Valdymo sprendimai

Valdymo sprendimai

Įvairių gamintojų technikai pritaikyti integruoti sprendimai

Turite ir ne John Deere mašinų? Jokių problemų. Turime įvairių valdymo sistemų, skirtų daugelio gamintojų mašinoms bei programoms. Todėl, kad projektuojame ir kuriame savo valdymo sistemas. Galime pritaikyti elektronikos sistemas skirtingoms mašinoms. Kreipkitės į prekybos atstovą, kad sužinotumėte, kaip išnaudoti automatinį vairavimą.

Sklandžiai integruota

Sklandžiai integruota

Visi mūsų komponentai gali būti sukeičiami ir net jei jūsų mašina nėra žalia bei geltona, vis tiek galite naudotis John Deere tiksliosios žemdirbystės technologija.

Paprasta naudoti

Paprasta naudoti

Visus komponentus ir programinę įrangą sukūrėme mes. Sukurta su ūkininkais ir ūkininkams – lengva naudoti ir pritaikyta ilgam eksploatavimui.

Išmatuojamas pelningumas

Išmatuojamas pelningumas

Jūsų duomenys patikimai saugomi John Deere Operations CenterTM, kad būtų išsamiai analizuojamas mašinos efektyvumas, derlius ir tai, kas svarbu siekiant didesnio pelningumo.

John Deere supaprastina tiksliąją žemdirbystę

Sukūrėme trumpų vaizdo įrašų, kuriuose paaiškinami kai kurie mūsų tiksliojo ūkininkavimo įrankių privalumai. Tiesiog naršykite sąrašą dešinėje, kad rastumėte dominančią sritį.

Automatinės sistemos

Automatinės sistemos

Pašalinkite pasikartojančių užduočių įtampą naudodami mūsų valdiklius ir programuojamus prietaisus. Jie padės optimizuoti mašinos našumą ir pašalinti brangias klaidas.

Konkrečiai vietai pritaikytas ūkininkavimas

Konkrečiai vietai pritaikytas ūkininkavimas

Sužinokite, kaip lauko duomenys iš įvairių šaltinių naudojami kuriant kintamų normų žemėlapius, leidžiančius valdyti atskirus lauko plotus, kad padidėtų augimas ir derlius.

Išmanusis ūkininkavimas: svarbiausi dalykai

Išmanusis ūkininkavimas: svarbiausi dalykai

Norint pradėti tiksliai ūkininkauti reikia imtuvo, ekrano, JDLink™ ryšio ir John Deere Operations Center™ paskyros. Be to, prieiga prie John Deere Operations Center™ yra nemokama!