John Deere medvežis ir šiek tiek medienos

Sistema įjungiama ir išjungiama mygtuko paspaudimu.

Sistema švelniai amortizuoja cilindro galo judesius ir sustabdo staigią apkrovą galinėse padėtyse, dėl to darbas tampa sklandesnis ir padidėja strėlės patikimumas.

„John Deere“ 910G ir šiek tiek medienos

Tiksli informacija

Duomenys mašinose atnaujinami naudojant debesijos paslaugas, taigi visi operatoriai, dirbantys toje pačioje darbo vietoje, gali matyti visas medžių rūšis ir pasirinkimus, kartu su važiavimo maršrutais iki pačių rąstų. Rrangovas realiuoju laiku gauna informaciją apie pažangą ir numatomą darbo baigimo laiką.

„John Deere“ 910G miške

Ergonomiška darbo vieta

Išlyginama ir sukiojama kabina padeda operatoriui išlaikyti tinkamą darbo pozą, kad neskaudėtų nugaros ir pečių. Operatorius gali sėdėti tiesiai netgi dirbdamas ant nelygaus paviršiaus, o kabina gali gali sukiotis bet kuria kryptimi, kad atsigręžtų į darbo vietą.  Kabinos priekyje yra daug vietos kojoms, o sėdynė turi du skirtingus aukščio parametrus. Patikrintas ir efektyvus vibracijos sugėrimas dar labiau pagerina darbo sąlygas. Kabinoje yra maža krosnelė ir šaldytuvas, o vidaus medžiagos parinktos taip, kad būtų lengva valyti. Dirbant tamsoje reikia daug šviesos, todėl nuolat tobulinamas žibintų išdėstymas, kad pagerėtų matomumas rudenį ir žiemą.

Vaizdas į mišką iš „John Deere“ miškininkystės mašinos

Aiškus vaizdas

RENCRAFT® polikarbonatas yra itin kokybiška medžiaga, kuri per gamybos procesą įgyja puikių optinių savybių. Vaizdas neiškraipomas, netgi žiūrint į šonus. Dėl itin kietos dangos polikarbonatas pasižymi beveik tokiu pačiu atsparumu nusidėvėjimui kaip stiklas. Valytuvai jo lengvai nesubraižo ir gerai toleruojami valikliai. Be to, nauji langai yra storesni nei anksčiau, dėl to pagerėjo garso izoliacija. Naujas stiklas atitinka ISO 21876 ir ECE R43 L klasės standartų reikalavimus.

John Deere 910G ja puupinot

Sistema sureguliuoja variklio sūkių skaičių

Pritaikomas transmisijos valdymas yra unikali standartinė G serijos miško mašinų funkcija. Ši valdymo sistema pagerina mašinų pravažumą ir našumą. Operatorius pasirenka norimą važiavimo režimą (ekonomiškas, normalus, galingas) atsižvelgdamas į darbo sąlygas, o sistema automatiškai pareguliuoja variklio sūkius/min., kad atitiktų variklio apkrovą, ir išlaiko stabilius sūkius/min. net esant didelei apkrovai. Dideli variklio sūkiai/min. naudojami tik prireikus – sumažėja triukšmo lygis ir degalų sąnaudos. Transmisijos valdymas užtikrina, kad dyzelinis variklis veiktų tolygiai, o didžiausia traukos jėga būtų sklandžiai naudojama esant didelei apkrovai. Be to, patobulintas eigos pedalo atsakas ir rėmo valdymas naudojant išmanųjį elektronikos filtravimą.