6R serijos traktoriai

Dirbkite sumaniau ir atlikite daugiau

Tobulindami įspūdingos traukimo jėgos, patikimumo ir komforto traktorius, į 6R seriją buvo įtraukti nauji ir dar išmanesni modeliai. Mažo rėmo 6R 150 ir vidutinio rėmo 6R 185 modeliai papildyti išskirtinai intelektualiomis automatikos funkcijomis ir pasižymi puikiomis transportavimo savybėmis. Kiekvienas 6R traktorius yra suprojektuotas ir pagamintas taip, kad būtų pati universaliausia, lengviausia ir galingiausia jūsų darbo jėgos sudedamoji dalis.

6r serijos didelį rėmą turintys traktoriai

SU 6R 250 SUTAUPYSITE DAUGIAU DEGALŲ

Nuo 2018 m. dar niekam nepavyko įveikti John Deere 6R 250 DLG PowerMix Transport 2.0 bandymuose (transportavimo darbuose)¹ – kuriuose jis demonstruoja mažiausias degalų sąnaudas iš visų išbandytų konkurentų – 348 g/kWh dyzelino ir 16 g/kWh dyzelino priedo sąnaudos¹.

Be to, Žemutinės Saksonijos žemės ūkio rūmai (Vokietija), atlikdami savo 2020 m. traktorių bandymą, patvirtino išskirtinį 6R 215 efektyvumą³.

      

Padarykite daugiau, geriau ir našiau. 6R seriją sukūrėme pasiekimams

Tikslioji žemdirbystė

Tikslioji žemdirbystė

Su 6R serijos traktoriumi esate pasiruošę technologijai, kuri sklandžiai sujungia mašinas ir žmones, prideda precedento neturintį tikslumą ir efektyvumą bei suteikia įžvalgų, kurios sukuria tikrąjį pranašumą.

Neprilygstamas transportavimo darbuose

Neprilygstamas transportavimo darbuose

Mūsų 6R 250 modelis pademonstravo nepralenkiamus rezultatus „DLG PowerMix Transport 2.0“ bandyme, o Žemutinės Saksonijos žemės ūkio rūmų (Vokietija) 2020 m. atliktas traktorių bandymas* patvirtino išskirtinį 6R 215 našumą.

Išmanesni priekiniai krautuvai

Išmanesni priekiniai krautuvai

Lengvai ir greitai sumontuojami mūsų krautuvai yra supakuoti su išmaniosiomis funkcijomis – padidinkite savo našumą naudodami „Return-to-Position“, padidinkite tikslumą dinamiškai sverdami ir užkirsite kelią medžiagų nuostoliams, naudodami elektroninį „Level-to-Horizon“.

Kabina ir valdymas

Kabina ir valdymas

Šioje itin erdvioje 3,33 m³ labai tylioje 71 dB(A) kabinoje su naujuoju kampiniu monitoriumi savo darbą dirbsite geriausiai. Naująja „CommandPRO™“ valdymo svirtimi ir jos 11 konfigūruojamų mygtukų paprasta valdyti 7R serijos traktorių galią.

Patogi

Patogi

Būkite budrūs ir nenuleiskite akių, bet be įtampos: „TLS™ Plus“ priekinės ašies amortizacijos ir „HCS Plus“ kabinos derinys užtikrina, kad lauke ir kelyje važiuosite tolygiai ir patogiai.

„ComfortSmarter“ hidraulinė sistema

Išmanesnė hidraulinė sistema

Pasiekite didesnį produktyvumą Patobulinta išmanioji galios valdymo sistema suteikia iki 40 papildomų AG hidraulinei sistemai, o iki šešių galinių hidraulinių išvadų (SCV) aprūpina iki 195 l/min. hidrauliniu srautu.

6R brošiūrą

Gauti visą istoriją

Išsamiai sužinokite apie tai, dėl ko 6R serija yra tokia puiki – peržiūrėkite 6R serijos gaminių brošiūrą.

Frontalinis krautuvas

Frontalinis krautuvas

Galvojate, kad gal jau laikas įsigyti krautuvą? Pažiūrėkite, ką mes turime, ir suraskite sau tinkamą!

Tikslioji žemdirbystė

Tikslioji žemdirbystė

Sužinokite daugiau apie „John Deere“ tiksliosios žemdirbystės technologijos įvairų pritaikymą ir naudą

¹Profi bandymo rezultatai, traktorių bandymas “John Deere 6250R: More Vario”, 06/2018; www.profi.de DLG-PowerMix-Transport bandymas 2.0 (transportavimo darbai); 10–16 psl.: https://pruefberichte.dlg.org/filestorage/0618_John_Deere_6250R.pdf

² DLG PowerMix bandymas Nr. 7369; (www.dlg.org)

³ Žemutinės Saksonijos žemės ūkio rūmų (Vokietija) traktorių bandymai. “Lyginant standartinės komplektacijos traktorius (be „Unimog“), „John Deere“ demonstravo žemiausias degalų sąnaudas. [...] Svarbu pažymėti, kad 6215R buvo ne tik ekonomiškiausias, bet ir greičiausias, lyginant greitėjimą su dviem priekabomis”; www.‌lwk-niedersachsen.‌de.

4 Profi Test Results, Tractor-Test “John Deere 6250R: More Vario”, 06/2018; www.profi.de DLG-PowerMix-Transport Test 2.0 (Transport application); page 10 to 16:  https://pruefberichte.dlg.org/filestorage/0618_John_Deere_6250R.pdf

 

5 Chamber of Agriculture Lower Saxony (Germany) tractor test 2020. “Comparing standard tractors (without Unimog) the John Deere achieved the lowest diesel consumption. [...] It is interesting that, despite the low fuel consumption, the 6215R was also the fastest when accelerating with two trailers”. Based on Tractor Test 2020, Chamber of Agriculture Lower Saxony (Germany), where 6215R John Deere AutoPowr™ was compared with Claas Axion 830 CMATIC, Deutz-Fahr 7250TTV, Fendt Vario 826, New Holland T7.270 AutoCommand and Unimog U427 (www.lwk-niedersachsen.de)