7R 310Traktorius

  • 341 AG (251 kW) didžiausia galia (ECE-R120) + 11 AG (8 kW) IPM
  • 9,0 l variklis su 6 cilindrais
  • 11,4 t ir 2,925 m važiuoklės bazė
  • XXL dydžio patogi kabina su ActiveSeat II", radiju jutikliniu ekranu ir nauja vairasvirte "CommandPRO"
  • Išmaniosios žemdirbystės sprendimai
„Reactive Steering“ sistema

Reactive Steering – džiaugsmas vairuoti.

Pristatome naują aukštos klasės automobilinio vairavimo parinktį, kurią dabar galite turėti visuose 7 serijos traktoriuose: Reactive Steering. Atlikus posūkį, vairas automatiškai grįžta į centrinę padėtį ir išlieka joje važiuojant tiesiai. Mėgaukitės puikiu važiavimu tiesiai, paprastu manevravimu kelio vingiuose, žieduose ar T formos sankryžose.

ALT. TEKSTO ELEMENTO VIETA

Daugiau galimybių

Naudokite 7R su platesnėmis ir aukštesnėmis priekinėmis ir galinėmis padangomis, kad padidintumėte slankumą ir sukibimą. Didesnis vairavimo pajėgumas leis lengvai valdyti priekinius padargus ir naujas 710 mm priekines padangas. Kuo geriau išdirbkite žemę ir paruoškite savo laukus didžiausiam derliui, tinkamai apdorodami dirvožemį.

Tractor

VAŽIAVIMO KOMFORTAS

Sėdynėje ActiveSeat II naudojama greitos reakcijos elektrinės amortizacijos technologija apsaugos jus nuo iki 90 % vertikalių judesių. Džiaugsitės puikia važiavimo kokybe net itin nelygiuose laukuose.

Moderniame 6,5“ skaitmeniniame radijuje jutikliniu ekranu su Apple CarPay ir Android Auto sistema rasite daugybę pramoginių funkcijų, kurias patogu įjungti ir perjungti jutikliniame ekrane.

7 serijos

NORĖDAMI PASUKTI, VILKITE

Kabinos vaizdas iš vidaus

7-series-tractor