Naujoji išmanioji medkirtės kirtimo galvos valdymo sistema (IHC) palengvina kirtimo darbus ir pagerina genėjimo kokybę

Mašinos pjaunamoji

Naujoji išmanioji medkirtės kirtimo galvos valdymo sistema (IHC) palengvina kirtimo darbus ir pagerina genėjimo kokybę. Valdant genėjimo peilių suspaudimo jėgą išlaikomas optimalus medkirtės kirtimo galvos spaudimas ir puikus matavimo tikslumas esant bet kokioms sąlygoms.

Tinkamai nustatytas genėjimo peilių suspaudimas yra pagrindinė sąlyga norint užtikrinti gerą ir tikslų medkirtės kirtimo galvos darbą. Tinkamas nustatymų parinkimas priklauso nuo kelių dalykų, pavyzdžiui, medžių dydžio, rūšies ir kirtimo sąlygų. Dėka naujos išmaniosios medkirtės kirtimo galvos valdymo sistemos (IHC) sumažėja poreikis nuolat reguliuoti genėjimo peilių slėgį, taigi medkirtės operatoriui lengviau dirbti.

Genėjimo peilių suspaudimo jėga valdoma pagal pagrindinius nustatymus kiekvienai medžių rūšiai, taip kaip yra apibrėžta JOHN DEERE Timber-Matic valdymo sistemoje. Jėgos jutiklis, esantis medkirtės kirtimo galvos viršutiniame genėjimo peilyje, nuolat matuoja jėgą, kuria medis suspaudžiamas, o IHC sistema ją koreguoja pagal poreikį, nurodytose ribose. Tai užtikrina pakankamą, bet ne per didelį, genėjimo peilių suspaudimą, o genėjimo ir matavimo kokybė išlieka aukšta.


Paprastas naudojimas pagerina produktyvumą

Dėl šios naujovės medkirtės operatoriui nereikia nuolat koreguoti medkirtės kirtimo galvos nustatymų, nes IHC tinkamai reguliuoja genėjimo peilių suspaudimo slėgį.

IHC ne tik palengvina darbą, bet ir pagerina medkirtės našumą. Pakankama suspaudimo jėga užtikrina tikslų skersmens ir ilgio matavimą bei puikią genėjimo kokybę. Kai suspaudimo jėga yra tinkama, nėra per didelė, rąsto padavimo greitis išlieka geras, o medžio paviršinis sluoksnis nepažeistas, taupomi degalai. Be to, nepašalinama medžio žievė, tai didina medienos pridėtinę vertę, o žievė gali būti panaudota biokurui. Tinkamas slėgio nustatymas pailgina kirtimo galvos tarnavimo laiką.

IHC – tai išmanioji medkirtės kirtimo galvos valdymo sistema, kurią JOHN DEERE nuolat tobulina. Ši sistema galima dirbant su JOHN DEERE H212 ir H423 kirtimo galvomis

 


TEKSTAS ir NUOTRAUKA: JOHN DEERE