RTKPrecision Ag technologija

  • Puikus kartojamumas:
  • Aukštas tikslumo lygis
  • Greitas signalo ryšys

RTK: didžiausias tikslumas ir pakartojamumas:

Norint užsiimti tiksliuoju ūkininkavimu, RTK yra geriausias sprendimas, kuris užtikrina tikslumą, pakartojamumą bei sinchronizavimo laiką ir pašalina pasaulinės palydovinės navigacijos sistemos nuokrypius.

Ilgalaikis pakartojamumas ir <1 min. suaktyvinimo trukmė
Naudojant RTK, lauko ribas reikia įrašyti tik vieną kartą. Jei reikia šio pakartojamumo, pvz., sekcijoms valdyti, jums nepatiks kasmet grįžti ir įrašinėti ribas. Kasdien sutaupysite laiko: visas RTK tikslumas visada pasiekiamas nuo pat pradžių. Tai trunka mažiau nei 1 minutę!

Mobilusis RTK 4G LTE modemas

Mobilusis RTK 4G LTE modemas

Tiesiog pažangiausias, integruotas ir efektyviausias būdas naudoti RTK. Signalas suderinamas su mūsų mobiliuoju RTK 4G LTE modemu ir jį gali priimti mūsų įtaisytosios JDLink sistemos – nereikia atskiro modemo, papildomų duomenų planų (SIM kortelės) ar mobiliojo RTK prieigos licencijos.

Radijo ryšio RTK

Radijo ryšio RTK

Radijo ryšio RTK veikia su viena arba keliomis vietinėmis bazinėmis stotimis, esančiomis netoli jūsų lauko. GPS ir GLONASS palydovų grupės nuolat stebimos ir koreguojamos siekiant užtikrinti didelį ±2,5 cm horizontaliojo važiavimo tikslumą. Tai puikus sprendimas atviroje vietovėje, kai yra tiesioginis ryšys su bazine stotimi.

*Mobilusis RTK yra papildoma RTK technologija, prieinama tam tikrose šalyse.