HarvestLab 3000Precision Ag technologija

 • Artimosios infraraudonosios spinduliuotės (NIR) spektroskopija, skirta ištirti įvairias nuimtų pasėlių, siloso ar srutų sudedamąsias dalis (vienas jutiklis, trys naudojimo būdai)
 • Leidžia automatiškai reguliuoti pjovimo ilgį pagal sausųjų medžiagų kiekį (javų derliaus nuėmimas)
 • Sudėties analizavimas ne tik pildymo metu*, bet ir tręšiant (srutomis)
 • Naudokite kaip laboratorinį prietaisą gamyklos saugykloje ar biure, kad būtų galima tiksliai nustatyti pašarų normą ir galvijų sveikatą.

Vienas jutiklis – trys funkcijos

Išplėsti visusSutraukti visus

Vienas jutiklis – trys funkcijos

Vienas jutiklis – trys funkcijos

Sukurti ir patentuoti bendrovės Carl Zeiss sistemos HarvestLab 3000 jutikliai naudoja artimosios infraraudonosios spektroskopijos technologiją ir nuimtuose pasėliuose, silose ar srutose analizuoja įvairias sudedamąsias dalis. Jau 2009 metais šią technologiją patvirtino Deutsche Landwirtschafts-Gesellschaft (DLG) atlikta kukurūzų siloso sausųjų medžiagų analizė, nes nustatyti tik nereikšmingi nuokrypiai nuo 0,67 iki 1,85 %. Įvairūs patikrinimai buvo dar labiau patobulinti, kiekvienais metais pridedant daugiau pavyzdžių iš įvairių pasėlių ar srutų tipų, rūšių, pašarų ir regionų.

Naujoji HarvestLab 3000 įranga – aukščiausia technologija, pagrįsta milijonais darbo valandų lauke. Jutiklis gali atpažinti 12 proc. platesnį bangos ilgio spektrą papildomam tikslumui garantuoti ir per sekundę įvertina daugiau nei 4.000 taškų. Paprastai tai sudaro apie 1 milijoną įvertinimų vienam kroviniui. Darbo metu iškart matysite ne vieno atsitiktinai parinkto pavyzdžio vertę, bet statistiškai pagrįstus duomenis. Klaidos, pavyzdžiui, deguonies ar karščio atsiradimas, kurios įprastai atsiranda rankiniu būdu paimant pavyzdžius ir juos perkeliant į kitą laboratoriją, yra visiškai panaikinamos. Ir svarbiausia – visus duomenis ir tam tikrai sričiai priklausančius dokumentus galėsite matyti ekrane realiuoju laiku. Tai leis operatoriams reguliuoti parinktis ir optimizuoti agregato automatizavimą esant lauke ir nebereikės kelias dienas laukti rezultatų iš laboratorijos.

Pašarų kombainas

Pašarų kombainas

Pasėlių drėgmė viename lauke gali svyruoti iki 20 proc., todėl, kad būtų užtikrintas tinkamas siloso tankinimas be deguonies intarpų, gali tekti pjauti skirtingais aukščiais. Pritvirtinta prie John Deere pašarų kombaino, HarvestLab 3000 leidžia automatiškai reguliuoti pjovimo ilgį pagal sausųjų medžiagų kiekį. Automatinis siloso inokuliantų normos reguliavimas padeda optimizuoti fermentaciją ir sutaupyti iki 10 proc. siloso priedų.

Realiuoju laiku galėsite matyti ne tik itin tikslius sausųjų medžiagų, bet ir žaliųjų baltymų, krakmolo, žaliosios ląstelienos, neutraliais tirpalais išplautos ląstelienos (NDF), rūgštiniais tirpalais išplautos ląstelienos (ADF), cukraus ir žaliųjų pelenų rodmenis. Todėl galėsite parduoti arba įsigyti nuimtus pasėlius pagal jų kokybę, bet ne kiekį. Peržiūrėjus ir palyginus visus tam tikrai vietai būdingus dokumentus John Deere operacijų centre, galite priimti faktais pagrįstus sprendimus, pavyzdžiui, pasirinkti rūšį ir pasėlių brandinimo būdą. Ne sezono metu galite profesionaliai pasiruošti dar geresniam ateinančiam sezonui.

 • Automatiškai nustatysite pjovimo ilgį, remdamiesi sausųjų medžiagų kiekiu, geresniam nesupakuotos masės tankumui ir siloso kokybei užtikrinti
 • Tiksliai sureguliuosite siloso inokulianto dozavimą, kad fermentacija būtų optimali
 • Pagrįstai nuspręsite dėl pasėlių rūšies ateinančiam sezonui
 • Sudėties informaciją galima išspausdinti tiesiai kabinoje

Manure Sensing – išmanusis organinių naudingųjų medžiagų paskirstymas

Manure Sensing – išmanusis organinių naudingųjų medžiagų paskirstymas

Mėšlas yra naudingųjų medžiagų prisotinta organinė trąša. Tačiau iki šiol dėl natūralaus kintamumo ir greito nusėdimo tręšiant mėšlu sėkmė nebuvo užtikrinta. John Deere Manure Sensing sistema suteikia jums unikalią galimybę tiksliai taikyti N, P, K kiekį pagal tikslinę maistingų medžiagų vertę ir kg/ha norminę vertę ir net naudoti konkrečios vietos normos žemėlapius.

John Deere Manure Sensing sistema gali analizuoti sudedamąsias dalis ne tik pripildymo metu, bet ir darbo metu tą pačią akimirką, kai tik maistingosios medžiagos pateks į dirvožemį. Neprilygstamas privalumas, palyginti su kitomis sistemomis, nes apskaičiuojami natūralūs maistingųjų medžiagų nuokrypiai ir nusėdimas transportavimo metu, ir yra kompensuojami automatiškai reguliuojant greitį realiuoju laiku ir (arba) srauto normą. Taip pat šios sistemos duomenis galima belaidžiu būdu nusiųsti į John Deere operacijų centrą toliau apdoroti.

 • Nustatysite vieno m³ maistinę vertę nuo 0,75 EUR iki 1,50 EUR, sumažindami išlaidas mineralinėms trąšoms
 • Išvengsite išguldytų pasėlių ir jų augimas bus pastovesnis
 • Padidinsite derlių ir jo kokybę kartu laikydamiesi nustatytų ribų
 • Suderinama su dauguma srutų cisternų ir žarnų ričių sistemų

Mobilioji laboratorija – nebereikės laukti atsakymo iš laboratorijos

Mobilioji laboratorija – nebereikės laukti atsakymo iš laboratorijos

HarvestLab 3000 taip pat galima naudoti kaip laboratoriją sandėlyje arba biure ir gauti naudos visus metus. Prijungimas prie transporto priemonės elektros lizdo leidžia jums būti visiškai mobiliems ir gauti informaciją iškart, nesvarbu, kur esate. Realiuoju laiku gauti rezultatai padės jums tinkamai valdyti pašaro masę, tiksliai normuoti pašarus ir stebėti gyvulių sveikatą. Taigi, sutaupysite pinigų nereikalingiems papildams ir kartu turėsite didesnę jautienos, pieno produktų ar biodųjų gamybą, tad galiausiai jūsų verslas bus pelningas.

Mūsų naujojoje sąsajoje yra išsamios instrukcijos ir vizualiai parodyti duomenys, kurie padės priimti teisingus sprendimus.

 • Visapusiška sudedamųjų dalių apskaičiavimo sistema, skirta ūkininkams, biodujų įmonių operatoriams ir mitybos specialistams
 • Realiuoju laiku nustatoma pašarų kokybė
 • Lengvas šėrimo planavimas žiemą
 • Nauja, paprasta naudoti internetinė sąsaja