Filtrai

Filtrai

"John Deere" filtrai – tai būtinas mūsų aukščiausio lygio techninės priežiūros skysčių papildymas. Jie’ įrodė, kad jūsų įrangą gali apsaugoti nuo į jūsų sistemą prasiskverbiančių kenksmingų dalelių pailgindami jūsų įrangos eksploatavimo trukmę.

Mes sukūrėme aukštos kokybės medžiagų filtrus, kurie gali sulaikyti labai mažas, penktadalio žmogaus plauko storio daleles! Patikrinkite’ ir pastebėsite ilgesnį tech. priežiūros intervalą ir apskritai geresnę apsaugą.

Išplėsti visusSutraukti visus

Alyvos filtrai

Alyvos filtrai

"John Deere" alyvos filtrai specialiai sukonstruoti taip, kad sulaikytų mažas daleles, pvz., purvą ir kitus teršalus, kol dar neužterštas jūsų variklis. Užteršta alyva sulėtins darbą, todėl mažės našumas ir trumpės tech. priežiūros intervalai. Štai’ kodėl "John Deere" filtrai išbandomi siekiant įsitikinti, kad jie sulaiko daugiau dulkių nei mažesnės kokybės filtrai.

Svarstydami’, kokius alyvos filtrus naudoti, atsižvelkite į toliau nurodytus dalykus.

 • Jei filtras nepasižymi pakankama teršalų sulaikymo geba, užteršta alyva prieš filtro keitimo intervalą pradės filtro apėjimo procesą.
 • Filtro apėjimo procesas leis nešvarumams patekti į variklį, o dėl to galimas nereikalingas nusidėvėjimas.

Privalumai:

 • Tolygiai išdėstytos klostės ir paskirstyta medžiaga užtikrina tolygų filtravimą ir geresnę apsaugą, nes nėra jokių tarpų.
 • Spiralinis ir gofruotas vidurinis vamzdelis suteikia tvirtumo, kad užpildas išlaikytų savo formą ir nepageidaujamos dalelės nepatektų į sistemą.
 • Guminiai tarpikliai užtikrina geresnį sandarumą nei plastikiniai tarpikliai, naudojami konkurentų gaminamuose filtruose.

Degalų filtrai

Degalų filtrai

"John Deere" degalų filtrai

Jūsų degalams labiausiai kenkia vanduo. Todėl’ "John Deere" degalų filtrai sukurti taip, kad ne tik sugertų vandenį, bet ir’ neleistų jam patekti į sistemą. Mūsų filtrai padengti medžiaga, dėl kurios negali prasiskverbti vanduo. Jie apsaugo nuo rūdžių ir neleidžia daugintis mikroorganizmams, kurie gali užteršti jūsų degalus ir pabloginti degalų ekonomiją.

Privalumai:

 • Standžios klostės ir tolygiai paskirstyta medžiaga sulaiko vandenį ir dulkių daleles, kad jos nepatektų į degalus.
 • Padengta medžiaga sulaiko vandenį ir neleidžia jam prasiskverbti į degalus, tuo tarpu nepadengta medžiaga tokių savybių neturi.
 • Tvirtas sandariklis, esantis tarp medžiagos ir filtro korpuso, užtikrina, kad nefiltruoti, nešvarūs degalai nepasiektų’ variklio.

Oro filtrai

Oro filtrai

„John Deere“ oro filtrai

„John Deere“ oro filtrai – dar viena aukštos kokybės apsaugos nuo variklių teršalų linija. Naudojant šiuos oro filtrus, variklis mažiau dėvisi, nes į jį nepatenka dulkių, nešvarumų ir kitų teršalų iš aplinkos. Jie itin veiksmingai sulaiko nepageidaujamas kietąsias daleles.

Privalumai:

 • Vienodos klostės ir didesnis šerdinio audinio kiekis užtikrina didesnį veiksmingumą ir ilgesnį tech. priežiūros intervalą.
 • Tinkamas oro srautas sutrikdomas minimaliai, bet sulaikoma daugiau teršalų nei geriausiuose konkurentų oro filtruose.
 • Sandarus tarpiklis saugo, kad teršalai neapeitų filtro.

Hidraulinės alyvos filtrai

Hidraulinės sistemos filtrai

"John Deere" hidraulinės sistemos filtrai

Mūsų hidraulinės sistemos filtrai sukurti taip, kad apsaugotų jūsų "John Deere" hidraulines sistemas nuo detalių dėvėjimosi ir srauto nepastovumo. Jie nepraleidžia teršalų ir apsaugo agregatą nuo nuosėdų ir rūgšties.

Privalumai:

 • Vienodos klostės užtikrina didesnę apsaugą nuo teršalų ir ilgesnį tech. priežiūros intervalą.
 • Papildomi karštų klijų lydalai sustiprina šerdį ir užtikrina vienodus tarpus.