Premium Used

Naudota Premium įranga

Ieškote prieinamos ir mažai naudotos John Deere mašinos? 

Etiketė su instrukcija

Mašinos, kuriomis galite pasitikėti

Įsigydami John Deere Premium Used mašiną galite būti tikri, kad visose mašinose patikrinta daugiau nei 180 technikos mazgų. Kad būtumėte visiškai užtikrinti, su savo John Deere atstovu taip pat aptarkite techninės priežiūros ir FarmSight Services paketą.

Kokia jums iš to nauda

 

Kontroliuojama kokybė

Jūsų atstovas gali užsakyti bet kokią "Premium Used" John Deere mašiną. Galite būti tikri, kad kiekviena mašina patikrinta ir yra “beveik naujos” arba “geros” būklės, švari ir gerai prižiūrėta bei visiškai veikianti, o pirmasis pardavimas atliktas ne daugiau kaip prieš 7 metus. Patikra privalomai atliekama likus paskutiniams 3 mėnesiams arba prieš 100 valandų iki pardavimo.

Traktorių ir savaeigių purkštuvų didžiausias variklio darbo valandų skaičius siekia 6500, o kombainų ir SPFH – 3500 būgno darbo valandų.


GreenShield apsauga naudotoms mašinoms

Visoms John Deere Premium Used mašinoms taikoma ne mažesnė kaip 3 mėnesių, kurią teikia jūsų atstovas.


Kompensuojami komponentai


Raskite Premium Used mašiną – dabar

Jei ieškote puikaus Premium Used mašinos pasiūlymo, geriausia kreiptis į savo atstovą. Atstovas turi mažai naudotų ir patikrintų mašinų bei suteikia GreenShield apsaugą įrangos apsaugą ir gali pasiūlyti John Deere Financial finansavimo paslaugą. Jei atstovas pageidaujamos mašinos neturi, užsakys ją iš Europos John Deere atstovų tinklo.