Akumuliatorius

"John Deere" akumuliatoriai

Akumuliatoriai – tinkamas galingumas

Nesvarbu, ar rinksitės akumuliatorių iš mūsų standartinio „Performance“, ar didelio galingumo „StrongBox“ asortimento, galite būti tikri, kad mes turime akumuliatorių visiems poreikiams patenkinti. Ir nors mūsų akumuliatoriai paženklinti "John Deere" prekės ženklu, jie tinka daugeliui kitų prekių ženklų transporto priemonėms ir įrenginiams.

"John Deere" prekybos atstovai prekiauja aukščiausios kokybės visiškai įkrautais agregatais, kurie laukia jūsų. Kodėl tenkintis tuo, kas prasčiau?

Ilgaamžės

Kaip ir visa kita "John Deere", jūsų akumuliatorius pagamintas tam, kad patikimai ir ilgai tarnautų. Taigi, kai pagaliau ateina laikas jį pakeisti, nerizikuokite’. Rinkitės tai, kas originalu ir geriausia – mėgaukitės tuo pačiu įrodytu našumu, kurį visada turėsite’.

Mūsų akumuliatoriai:

 • Užtikrina nepriekaištingą įrenginių paleidimą net dirbant labai sudėtingomis sąlygomis
 • Labai atsparūs vibracijai: ilgesnis eksploatavimo laikas nei konkurentų gaminamų akumuliatorių, remiantis SAE J930 vibracijos bandymu, kurį atliko nepriklausoma laboratorija.
 • Išsiskiria geresniu įkrovos ir iškrovos ciklu net kai variklis užgesintas
 • Geresnis energijos tiekimas

Pasitikėkite "John Deere" kokybiškais akumuliatoriais:

 • ūkyje ir didelėje fermoje;
 • atlikdami sunkius komercinius ir pramoninius darbus;
 • laivuose, ATV, motocikluose ir golfo aikštynuose;
 • naudodamiesi nedideliems kroviniams skirtais sunkvežimiais, pikapais, furgonais ir automobiliais.
"John Deere StrongBox" akumuliatoriai

"John Deere StrongBox" akumuliatoriai

"John Deere StrongBox" akumuliatoriai yra dviejų rūšių, todėl galite pasirinkti atsižvelgdami į įtampą ir eksploatacijos sąlygas. Visos rūšys pasižymi puikiu įkrovos ir iškrovos ciklu bei išskirtine rezervine talpa. Visi "John Deere Strong Box" akumuliatoriai yra pagaminti pagal griežtas "John Deere" specifikacijas naudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir naujausią technologiją. Todėl joks kitas rinkoje parduodamas akumuliatorius negali prilygti aukštos kokybės konstrukcijai ir kompiuteriu sukurtiems vidiniams bei išoriniams komponentams.

"StrongBox" akumuliatoriai

Išplėsti visusSutraukti visus

„StrongBox“

„StrongBox“ akumuliatoriai

"John Deere StrongBox" akumuliatoriai yra mūsų akumuliatorių linijos pagrindas — pagaminti pagal griežtas "John Deere" specifikacijas naudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir naujausią technologiją.

Kokybiškos konstrukcijos funkcijos:

 1. Sausai įkraunamas gamykloje, kad iš pradžių būtų galima laikyti nenaudojant.
 2. Sienoje montuojamos suvirintos tarpelementinės jungtys yra 12 proc. didesnės nei kitų gamintojų akumuliatoriuose, kad būtų atsparios didelei vibracijai, būtų galima greitai paleisti įrenginius ir patikimai tiektų energiją esant labai šaltam orui.
 3. Išskirtinės kokybės radialinis tinklelis su viduje esančiu antgaliu leidžia elektros srovei sklandžiau tekėti, todėl galima užvesti įrenginį sugeneruojant daugiau amperų, užtikrina greitesnį įkrovimą ir atsparumą korozijai.
 4. Ypač sunkios plokštelės užtikrina daugiau rezervinės galios labai šaltomis dienomis.
 5. Mikroporingi plastikiniai korpuso skyrikliai neleidžia įvykti trumpajam jungimui – teigiamai įkrautos medžiagos nesiliečia prie neigiamo poliaus plokštelės. Be to, jie apsaugo nuo korozijos ir išlieka sulygiuoti, kad neįvyktų trumpasis jungimas.
 6. Epoksidu sutvirtintos plokštelės sustiprina "StrongBox" akumuliatorius labiau nei karštojo lydymo būdu pritvirtintos plokštelės. Be to, sumažėja vibracija, kuri yra pagrindinė komercinių akumuliatorių gedimo priežastis.

Naudojimas

Visa sunkioji ir lengvoji įranga, naudojama ūkiuose, fermose ir statybų vietose; bendra pagalbinė-ūkinė įranga, vejų ir sodų priežiūros įranga, elektrinės transporto priemonės, sportinės universaliosios transporto priemonės ir ATV.

"StrongBox ST"

"StrongBox ST" akumuliatoriai
Be to, neskaitant tokių pačių aukštesnės kokybės funkcijų, kaip įprastuose "John Deere StrongBox" akumuliatoriuose, "StrongBox ST" akumuliatoriuose yra sidabro mišinio lydinio tinklelis – pratęsia akumuliatoriaus eksploatacijos laikotarpį darbo aplinkoje, kuriai būdinga aukšta temperatūra.

Kokybiškos konstrukcijos funkcijos:

 • Sidabro mišinio lydinio konstrukcija yra atspari korozijai ir suteikia ilgesnį eksploatavimo laikotarpį aukštos temperatūros sąlygomis.
 • Efektyvus radialinis modelis suteikia spartesnį paleidimą naudojant aukštą įtampą.
 • Per visą perimetrą besitęsiantys korpuso bėgeliai padidina patvarumą ir suteikia ilgesnį eksploatavimo laikotarpį.
 • Teigiamo lieto tinklelio konstrukcija su didesniu vidinio tinklelio laidų skersmeniu padidina atsparumą korozijai ir pagerina patvarumą.
 • Maži tinklelio langeliai pagerina aktyvios medžiagos išlaikymą.
 • Didelis kumštelio plotis ir aukštis padidina patvarumą ir pratęsia eksploatavimo laikotarpį.
 • Nereikia techninės priežiūros — nereikia įpilti vandens įprastai eksploatuojant.

Naudojimas
Visa sunkioji ir lengvoji įranga, naudojama ūkiuose, fermose ir statybų vietose; bendra pagalbinė-ūkinė įranga, vejų ir sodų priežiūros įranga, elektrinės transporto priemonės, automobilių transporto priemonės, sportinės universaliosios transporto priemonės, laivai, motociklai ir ATV

 

"StrongBox Wet"

"StrongBox Wet" akumuliatoriai
"John Deere StrongBox Wet" akumuliatoriai, kaip ir bet kuris "StrongBox" akumuliatorius, atitinka visus "John Deere" kokybės standartus. Jie pagaminti atsižvelgiant į "John Deere" įrangos reikalavimus.

Kokybiškos konstrukcijos funkcijos:

 • Visiškai suaktyvinta, paruošta parduoti
 • Geresnis ciklo stabilumas
 • Labai mažas vandens suvartojimas
 • Labai mažas savaiminis energijos eikvojimas
 • Lydinys: PbCaSn (švinas, kalcis, alavas)

Naudojimas
Visa sunkioji ir lengvoji įranga, naudojama ūkiuose, fermose ir statybų vietose; bendra pagalbinė-ūkinė įranga, vejų ir sodų priežiūros įranga, elektrinės transporto priemonės, sportinės universaliosios transporto priemonės ir ATV. "StrongBox Wett" akumuliatoriuose naudojama tinklelio technologija, pratęsianti akumuliatoriaus eksploatavimo laikotarpį, padidinanti saugumą ir paleidimo galią

Technologiniai pranašumai:

 • Optimizuotas atsparumas vibracijai
 • Geresnis energijos tiekimas

1 – pati technologija
Tvirta ir vientisa tinklelio rėminė konstrukcija pati sumažina tinklelio augimą ir apsaugo
nuo trumpojo jungimo.

Privalumas: Akivaizdus eksploatavimo laikotarpio pailgėjimas.

2 – tinklelio konstrukcija
Pagaminta siekiant didžiausio srovės srauto – tinklelio konstrukcija užtikrina spartesnę įkrovą ir optimalų laidumą. Konstrukcija užtikrina, kad daugiau švino būtų ten, kur stipriausia elektros srovė.

Privalumas: Nuosekliai didesnė paleidimo galia

3 – tinklelio struktūra
Tinklelis gaminamas naudojant nepertraukiamą, didelio tikslumo štampavimo procesą, užtikrinama tvirta struktūra ir puikus sukibimas su aktyvios masės pasta.

Privalumas: Aukšta kokybė, stabili tinklelio struktūra, nuosekliai didesnė paleidimo galia ir minimali korozija

"StrongBox MowPro"

"StrongBox MowPro" akumuliatoriai
Skirti visų tipų vejų ir sodų priežiūros įrangai.

"StrongBox MowPro" – dar vienas mūsų aukščiausios klasės didelio pajėgumo akumuliatorių serijos nugalėtojas. Jis specialiai sukonstruotas taip, kad būtų galima užtikrinti patikimą vejų ir sodų priežiūros įrangos paleidimo našumą.

Jis suteikia tokias pat tvirtas įprasto "StrongBox" akumuliatoriaus savybes, taip pat turi pridėtinės vertės pranašumų — pritvirtintos plokštelės, 25 proc. didesnės tarpelementinės jungtys, išskirtinės kokybės radialiniai tinkleliai, ypač sunkios plokštelės ir kt.

"John Deere Performance" akumuliatorius

"Performance" akumuliatoriai

"John Deere Performance" akumuliatoriai – tai ekonomiška alternatyva aukščiausios kokybės "StrongBox" akumuliatoriams. Sukurti, kad atitiktų arba viršytų pramonės specifikacijas; puikiai tinka naudoti, kai nereikia išskirtinės "StrongBox" akumuliatoriaus technologijos ir originalios konstrukcijos.

Kokybiškos konstrukcijos funkcijos:

 • Talpykla ir dangtis pagaminti iš didelio atsparumo polipropileno.
 • Sustiprintos jungtys apsaugo nuo vibracijos.
 • Korpuso skyrikliai pašalina elektros trumpuosius jungimus ir apsaugo nuo korozijos.
 • Patikimas našumas
 • Didelė paleidimo galia bet kurį sezoną
 • Optimali energijos saugykla ir ilgas naudojimas

Naudojimas

Žemės ūkis, komercija, automobiliai, lengvasis sunkvežimis, sportinis automobilis, veja ir sodas, furgonas, golfo vežimėlis, elektrinė transporto priemonė ir jūrų transportas.

Akumuliatoriaus priedai

Platus "John Deere" akumuliatorių priedų asortimentas:

 • dantyti spaustukai
 • sujungikliai
 • akumuliatoriaus gnybtai
 • ąselės
 • įžeminimo juostos
 • Akumuliatoriaus izoliatorių jungikliai:
  puikiai tinka brangiai įrangai imobilizuoti – paprastai ir ekonomiškai

…viskas, ko jums reikia.

Pagalbinio akumuliatoriaus kabelis:

nuo 400 A iki sudėtingoms sąlygoms tinkamo 600 A

Akumuliatoriaus techninės priežiūros įkroviklis:

Visiškai automatinių techninės priežiūros įkroviklių pasirinkimas siekiant prižiūrėti ir pratęsti jūsų akumuliatoriaus’ eksploataciją, įskaitant:

- Techninės priežiūros įkrovikliai nuo 0,8 A iki 90 A – įvairaus galingumo modeliai

- Akumuliatoriaus būklės indikatorius

"John Deere" – tai jūsų akumuliatorių ir priedų parduotuvė, kurioje galima įsigyti visko.