Iš viršaus nufotografuotas įvairių laukų koliažas su dešinėje pusėje esančiu John Deere traktoriumi

John Deere technologijos
ir naujovės

Įmonėje John Deere diegiame naujoves atstovaudami savo klientams, nes tai, ko mes išmokstame, nėra to, ką mes darome, šalutinis produktas. Tai yra mūsų geresnių rezultatų siekimo varomoji jėga. Naudodami mūsų sprendimus, klientai gali įgyvendinti savo siekius ir atlikti savo darbus tiksliau bei produktyviau, pasitelkę pažangias technologijas, taip pat gali priimti geresnius sprendimus, remdamiesi duomenimis.

Naujovių plėtojimas: Susipažinkite su mūsų pasižymėjusiais bendradarbių apdovanojimų laimėtojais

Įmonėje JohnDeere mūsų pasižymėjusių bendradarbių apdovanojimas yra būdas atpažinti ir įvertinti savo novatoriškus mąstytojus, lyderius ir veikėjus, kuriančius mūsų ateitį ir, turint bendrą aukštesnį tikslą, tvirtai žengiančius į priekį.

Susipažinkite su mūsų geriausiais ekspertais
 • Kurt Chipperfield

  Kurt Chipperfield

  Jo smulkiojo verslo savininko požiūris į VR plėtrą naudingas ir klientams, ir kolegoms.

 • Clayton Janasek

  Clayton Janasek

  Jo sugebėjimas modeliavimo rezultatus pritaikyti praktikoje pelno klientų pasitikėjimą ir lojalumą.

 • Rich Humpal

  Rich Humpal

  Jis ėmėsi darbo su pagrindine produktų linija ir pavertė ją darnumą užtikrinančiu sprendimu, suteikdamas klientams daugiau efektyvumo ir pelningumo galimybių.

 • Lara Baugh

  Lara Baugh

  Jos misija – padėti įmonei John Deere apsisaugoti nuo rizikų, kad ji galėtų būti dar inovatyvesnė ir veržlesnė kompanija.

 • Kent Wanner

  Kent Wanner

  Jis padeda laimėti lenktynes su elektrifikacijos pažanga, dažnai panaikindamas atotrūkį tarp dyzelinių variklių ir ateities sprendimų.

 • Georg Kormann stovi šalia automatinės svirties.

  Integruoti sprendimai

  Dr. Georg Kormann, šieno ir pašarų pažangios inžinerijos ir technologijų integracijos inžinierių vadovas, vertina tai, ko klientai nori, tikisi ir net reikalauja.