Originalūs „John Deere“ akumuliatoriai

Tinka idealiai

Kai renkatės iš mūsų „StrongBox“ ir „Performance“ akumuliatorių asortimento, galite tikėtis našumo, atitinkančio jūsų įrangą ir poreikius. Niekas neveikia geriau nei akumuliatoriai, kuriuos sukūrėme jūsų mašinai.

„StrongBox™“ akumuliatoriai

„StrongBox™“ akumuliatoriai

Kai jums reikia aukščiausios klasės našumo technologijos didelio intensyvumo darbams, rinkitėįs „StrongBox™“ akumuliatorius, kurie puikiai tinka ir turi mūsų inžinierių patvirtinimo antspaudą. Jie yra gamykloje užpildyti, visiškai parengti naudoti, aukščiausio lygio našumo, taip pat jiems nereikia techninės priežiūros. Pamatysite, kad jų privalumai: visada parengta pranašesnė pradinė galia net ir ekstremaliomis sąlygomis optimalus atsparumas vibracijai ir ilgas eksploatavimo laikas geresnis ciklo stabilumas, minimalus vandens suvartojimas ir labai mažas savaiminis eikvojimasis.

Naudojimas


„Performance“ akumuliatoriai

„Performance“ akumuliatoriai

Mūsų „Performance“ serijos akumuliatoriai idealiai tinka nelabai reikliems uždavinaims ir yra pigesnė alternatyva aukščiausios kokybės „StrongBox“ akumuliatoriams. Tai yra tinkami akumuliatoriai standartinės apkrovos užduotims, kurios yra mažiau reiklios tokioms savybėms, kaip šaltasis paleidimas ir atsparumas vibracijai. Įsigyjate gerą pradinę galią įvairioms transporto priemonėms ir poreikiams už puikią kainą ir tvirtos bei patikimos konstrukcijos gaminį.

Naudojimas


Technologijų pranašumas

Technologijų pranašumas

Mūsų tinklo technologija sumažina tinklo augimą ir žymiai pailgina eksploatavimo laiką. Didžiausias srovės srautas užtikrina greitesnį įkrovimą ir optimalų laidumą, o daugiau švino ten, kur elektros srovė didžiausia, stabiliai užtikrina didesnę paleidimo galią. Mūsų didelio tikslumo štampavimo gamybos procesas užtikrina tvirtą struktūrą ir puikų aktyviosios masės sukibimą siekiant stabilios tinklelio struktūros, didesnės paleidimo galios ir minimalios korozijos.

John Deere seat

Kodėl rinktis originalius „John Deere“ akumuliatorius?

Kadangi mes sukūrėme mašiną, į kurią ketinate įdėti akumuliatorių, labai aiškiai įsivaizduojame, kaip turėtų atrodyti tobulas akumuliatorius. Štai kodėl mes gaminame patys, kad pirmiausia gautumėte tokią kokybę, kokią užsiregistravote – puikiai tinkančią jūsų mašinai ir jos reikalavimams.

Susijusios temos

„Click & Collect“

„Click & Collect“

Užsakyti dalis dar niekad nebuvo taip paprasta! Visos reikalingos dalys pasiekiamos pelės paspaudimu.