Tractor Integrated Active Implement GuidancePrecision Ag technologija

  • Išlaidas sumažinanti piktžolių cheminiu būdu apdorojimo alternatyva, leidžianti šalinti piktžoles judant dideliu 16 km/val. greičiu
  • Dėl mažesnio mašinos svorio dirvos tankinimas minimalus
  • Galima naudoti automatinį valdymą ir rankomis apsodintuose laukuose
  • Visiškai automatizuotas vairavimas ir greičio valdymas visiškam produktyvumui ir operatoriaus patogumui

Automatizuotas ir greitas piktžolių šalinimas

Išplėsti visusSutraukti visus

Automatizuotas ir greitas piktžolių šalinimas

Automatizuotas ir greitas piktžolių šalinimas

Su traktoriuje integruotu aktyviu padargų valdymu tam tikruose eilėmis auginamuose pasėliuose galima naudoti automatizuotą ir iki 16 km/val. greičio piktžolių šalinimą. Turėkite omenyje, kad aplinkos apsaugos srities teisės aktai tik griežtėja, o piktžolės darosi vis atsparesnės, ir dėl to šis sprendimas turi ne vien aplinkosaugos, bet ir ekonominių privalumų. Operatorius gali nustatyti greičio ir tikslumo ribines reikšmes, o sistema automatiškai palaikys traktoriaus greitį ir tinkamiausią atstumą iki pasėlių įvairiausiomis sąlygomis.

Su AutoTrac ir AutoTrac Vision – kamera pagrįstu vairavimo sprendimu – sistema taip pat gali būti naudojama laukuose, kurie buvo apsodinti rankiniu būdu. Padargo šoninis poslinkis valdomas specialiu hidrauliniu cilindru ties apatinėmis jungtimis. Taip sutaupoma, nes nereikalingi brangūs šoninio poslinkio rėmai, dirva mažiau suslegiama, o padargą galima kontroliuoti dar tiksliau.