Išmaniojo ūkininkavimo sprendimai

Išmaniojo ūkininkavimo sprendimai

Jūsų išmanusis ūkininkavimas prasideda čia


Jei norite užsiimti tiksliąja žemdirbyste, apsilankėte tinkamoje vietoje!

John Deere tiksliosios žemdirbystės technologija yra lengvai naudojama ir padeda planuoti, stebėti, vykdyti bei analizuoti ūkininkavimo operacijas visus metus. Be to, galėsite geriau suprasti ūkininkavimo ateičiai keliamus klimato kaitos iššūkius ir juos įveikti.

Didesnis derlius

Didesnis derlius

Tikslusis ūkininkavimas leidžia optimizuoti sėklų, trąšų, cheminių medžiagų ir kitas sąnaudas, kad būtų patenkinti individualūs laukų poreikiai ir padidintas javų derlius.

Geresnis finansų valdymas

Geresnis finansų valdymas

Išmaniojo ūkininkavimo technologijos suteikia vertingos valdymo informacijos apie mašinos naudojimą ir sąnaudas – išlaidos tampa skaidresnės ir priimami geresni sprendimai.

Didesnis tvarumas

Didesnis tvarumas

Tikslioji žemdirbystė gali žymiai sumažinti degalų sąnaudas ir perteklinį trąšų bei cheminių medžiagų naudojimą, kad ūkininkavimas būtų tvaresnis.

Valdymo sprendimai

Valdymo sprendimai

Jokių praleidimų ir persidengimų – kiekvieną kartą važiuokite ta pačia trasa naudodami laisvų rankų įrangą. Siūlydami labai didelį tikslumą išplėtėme savo valdymo diapazoną sprendimais, skirtais visiems įrangos prekių ženklams.

Valdymo sprendimai

Automatinės sistemos

Pašalinkite pasikartojančių užduočių įtampą naudodami mūsų valdiklius ir programuojamus prietaisus. Jie padės optimizuoti mašinos našumą ir pašalinti brangias klaidas.

Konkrečiai vietai pritaikytas ūkininkavimas

Konkrečiai vietai pritaikytas ūkininkavimas

Sužinokite, kaip lauko duomenys iš įvairių šaltinių naudojami kuriant kintamų normų žemėlapius, leidžiančius valdyti atskirus lauko plotus, kad padidėtų augimas ir derlius.

John Deere supaprastina tiksliąją žemdirbystę

Sukūrėme trumpų vaizdo įrašų, kuriuose paaiškinami kai kurie mūsų tiksliojo ūkininkavimo įrankių privalumai. Tiesiog naršykite sąrašą dešinėje, kad rastumėte dominančią sritį.