Originalus „John Deere“ filtras

Tinka idealiai

Mes sukūrėme jūsų mašiną, todėl puikiai suprantame, kokie filtrai jai tiks geriausiai. Būtent todėl mes patys kuriame ir išbandome originalius filtrus. Ką tai reiškia jums? Naudodami originalius „John Deere“ filtrus padėsite užtikrinti, kad jūsų įsigytos „John Deere“ mašinos galia ir našumas visada atitiktų gamintojo specifikacijas. Alyvos, oro ir degalų filtrai neleidžia kenksmingoms dalelėms patekti į variklį ir kartu optimizuoja degalų sąnaudas, nes tobulai tinka jūsų mašinai ir jos reikalavimams.

Filtrai

„John Deere“ hidrauliniai filtrai

Originalūs mūsų filtrai garantuoja didesnį hidraulinių sistemų efektyvumą ir geresnę jų komponentų apsaugą – teršalai sulaikomi išorėje, todėl purvas ir rūgštys nepakenks jūsų įrangai.

Kituose filtruose gali būti tik du karštų klijų lydalai. „John Deere“ hidrauliniai filtrai turi penkis karštų klijų lydalus, užtikrinančius vienodus tarpus tarp filtravimo medžiagos ir didesnę apsaugą.

„John Deere“ kabinų oro filtrai

„John Deere“ kabinų oro filtrai

Neįleiskite teršalų į kabiną ir likite apsaugoti. Vėl kvėpuokite lengvai atlikdami pjovimo, kūlimo ar ryšulių rišimo darbus.

Galima rinktis iš įvairių „John Deere“ kabinos oro filtrų, pvz., „Carbon Filter Plus“. Trys apsaugos sluoksniai sulaiko daugiau nei 95 % teršalų ir alergenų. Ypač efektyvus kietųjų dalelių filtro sluoksnis blokuoja beveik 100 %
dulkių, nešvarumų ir žiedadulkių bei apsaugo nuo sveikatai kenksmingų PM2.5 teršalų. Aktyvintosios anglies sluoksnis pašalina kvapus, neutralizuoja kenksmingas dujas ir stabdo bakterijų bei pelėsio augimą. O biofunkcinis sluoksnis
sulaiko alergenus.

alyvos filtrai

„John Deere“ alyvos filtrai

Jei alyva bus nešvari, variklis turės intensyviau dirbti ir naudos daugiau degalų, todėl sutrumpės techninės priežiūros intervalai. Apsaugokite variklį, kad jis dirbtų našiau ir ilgiau.

Mūsų alyvos filtruose filtravimo medžiaga išdėstyta tolygiai ir be tarpų, todėl jie gali sulaikyti daleles, kurių dydis tesiekia vieną penktają žmogaus plauko storio. Spiralinis ir gofruotas centrinis vamzdelis suteikia tvirtumo, kad filtravimo medžiaga išlaikytų savo formą, o guminiai tarpikliai užtikrina didesnį sandarumą nei plastikiniai tarpikliai, naudojami mažesnės kokybės filtruose.

oro filtrai

„John Deere“ variklių oro filtrai

Mūsų variklių filtrai veiksmingai mažina variklio dėvėjimąsi pašalindami dulkes, nešvarumus ir kitus teršalus iš įsiurbiamo oro.

Vienodos klostės ir kokybiška filtravimo medžiaga „John Deere“ oro filtruose užtikrina ypatingą efektyvumą ir ilgesnius techninės priežiūros intervalus. Oro srautas ribojamas minimaliai, bet sulaikoma daugiau teršalų nei geriausiuose konkurentų oro
filtruose, o tai užtikrina tinkamą oro ir degalų mišinį, kuris padeda pasiekti visą reikalingą galią.

„John Deere“ degalų filtrai

„John Deere“ degalų filtrai

Vanduo gali padaryti didelę žalą jūsų degalų sistemai.

Mūsų degalų filtrai ne tik sulaiko vandenį – sukūrėme juos taip, kad vanduo būtų atstumiamas. Tankios filtrų klostės ir tolygiais tarpais išdėstyta medžiaga sulaiko vandenį ir dulkes dar prieš jiems pasiekiant degalų sistemą. Tuo pačiu metu padengta filtrų medžiaga aktyviai atstumia vandenį ir neleidžia jam prasiskverbti į degalus. O lengvai išleidžiami vožtuvai supaprastina priežiūros darbus.

Ar žinojote?
„Nešvarūs filtrai gali padidinti degalų sąnaudas daugiau nei 5 %“.

John Deere Company
Tai bent derinys!

Tai bent derinys!

Gaukite visapusišką savo įrangos apsaugą su originaliais „John Deere“ filtrais ir universaliu palaikymu. Tai leis užtikrinti maksimalų jūsų įrangos eksploatacijos laiką, mažiausias sąnaudas ir geriausią apsaugą nuo nepageidaujamų prastovų.

filters-image-en

Oro filtras, kad kvėpuotumėte lengvai

Pašalinkite daugiau nei 95 % teršalų ir alergenų, apsunkinančių darbo dieną atliekant pjovimo, kūlimo ar ryšulių darymo darbus.

Žr. daugiau

filters-image-en

Susijusios temos

click-and-collect

„Click & Collect“

Užsakyti dalis dar niekada nebuvo taip paprasta! Visos reikalingos dalys pasiekiamos pelės paspaudimu.