7 serijos traktoriai

2022 m. tarptautiniuose metų traktoriaus apdovanojimuose teisėjus sužavėjo daugybė įvairių 7R 350 AutoPowr™ savybių, palyginti su konkurentais dideliame traktorių segmente; jis tapo nugalėtoju. Jie ypač pabrėžė prabangų 7R komfortą, ypač erdvią kabiną ir puikų traktoriaus našumą dirbant laukuose.

      

„Reactive Steering“ sistema

Reactive Steering – džiaugsmas vairuoti.

Pristatome naują aukštos klasės automobilinio vairavimo parinktį, kurią dabar galite turėti visuose 7 serijos traktoriuose: Reactive Steering. Atlikus posūkį, vairas automatiškai grįžta į centrinę padėtį ir išlieka joje važiuojant tiesiai. Mėgaukitės puikiu važiavimu tiesiai, paprastu manevravimu kelio vingiuose, žieduose ar T formos sankryžose.

Pažvelkime į keletą konkrečių savybių, dėl kurių darbas su 7 serijos traktoriais yra ypač malonus.

Uždėkite sunkų balastą – lengvu prisilietimu

Uždėkite sunkų balastą – lengvu prisilietimu

EZ balastas suteikia 7R – išskirtinę pusiausvyrą – tai ypač naudinga ūkininkams ir žemės ūkio paslaugų teikėjams, kuriems reikia dažnai pereiti nuo darbo lauke prie transportavimo, ir atvirkščiai. Galite pridėti arba nuimti 1,7 t svorį per kelias sekundes, vieno mygtuko paspaudimu, ir jums net nereikės išlipti iš kabinos.

Tikroji galia

Tikroji galia

Žinokite savo tikrąją galią! Ant traktoriaus variklio dangčio esantis lipdukas nurodo tik vardinę variklio galią. Tačiau mūsų variklių sukimo momentas padidėja iki 40 %, o galia įspūdingai padidėja apie 10 % – “didžiausia galia” visada pasiekiama bet kokiomis sąlygomis.

Didžiausias kabinos patogumas

Didžiausias kabinos patogumas

Kabinoje mėgaukitės didžiausiu komfortu, kurį užtikrina efektyvi kabinos pakaba – mūsų ActiveSeat™ II sėdynė su aktyviu vibracijos slopinimu, masažo funkcijomis, elektroniniais valdikliais, 65° sėdynės pasukimu ir trimis atramomis kojoms, taip pat yra įtraukianti 6.1 garso sistema, integruotas šaldytuvas… ir kt.

Geriausia vairuotojo sąsaja

Geriausia vairuotojo sąsaja

CommandPRO™ valdymo svirtimi ir jos 11 konfigūruojamų mygtukų galima lengvai bei efektyviai valdyti 7 serijos traktorių galią. Patobulinta ergonomiška vairuotojo sąsaja suteikia galimybę tiksliai valdyti ir kiekvieną darbo dieną dirbti patogiau bei produktyviau.

1-Click-Go-AutoSetup: sumažinkite sąrankos laiką iki 50 %

1-Click-Go-AutoSetup: sumažinkite sąrankos laiką iki 50 %

Pavargote nuo kabinoje besimėtančių užrašų ir nustatymų ieškojimo monitoriuose? Su 1-Click-Go-AutoSetup galite perpus sumažinti pasiruošimo laiką: darbo užduotys, kurias iš anksto pasiruošėte Operations Center, automatiškai pasirodo G5Plus monitoriuje, vos tik mašina įvažiuoja į lauką. Operatoriui telieka patvirtinti duomenis mygtuku ir imtis darbo*.

Tikslioji žemdirbystė: geresnis ūkininkavimas

Tikslioji žemdirbystė: geresnis ūkininkavimas

Efektyvumas ir našumas, kurį galite pasiekti su G5 advanced Licenses funkcijomis, AutoTrac™ automatizuota posūkių sistema ir AutoTrac™ pasyviuoju padargų valdymu, o Machine Sync pagerina pelningumą ir tvarumą, kurio negalima pasiekti kitaip.

7R brošiūra

Gauti visą istoriją

Išsamiai sužinokite, kodėl 7R serija yra tokia puiki – peržiūrėkite 7R gaminių brošiūrą.

PowerGard™

PowerGard™

Priežiūros paketas PowerGard™ užfiksuoja techninės priežiūros išlaidas.

Finansavimo sprendimai

Finansavimo sprendimai

John Deere Financial siūlo finansavimo sprendimus, kurie suderina mūsų klientų poreikius ir John Deere žinias apie įrangą. Suprantame jūsų finansavimo poreikius geriau nei bet kas kitas.

*Mašinoje turi būti įrengtas G5 CommandCenter, 4 kartos CommandCenter™ arba universalus ekranas (bent SU20-3 programinė įranga), StarFire™ 3000 imtuvas arba naujesnis, JDLink™ Connect aktyvi prenumerata ir John Deere Operations Center paskyra. Jei mašinoje dar nėra MTG 4G, reikės modifikuoti.