinčio apsauginę kepurę ir akinius, simboliu

  Darbo sauga

 • Žalias ir geltonas simbolis – vikšrinis traktorius, kurio vienas vikšras pakeistas perdirbimo trikampiu.

  Gaminio tvarumas

 • Vėjo turbinos simbolis su geltonais vėjo ir saulės simboliais

  Tvarus energijos vartojimas

 • Pilkas vandens lašelio simbolis su rodykle, vaizduojančia tvarumą, siekiant vėl pakartotinai naudoti didesniame vandens šaltinyje, su bangų simboliu

  Naudoti vandenį atsakingai

 • Perdirbimo logotipo simbolis su trimis rodyklėmis virš pastato simbolio

  Padidinti perdirbimą

Gėrio galia

Vadovaujantis naujai sukurtu veikimo modeliu ir atnaujintu didesniu tikslu, John Deere pilietiškumo strategija tapo dar stipresnė priėmus ryžtingus įsipareigojimus. O mūsų darbuotojai – pati mūsų verslo šerdis – prisideda prie gėrio galios vykdydami tikslą daryti įtaką savo bendruomenėse ir visame pasaulyje.

Perskaitykite apie pilietiškumo galią mūsų JAV svetainėje>

Aplinka

Įmonėje John Deere siekiame plėtoti naujas technologijas, laikydamiesi pažado mažinti poveikį aplinkai, kurios didina ir mūsų klientų efektyvumą bei produktyvumą.

Aplinką tausojantis dizainas >

Socialinis modelis

Skirtingos komandos pateikia geresnių idėjų ir priima geresnius sprendimus, padėdamos mums sukurti daugiau novatoriškų gaminių ir siekti mūsų naujo didesnio tikslo.

Novatorių kultūra >

gėlės animacija

Valdymas

Principingumas, kokybė, atsidavimas klientams ir novatoriškumas yra pagrindinės vertybės, kuriomis vadovaudamiesi mūsų darbuotojai, suinteresuotosios šalys ir tiekėjai vykdo verslą.

Įmonės valdymas >

Įmonės politika >