IHC palengvina derliaus nuėmimą ir pagerina genėjimo kokybę

Mašinos pjaunamoji

Naujoji išmanioji mašinos pjaunamosios valdymo sistema (IHC) palengvina derliaus nuėmimą ir pagerina genėjimo kokybę. Valdant genėjimo peilių jėgą išlaikomas optimalus mašinos pjaunamosios spaudimas ir puikus matavimo tikslumas esant bet kokioms sąlygoms.

Tinkamai parinktas genėjimo peilių spaudimo nustatymas – pagrindinė sąlyga norint užtikrinti gerą ir tikslų mašinos pjaunamosios darbą. Tinkamų nustatymų nustatymas priklauso nuo kelių kintamųjų, pavyzdžiui, medžių  dydžio, medžių rūšies ir kirtimo sąlygų. Dėl naujos išmaniosios mašinos pjaunamosios valdymo (IHC) peilių slėgį reikia gerokai sumažinti, todėl pjaunamosios operatoriui lengviau dirbti.

Peilių genėjimo jėga valdoma pagal pagrindinius nustatymus kiekvienai medžių rūšiai, kaip apibrėžta John Deere Timber-Matic valdymo sistema. Jėgos jutiklis, esantis mašinos pjaunamosios viršutiniame genėjimo peilyje, nuolat matuoja jėgą, kuria medis suspaudžiamas, o IHC sistema prireikus ją koreguoja nurodytose ribose. Tai užtikrina pakankamą, bet ne per didelį peilių suspaudimą, todėl genėjimo ir matavimo kokybė išlieka aukšta. 

Lengvas naudojimas taip pat pagerina produktyvumą

Dėl šios naujovės pjaunamosios operatoriui nereikia nuolat koreguoti mašinos pjaunamosios nustatymų, nes IHC reguliuoja genėjimo peilių suspaudimo slėgį, kaip reikia.

IHC ne tik palengvina naudojimą, bet ir pagerina derliaus nuėmimo našumą. Pakankama suspaudimo jėga užtikrina tikslų skersmens ir ilgio matavimą bei puikią genėjimo kokybę. Kai suspaudimo jėga yra tinkama ir nėra per didelė, tiekimo greitis išlieka geras, medžio paviršiaus sluoksnis nepažeistas ir nesuvartojama per daug degalų. Be to, nepašalinama medžio žievė, todėl pridėtinė vertė išlieka didelė ir žievė gali būti atgaunama energijai. Tinkamas slėgio nustatymas taip pat pagerina mašinos pjaunamosios patvarumą.

IHC – išmanusis mašinos pjaunamosios valdymas yra funkcija, kurią John Deere nuolat tobulina. Galima pasirinkti su John Deere H212 ir H423 mašinos pjaunamosiomis.

 


TEKSTAS ir NUOTRAUKA: JOHN DEERE