Originalūs „John Deere“ LED žibintai


Tinka idealiai

Ar žinojote, kad originalūs „John Deere“ LED žibintai yra ne tik galingesni, bet ir efektyviau naudoja energiją nei halogeniniai žibintai? Jų natūrali šviesa padeda daugiau matyti, akys mažiau pavargsta, pailgėja akumuliatoriaus ir kintamosios srovės generatoriaus eksploatavimo laikotarpis.

LED žibintai

Ryškumas ir efektyvus energijos naudojimas

Siūlome įvairaus šviesumo (liumenai) LED, kad būtų patenkinti individualūs šviesumo ir išlaidų poreikiai. Galingiausi 3000 efektyvių liumenų žibintai pranoksta HID pločio ir gylio požiūriu, suteikia ryškiausią šviesą naudodami mažiau akumuliatoriaus energijos.

Štai ką turėtumėte žinoti apie LED žibintus: Daugelis rinkoje parduodamų žibintų reklamuojami nurodant labai didelius liumenų skaičius. Dažnai šie skaičiai rodo tik neapdorotą arba teorinį LED žibinto maksimalų liumenų skaičių, o efektyvių liumenų skaičius yra labai mažas.

Efektyvūs liumenai yra tiksli šviesos reikšmė naudojant įprastai. „John Deere“ žibintų parametrai nurodomi neapdorotais ir efektyviais liumenais, todėl galite tiksliai palyginti šviesumą. „John Deere“ LED žibintai visada jums suteiks didžiausią našumą.

 • „John Deere“ LED žibintai – pagaminta jūsų „John Deere“ mašinai

   

  LED žibintai gali būti dviejų tipų:

  – Tiesiogiai keičiami LED žibintai pagaminti taip, kad puikiai tiktų į originalaus halogeninio žibinto vietą. Paprasta „prijungti ir paleisti“ instaliacija sklandžiai perkelia į aukštesnį apšvietimo lygį.

  – LED žibintus su pagrindu galima įtaisyti įvairiose mašinos vietose, kai reikia papildomo apšvietimo.

  LED

Susijusios temos

click-and-collect

„Click & Collect“

Užsakyti dalis dar niekada nebuvo taip paprasta! Visos reikalingos dalys pasiekiamos pelės paspaudimu.