Išplėstinė garantija miško technikai

Forest Machine in the forest

 

Išplėstinės garantijos variantai

Su išplėstine garantija patirsite mažiau prastovų ir nuolat dirbsite didžiausiu našumu – ko ir reikia, kad verslas klestėtų.

John Deere machines

5 metų / 12 000 valandų išplėstinė garantija medvežėms, medkirtėms ir kirtimo galvoms

Nuspręskite – kas jums geriausia

Pratęsta garantija – plati miško technikos garantija pasibaigus standartinei garantijai, kuri pasirenkama siekiant technikos savininkui išvengti prastovų ir numatyti išlaidas. Pratęsta garantija apima dalis ir darbą, išskyrus besidėvinčias dalis ir techninės priežiūros elementus pagal jūsų pasirinktą garantiją.

Jėgos pavara ir Hidraulika bazinėje mašinoje

Jėgos pavaros ir hidraulinės sistemos garantija

Apsisaugokite ir būkite ramūs naudodami jėgos pavaros ir hidraulinės sistemos garantiją. Šio tipo garantiją galima pasirinkti medvežėms ir medkirtėms. Ji apima sudėtingiausius ir brangiausius Jūsų miško technikos komponentus, pavyzdžiui, variklį, jėgos pavarą ir hidraulinės sistemos komponentus.

Išsami bazinė mašina

Pilnos apimties garantija

Pilnos apimties garantija apima beveik visus komponentus, kad būtų visiškai ramu. Ši garantija gali būti suteikta tiek medvežėms, tiek medkirtėms. 

Mašinos pjaunamoji

Medkirtės kirtimo galvos garantija

Pilnos apimties kirtimo galvos garantija skirta medkirčių kirtimo galvoms ir apima beveik visus komponentus. Taikoma 400 ir 200 serijų WARATAH kirtimo galvoms. 

Palyginimas: Jėgos pavaros ir hidraulinės sistemos garantija / Pilnos apimties garantija

APRAŠYMASJĖGOS PAVAROS IR HIDRAULINĖS SISTEMOS GARANTIJAPILNOS APIMTIES GARANTIJA

Variklis

Jėgos pavara

Vairo mechanizmas ir stabdžiai

Rėmas

Hidraulinė sistema

Elektros sistema

Kabina

John Deere išplėstinė garantija

Apsaugokite savo miško techniką ir savo verslą pasinaudoję išplėstine garantija

Išplėstinė garantija – pasibaigus standartinei garantijai galite pasirinkti papildomą miško technikos garantija, kad būtų užtikrintas ilgesnis bei patikimas miško technikos eksploatavimo laikas ir galėtumėte planuoti išlaidas.

Išplėstinė garantija apima dalis ir darbą, išskyrus besidėvinčias dalis ir priežiūros elementus pagal jūsų pasirinktą garantijos variantą.