John Deere 1510G ir XI strėlė

Išmanioji strėlė medvežėms

John Deere 1510G

Patogumas ir serviso aptarnavimo paprastumas

Naujas strėlės modelis yra patogesnis, ilgaamžiškesnis ir jam paprasta atlikti techninę priežiūrą. Santykis tarp kėlimo ir strėlės įėjimo / išėjimo yra labiau subalansuotas, todėl judėjimo trajektorijos ir strėlės veikimas tampa sklandesnis ir dar produktyvesnis. 

Strėlės priekyje nėra skylių, laikiklių ar kitų priedų, kurie susilpnintų strėlę arba galėtų ją pažeisti. Žarnos ir kabeliai yra uždengti strėlės konstrukcija, o žarnų išvedžiojimas tarp pagrindo ir strėlės bei prailginimo paketo viduje buvo pertvarkyti.

XI jib strėlė – mažoms ir vidutinio dydžio medvežėms

XI jib strėlė, su paslėptu žarnos pailginimu, skirta CF5, CF7 ir CF7S mažų ir vidutinio dydžio medvežių strėlių modeliams. Maksimalus strėlės siekis yra 10 m. Senesnių modelių CF7 ir CF7S strėlės taip pat gali būti pakeistos nauja XI JIB strėle. Galima įsigyti stiprų rotatorių „Indexator GV12-2S“ su XI strėlėmis.

Stiprus ir galingas

Strėlė buvo sustiprinta, o paslėptas žarnos pailginimas yra tvirtesnis nei anksčiau. Dar stipresnis Power+ pailginimas taip pat galimas CF7S modelio strėlei. Dėl pertvarkyto žarnų nukreipimo jos naudojamos ilgiau ir jas lengviau pakeisti. Transportavimo metu strėlę galima nuleisti tiesiai virš krovinio.

Patobulinta geometrija

Santykis tarp kėlimo ir strėlės įėjimo / išėjimo yra labiau subalansuotas, todėl judėjimo trajektorijos ir strėlės veikimas tampa sklandesnis ir dar produktyvesnis. Naudojant IBC, XI jib strėlę galima įmontuoti su darbine lempa po strėle, pagerinančia matomumą iki strėlės galo.