Sukiojamoji ir išlyginamoji kabina

Sukiojamoji ir išlyginamoji kabina

Komfortas svarbus darbo patogumui

„John Deere“ miško mašinų kabinos neabejotinai geriausios šiame sektoriuje

Sukiojamoji ir išlyginamoji kabina padidina darbo našumą ir pagerina ergonomiką. Automatinio išlyginimo funkcija leidžia operatoriui sėdėti tiesiai net ir dirbant mašina nelygioje vietovėje. Strėlė ir kabina sumontuotos ant atskirų rėmo sekcijų, ir tai veiksmingai sumažina kabinos kratymą dirbant su rąstais bei padidina patogumą operatoriui.

Mūsų klientai dirba sukiojamosiose ir išlyginamosiose kabinose jau šimtus milijonų valandų. Mašinose gali būti montuojama sukiojamoji ir išlyginamoji arba stacionari kabina. Pasirinkite tinkamiausias jūsų miško ruošos darbams funkcijas.

Galima atsukti kabiną į darbo sritį

Sukiojamoji ir išlyginamoji kabina sukasi paskui strėlę, todėl operatorius gali puikiai matyti darbo sritį – nuo miško ruošos vietos iki ratų. Darbas atliekamas sklandžiai, nes galima pasukti kabiną tinkamiausia kryptimi – pagerėja darbo planavimas, operatorius mato daugiau neprivalėdamas stabdyti mašinos.

Kabina sukasi 290 laipsnių

Iš sukiojamosios kabinos operatorius gali puikiai matyti visą darbo sritį, įskaitant strėlės galą ir miško ruošos vietą. Galima važiuoti mašina ir pasukus kabiną šonu.

Komfortas svarbus darbo našumui

Sukiojamoji ir išlyginamoji kabina padidina darbo našumą ir pagerina ergonomiką. Automatinio išlyginimo funkcija leidžia operatoriui sėdėti tiesiai net ir dirbant mašina nelygioje vietovėje.

Išlyginamojoje kabinoje galima dirbti patogiau

Išlyginamojoje kabinoje galima dirbti patogiau

Medkirtėse kabina montuojama ant atskiro rėmo, ir tai veiksmingai sumažina kabinos kratymą dirbant su rąstais.

 

Kabinos sukiojimo ir išlyginimo nustatymai suteikia daug individualaus reguliavimo galimybių, todėl kiekvienas operatorius gali naudoti šias funkcijas taip, kaip nori.

Individualaus reguliavimo galimybės

HeadingIcon

John Deere metsäkoneen ohjaamo

Operatorius sėdi tiesiai net ir dirbdamas mašina nelygioje vietovėje. Kai dirbama įvairiomis kryptimis, galima atsukti kabiną į darbo sritį.

Galima atsukti kabiną į darbo sritį

HeadingIcon

John Deere kääntyvä ohjaamo

Sukiojamoji ir išlyginamoji kabina padeda operatoriui išlaikyti tinkamą darbo pozą ir išvengti nugaros ir pečių srities įtempimo.

Geresnė ergonomika

HeadingIcon

John Deere metsäkoneen ohjaamo

„John Deere“ sukiojamoji ir išlyginamoji kabina

Žiūrėkite vaizdo įrašą

Šiame vaizdo įraše parodyta, kaip sukiojamoji ir išlyginamoji kabina palengvina darbą miško mašinų operatoriams bei pagerina ergonomiką.