John Deere 1510G ir XI strėlė

Išmanioji strėlė medvežėms

Miško mašinų strėlės eilute

Galingas XE pailginimas

XE strėlės pailginimą sudaro ilgiklis ir strėlė su išorinėmis žarnomis. Pailginimas skirtas mažų ir vidutinio dydžio medvežių CF5, CF7 ir CF7S 8,5 m strėlėms. 

Paprasta ir patvari konstrukcija, išskirtinė traukimo jėga

Sukonstruota paprastai ir patvariai. Gera geometrija leidžia lengvai valdyti strėlę, taip pat užtikrinamas puikus matomumas iki pat jos galo, nes po pailginimu įrengtas strėlės apšvietimas. Dėl išskirtinės pailginimo ttraukimo jėgos pagerėja našumas.

Gerai apsaugotas žarnų išdėstymas

Pagrindinė strėlė ir Y-jungties žarnos yra gerai apsaugotos, žarnos tarnauja ilgai, kadangi jos tinkamai išdėstytos. Nėra išorinių žarnų kilpų, todėl retinimo metu strėlę lengviau nukreipti tarp medžių, lengviau judinti griebtuvą tarp rąstams laikyti skirtų atramų kraunant.

Strėlės pailginimą bus galima užsisakyti nuo 2022 m. rudens, jo gamyba prasidės 2022–2023 m. žiemą.

John Deere 1510G

Patogus naudojimas ir paprastas aptarnavimas

XI strėlės pailginimas patogus naudoti, ilgaamžiškesnis, lengviau atlikti techninę priežiūrą. Patobulinta strėlės geometrija – labiau subalansuotas kėlimo ir strėlės ištraukimo bei sutraukimo santykis. Strėlės veikimas ir trajektorijos tampa tolygesnės ir padidėja našumas.

Strėlės pailginimo priekyje nėra skylių, laikiklių ar kitų priedų, kurie susilpnintų strėlę arba galėtų būti pažeisti smūgių. Žarnas ir kabelius dengia strėlės konstrukcija, o žarnos išvedžiotos tarp pagrindinės strėlės bei strėlės prailginimo viduje, naujai suprojektuotas jų išdėstymas.

XI strėlės pailginimas mažoms ir vidutinio dydžio medvežėms

XI strėlės pailginimas su paslėptomis žarnomis skirtas CF5, CF7 ir CF7S mažų ir vidutinio dydžio medvežių strėlėms. Didžiausias strėlės siekis – 10 m. Senesnių modelių CF7 ir CF7S strėlės taip pat gali būti pakeistos naujais XI strėlių pailginimais. Galima pasirinkti galingą "Indexator GV12-2S" rotatorių darbui su naujais XI strėlės pailginimais. 1910G taip pat gali būti komplektuojamas su CF7S XI Power+ Power+ 10 m strėle.  

Stiprus ir galingas

Strėlės pailginimas su paslėptomis žarnos buvo sustiprintas ir yra tvirtesnis nei anksčiau. CF7S modelio strėlei galimas dar stipresnis "Power+" pailginimas. Dėl pertvarkyto žarnų išdėstymo, jos tarnauja ilgiau ir jas lengviau pakeisti. Transportavimo metu strėlę galima nuleisti tiesiai ant krovinio. XI strėlės pailginimo jungtis bus pakeista į Y jungtį. Su šia jungtimi nėra išorinių žarnų kilpų, todėl retinimo metu lengviau strėlę nukreipti tarp medžių, taip pat lengviau kilnoti griebtuvą tarp atramų skirtų rąstams laikyti.

Patobulinta geometrija

Santykis tarp kėlimo ir strėlės ištraukimo / sutraukimo yra labiau subalansuotas, todėl strėlės trajektorijos ir valdymas yra tolygesni, padidėja našumas. Naudojant IBC, darbui su XI strėlės pailginimu, po strėle galima montuoti darbinį žibintą, kad pagerinti matomumą iki strėlės galo.