Konkrečiai vietai pritaikytas ūkininkavimas

konkrečiai vietai pritaikytas ūkininkavimas

Taikykite reikiamą kiekį reikiamoje vietoje

Darbas kintama norma padeda sutaupyti, – sėklos, cheminės medžiagos ir trąšos bus naudojamos tik ten, kur reikia. Naudodami John Deere tiksliosios žemdirbystės technologijos ir analitinio valdymo priemonių derinį, geriau suprasite ūkyje vykstančius procesus ir atliktų darbų kokybę.

Sekcijų valdymas

Sekcijų valdymas

Naudojant lauko žemėlapių duomenis padargo sekcijos įjungiamos ir išjungiamos, kad būtų naudojami tikslūs medžiagų kiekiai.

Kintamų normų valdymas

Kintamų normų valdymas

Tiksliai valdomas sėklų, trąšų arba cheminių medžiagų kiekis, kad būtų galima optimizuoti javų derlių.

GreenStar normų valdiklis

GreenStar normų valdiklis

Ne ISOBUS mašinų modifikavimo rinkinys, leidžiantis tiksliai valdyti sąnaudas ir optimizuoti javų derlių.

HarvestLab™ 3000

HarvestLab™ 3000

Kabinoje esanti laboratorija, kad būtų galima tikruoju laiku vertinti silosą, skystą mėšlą ir kviečius.

Sklandžiai integruota

Sklandžiai integruota

Visi mūsų komponentai gali būti sukeičiami ir net jei jūsų mašina nėra žalia bei geltona, vis tiek galite naudotis John Deere tiksliosios žemdirbystės technologija.

Paprasta naudoti

Paprasta naudoti

Visus komponentus ir programinę įrangą sukūrėme mes. Sukurta su ūkininkais ir ūkininkams – lengva naudoti ir pritaikyta ilgam eksploatavimui.

Išmatuojamas pelningumas

Išmatuojamas pelningumas

Jūsų duomenys patikimai saugomi John Deere Operations CenterTM, kad būtų išsamiai analizuojamas mašinos efektyvumas, derlius ir tai, kas svarbu siekiant didesnio pelningumo.

John Deere supaprastina tiksliąją žemdirbystę

Sukūrėme trumpų vaizdo įrašų, kuriuose paaiškinami kai kurie mūsų tiksliojo ūkininkavimo įrankių privalumai. Tiesiog naršykite sąrašą dešinėje, kad rastumėte dominančią sritį.

Išmanusis ūkininkavimas: svarbiausi dalykai

Išmanusis ūkininkavimas: svarbiausi dalykai

Norint pradėti tiksliai ūkininkauti reikia imtuvo, ekrano, JDLink™ ryšio ir John Deere Operations Center™ paskyros. Be to, prieiga prie John Deere Operations Center™ yra nemokama!

Valdymo sprendimai

Valdymo sprendimai

Jokių praleidimų ir persidengimų – kiekvieną kartą važiuokite ta pačia trasa naudodami laisvų rankų įrangą. Siūlydami labai didelį tikslumą išplėtėme savo valdymo diapazoną sprendimais, skirtais visiems įrangos prekių ženklams.

Automatinės sistemos

Automatinės sistemos

Pašalinkite pasikartojančių užduočių įtampą naudodami mūsų valdiklius ir programuojamus prietaisus. Jie padės optimizuoti mašinos našumą ir pašalinti brangias klaidas.