Pristatome H serijos miško techniką. Tai naujasis miško ruošos technikos standartas.

H serijos miško technika

Įsivaizduokite gamybos sistemą, kuri ne tik didina našumą, bet ir sukuria ilgalaikį palikimą būsimoms kartoms. Su H serijos miško technika produktyvumas pasieks naujas aukštumas.

Didelės naujos kartos H serijos medkirtės ir medvežės pasižymi didesniu našumu ir gerokai mažesnėmis degalų sąnaudomis, didesniu stabilumu ir patogesne operatoriaus darbo vieta.

1470H medkirtė

Didesnis produktyvumas sunaudojant mažiau degalų

Rėmo fiksavimas, didelio našumo varikliai ir patobulinta hidraulinė sistema pagerina pravažumą ir užtikrina didesnį našumą sunaudojant mažiau degalų vienam m3 medienos paruošti.

Nauja hidraulinė sistema su trimis jai skirtais siurbliais užtikrina didesnę hidraulinę galią ir aukštesnį darbinį slėgį. Optimizuota sistema užtikrina subalansuotą taupų degalų panaudojimą.

Medkirtės kabina

Automatika ir išmanioji sistema standartinėje komplektacijoje

Išmanioji strėlės valdymo sistema (IBC) tampa standartine mūsų H serijos medkirtėse, o IBC 3.0 – standartine H serijos medvežėse. 

Išmanusis kabinos raktas – tai asmeninis nuotolinis raktas, kuris naudojamas mašinos durims atrakinti, kompiuteriui įjungti bei “TimberMatic” valdymo sistemai su operatoriaus nustatymais atidaryti. Operatoriui atidarius duris nuotoliniu būdu, miško technika įjungiama, paleidžiamas kompiuteris ir automatiškai įsijungia perimetrinis apšvietimas. Operatorius gali tiesiog užvesti variklį ir technika bus paruošta darbui.

1270H medkirtė

Stipresnės strėlės

Naujos strėlės pasižymi didesne kėlimo ir pasisukimo jėga. Jos užtikrina didesnę galią ir ilgesnius strėlės siekius.

Naujoji H7 strėlė medkirtėms suteikia maždaug 10 % didesnę keliamąją galią ir pasisukimo momentą. Naujoji H9 strėlė taip pat turi 10 % didesnę keliamąją galią, o pasisukimo momentas yra 5 % didesnis nei ankstesniame modelyje.

F10 medvežės strėlė turi naują ilgesnį – 10,2 metro – siekį. Atitinkamai ilgesnis F9 strėlės siekis – 10,7 metro. Patobulintos hidraulinės žarnos ir jų išvedžiojimas. Naujoji F10 strėlė – stipriausia medvežės strėlė rinkoje. Dėl 40 % didesnės strėlės kėlimo galios ir 22 % didesnio pasisukimo momento, galima rinktis didesnius griebtuvus.

Timbermatic H

Lengvas naudojimas

“TimberMatic H” valdymo sistema su integruotais “TimberMatic žemėlapiais” padeda operatoriui pasiekti didžiausią našumą ir produktyvumą.

“TimberMatic H” automatika užtikrina paprastą naudojimą ir geresnę ergonomiką. Naujoji sąsaja yra paprasta ir lengvai pasiekiama. H automatikos sistema sukuria nuoseklią naudotojo patirtį dirbant su visa miškininkystei skirta technika. Yra galimybė pasirinkti naktinį ar dieninį ekrano režimą. Ekrane rodoma tik su esama situacija susijusi informacija.

John Deere medkirtės kabina

Komfortas kabinoje

Sukiojama ir išlyginama kabina tampa standartine H serijos miško technikoje. Iš kabinų puikiai matoma darbo zona, jos turi patobulintą klimato kontrolės sistemą ir ±30° didesnį kabinos pasisukimo kampą. Geresni žibintai, mažesnis triukšmo lygis ir daugiau erdvės operatoriaus daiktams laikyti. Naujas papildomas ekranas pagrindinėms mašinos funkcijoms ir kameroms, keli įkrovimo lizdai, naujas pedalas važiavimo krypčiai pasirinkti, nauja aukščiausios klasės garso sistema su žemų ir aukštų dažnių garsiakalbiais.

Kombainas tamsiame miške

Išmanioji strėlės valdymo sistema (IBC) ir vairasvirtės su mygtukais

Naudojant IBC, strėlė valdoma tiksliai, greitai ir lengvai, nes operatorius gali sutelkti dėmesį į griebtuvo valdymą, o ne į strėlės judėjimą. IBC pagerina darbo saugą ir palengvina darbą.

Medkirtėse esančios vairasvirtės su konfigūruojamais mygtukais palengvina kasdienį darbą.

Lengva prižiūrėti

Lengvesnė kasdienė techninė priežiūra

Lengva atlikti kasdienę techninę priežiūrą. Skysčių pripylimo angos yra tose pačiose lengvai pasiekiamose vietose. Visose mašinose yra elektriniai variklio alyvos lygio jutikliai ir visiškai nauja centrinė tepimo sistema, kad būtų lengva naudoti. Mašinoje taip pat yra keletas praktiškų daiktadėžių.

 

1270H medkirtė miške

Palengvinta techninė priežiūra

Mažiau atskirų techninės priežiūros užduočių ir lengvai pasiekiami techninės priežiūros taškai vienoje vietoje palengvina H serijos mašinų techninę priežiūrą. Galima pasirinkti automatinį centrinį tepimą kas sutaupo laiko. Variklio alyvos lygio patikra automatiškai rodoma “TimberMatic” ekrane paleidimo metu.

Iki 1000 valandų techninės priežiūros intervalai

Iki 1000 valandų techninės priežiūros intervalai

Iki 1000 valandų techninės priežiūros intervalai su techninės priežiūros sutartimi ir trumpesnė techninės priežiūros darbų trukmė reiškia mažiau prastovų ir mažesnes išlaidas.

.

John Deere 1270H medkirtė

1270H

 • Galinga ir universali medkirtė
 • Standartiškai montuojma išmanioji strėlės valdymo sistema (IBC)
 • H7 strėlė su dideliu kėlimo ir pasisukimo momentu
 • Lengva techninė priežiūra
 • Didelis medkirčių kirtimo galvų pasirinkimas
 • Puikus darbo zonos matomumas

John Deere 1470H medkirtė

1470H

 • Galingiausia medkirtė dideliems medžiams
 • Standartiškai montuojma išmanioji strėlės valdymo sistema (IBC)
 • H9 strėlė su dideliu kėlimo ir pasisukimo momentu
 • Lengva techninė priežiūra
 • Didelis medkirčių kirtimo galvų pasirinkimas
 • Puikus darbo zonos matomumas

H216 medkirtės pjaunamoji

H216 kirtimo galva didelėms medkirtėms

John Deere H216 yra nauja didelės medkirtės pjaunamoji, skirta kietai ir minkštai medienai. Ji yra produktyvi ir lengvai pritaikoma įvairiems poreikiams.

2510H medvežio strėlė

Galingos strėlės

Naujos F9 ir F10 strėlės užtikrina daugiau galios ir didesnį siekį. F10 strėlės siekis yra 10,2 metro. F9 strėlės siekis – 10,7 metro. Patobulintos hidraulinės žarnos ir jų išvedžiojimas. Naujoji F10 yra stipriausia medvežės strėlė rinkoje. Dėl 40 % didesnio strėlės kėlimo momento ir 22 % didesnio pasisukimo momento yra galimybė rinktis didesnius griebtuvus. Naujoji F9 strėlė turi 13 % didesnį strėlės kėlimo momentą ir 10 % didesnį pasisukimo momentą.

2510H medvežis miške

Standartiškai komplektuojamas išmanusis strėlės valdymas IBC 3.0

IBC 3.0 tampa standartine sistema didžiosiose H serijos medvežėse.

Naudojant IBC 3.0, paspaudus mygtuką strėlė automatiškai perkeliama į padėtį iš kurios griebtuvu buvo paimtas ankstesnis krovinys – tiek pakraunant, tiek iškraunant rąstus. Strėlė paspaudus mygtuką taip pat gali būti automatiškai perkelta į transportavimo padėtį ir atgal.

2510H medvežio krovos zona

Didesnė leistinoji apkrova ir išplėsta krovos zona

Naujosios medvežės pasižymi didesne leistinąja apkrova ir išplėsta krovos zona , nes siūlomi du nauji dydžiai su ištraukiamomis rąstams laikyti skirtomis atramomis.

7,5 m² krovos zona optimaliai tinka dirbant su sunkia kieta mediena ir eukaliptų rąstais, o 8,5 m² krovos zona rekomenduojama 2510H modeliui dirbant su minkšta mediena.

2010H

 • Didžiausia medvežė su 20 tonų leistinąja apkrova 
 • Naujos F9 ir F10 strėlės – daugiau galios ir didesnis siekis 
 • Naujas rėmo užraktas suteikia daugiau stabilumo net su pilna apkrova 
 • Standartiškai montuojama išmanioji strėlės valdymo sistema (IBC 3.0) 
 • Dar paprastesnė techninė priežiūra 

Maks. variklio galia - 220 kW
Variklio sukimo momentas - 1400 Nm
Traukos jėga - 255 kN
Strėlės siekis: 8,5 / 10,2 / 10,7 m
Kėlimo sukimo momentas -  210 kNm, skersinis 170 kNm

Pasisukimo momentas - 50 / 45 kNm
Leistinoji apkrova - 20 t
Krovos zonos variantai - 6,5 / 7,5 m2
Pasisukimo kampas - 44 laipsniai
Prošvaisa - 799 mm
 

2510H

 • Didžiausia medvežė su 25 tonų leistinąja apkrova 
 • 50 % didesnis važiavimo greitis naudojant naują dviejų variklių transmisiją 
 • Naujos F9 ir F10 strėlės – daugiau galios ir didesnis siekis 
 • Naujas rėmo užraktas suteikia daugiau stabilumo net ir su pilna apkrova
 • Standartiškai montuojama išmanioji strėlės valdymo sistema IBC 3.0 
 • Dar paprastesnė techninė priežiūra 

Maks. variklio galia - 252 kW
Variklio sukimo momentas - 1550 Nm
Traukos jėga - 290 kN
Strėlės siekis: 8,5 / 10,2 / 10,7 m
Kėlimo momentas -  210 kNm, 170 kNm skersinis

Pasisukimo momentas - 50 kNm
Leistinoji apkrova - 25 t
Krovos zonos variantai - 6,5 / 7,5 / 8,5 m2
Pasisukimo kampas - 44 laipsniai
Prošvaisa - 779 mm