John Deere naujovės ir technologijos

Stebėkite ateitį

John Deere technologija

Įmonėje John Deere diegiame naujoves atstovaudami savo klientams, nes tai, ko mes išmokstame, nėra to, ką mes darome, šalutinis produktas. Tai yra mūsų geresnių rezultatų siekimo varomoji jėga. Naudodami mūsų sprendimus, klientai gali įgyvendinti savo siekius ir atlikti savo darbus tiksliau bei produktyviau, pasitelkę pažangias technologijas, taip pat gali priimti geresnius sprendimus, remdamiesi duomenimis.

Traktorius purškia lauke

Tiksliojo ūkininkavimo technologija

Mūsų tiksliojo ūkininkavimo gaminiai paverčia tvirtas mašinas į sumanius pagalbininkus lauke, sukuriančiais vertę iš mažiausių sėklų ir didžiausių augalų. Mūsų moderniausia ir paprasta naudoti technologija dirba jums, o ne atvirkščiai.

Ūkininkavimo technologija >
Ūkininkavimo nuotolinė pagalba >

Buldozeris veža betoną

Tiksliųjų statybinių mašinų technologija

Tvirtos John Deere statybinės mašinos taip pat yra itin išmanios. Mūsų tiksliųjų technologijų gaminiai optimizuoja jūsų mašinas, pailgina darbo laiką ir sukuria vertę, neatsižvelgiant į tai, ar kasate žemę, kuriate infrastruktūrą ar tiesiate kelius.

Statybų technologija>
Statybų nuotolinė pagalba >

Miškininkystės mašinos kabinos viduje

Tiksliosios miškininkystės technologija

Naudodami John Deere tiksliosios miškininkystės technologiją, dirbkite sparčiau, sumaniau ir sukurkite vertę. Nuo mašinos stebėjimo iki nuotolinės diagnostikos ar patyrusių technologijos specialistų valdymo – galime padėti jums padidinti našumą bei pailginti darbo laiką ir sumažinti kasdienio eksploatavimo sąnaudas.

Miškininkystės technologija >
Miškininkystės nuotolinė pagalba >

Lee Redden stovi priešais įrangą

Naujovių plėtojimas

Įmonėje John Deere didžiulę pažangą skatina novatoriška dvasia, suteikianti galios mūsų aistrai svajoti ir projektuoti, taip pristatomi technologinio proveržio gaminiai ir sprendimai, kurie veda į priekį ir tausoja mūsų pasaulį būsimoms kartoms.

Susipažinkite su geriausiais mūsų specialistais >
Siekite karjeros John Deere >