Susipažinimas su ūkininkavimu ateityje

 

Keturi svarbiausi dalykai, suteikiantys tikslumo galių

John Deere tiksliosios žemdirbystės technologija padeda jums lengvai atlikti visus kasdienius darbus naudojantis duomenimis pagrįstomis įžvalgomis, kad geriau valdytumėte ūkį. Pagrindiniai įrankiai, pvz., G5 Plus CommandCenter™, StarFire™ imtuvai ir JDLink™ ryšys, aprūpina mūsų didelius traktorius, kad galėtumėte užsiimti tiksliąja žemdirbyste. Kad galėtumėte pradėti dirbti dabar, sukūrėme keturis trumpus vaizdo įrašus, kuriuose paaiškinamos kai kurios svarbiausios tiksliosios žemdirbystės funkcijos.

Sumažinkite persidengimą naudodami SF-RTK

Sutaupykite 5 % degalų sumažindami persidengimą su StarFire™-RTK valdymu. 1 Pasinaudokite 2,5 cm lygiagrečiojo važiavimo tikslumu, didesniu nei penkerių metų tiksliu pakartojamumu.

Sekcijų valdymas – 50 % tikslesnis purškimas2

Naudodami sekcijų valdymą su ne daugiau kaip 255 sekcijomis, sumažinsite persidengimą, gerokai padidinsite tikslų purškimą  ir atliksite tikslų javų apsaugos ir naudingųjų medžiagų taikymą.

Didesnis derlius, mažesnės išlaidos – kintamų normų taikymas

Optimizuokite pelną su kintamų normų taikymu. Padidinkite trąšų, sėjos ir chemikalų efektyvumą, gaukite didesnį derlių ir sumažinkite išlaidas. Mėgaukitės sutaupydami iki 12–44 kg N/ha.3

Pasiruošt, dėmesio, pirmyn! 1-Click-Go-Autosetup

Patogiai suplanuokite darbus John Deere Operations Center™ ir nusiųskite juos į traktoriaus G5 / G5 Plus CommandCenter™ belaidžiu ryšiu. Vairuotojai patvirtina informaciją vos vienu spustelėjimu, o darbas atliekamas taip, kaip norite.

Įspūdingos galimybės

Peržiūrėkite mūsų traktorių su įranga asortimentą, kuris padės jums greičiau susipažinti su ūkininkavimu ateityje.

Siekite daugiau – žemės ūkį keičiantys sprendimai ir gaminiai

Nuolat tobulinama ir atnaujinama

Nuolat tobulinama ir atnaujinama

Mūsų tiksliosios žemdirbystės sprendimai apima nuotolinį programinės įrangos atnaujinimą ir neįkainojamas funkcijas, pvz., nuotolinio ekrano prieigą (RDA), kad padidintumėte produktyvumą ir pailgintumėte darbo laiką naudodami Expert Alerts.

Pasirinkite patys!

Pasirinkite patys!

Be vargo pritaikykite John Deere savo reikmėms. Mūsų aukštos kokybės priedai idealiai tinka jūsų mašinai ir verslui.

1Arvalis Institut du végétal, Chambres d’agriculture Loiret und Poitou Charente, UFA-Revue
2Pagal JAV ir Brazilijoje atliktą tyrimą
3Etalono bandymas; trail VISTA iDünger