6R 150Traktorius

 • 165 AG (121 kW) didžiausia galia (ECE-R120) + 12 AG (9 kW) IPM
 • 4,5 l variklis su 4 cilindrais
 • 6,5 t ir 2,58 m važiuoklės bazė
 • XXL „ComfortView™“ kabina (3,33 m³) su 2 panoraminėmis durimis arba kairės pusės B pultu ir 4-osios kartos „CommandCenter™“ ekranu su 71 d(B)A
 • Transmisijos pasirinkimas: AutoPowr

6R serija: Dirbkite sumaniau ir atlikite daugiau

6R serijos mažo rėmo traktoriai: Kompaktiškas, lengvas ir galingas

Įsitikinkite šio manevringo ir galingo 4 cilindrų traktoriaus universalumu patys - galinga hidraulikos sistema, didelė keliamoji galia ir didelės padangos.

 • Efektyvus degalų naudojimas

  Aukščiausio lygio pavarų dėžės AutoPowr™ valdymo paprastumas, 6R 150 variklio galia ir sukimo momentas užtikrina itin aukštą darbo komforto ir degalų naudojimo efektyvumo lygį, kaip patvirtinta naujausiais bandymais.

   

  Susidomėjote? Daugiau informacijos apie šias skaidres! >

   

  Efektyvus degalų naudojimas
 • Mažos dyzelino sąnaudos ir labai geras našumas¹

  DLG-PowerMix-Test 2.0 bandymas (dirbant lauke) patvirtino, kad 6R 150 sunaudoja nedaug degalų – tik 274 g/kWh dyzelino ir 8 g/kWh vandens karbamido tirpalo.¹

   

  ¹PROFI 02/2023 (www.profi.de)

  Mažos dyzelino sąnaudos ir labai geras našumas1
 • Ekonomiškiausias degalų naudojimas¹ 4 cil. Transportavimas

  DLG-PowerMix-Test 2.0 bandymas (transportuojant) patvirtino, kad 6R 150 sunaudoja nedaug degalų – tik 375 g/kWh dyzelino ir 12 g/kWh vandens karbamido tirpalo.¹

   

  ¹PROFI 02/2023 (www.profi.de)

  6R 150: įrodyta degalų ekonomija5
 • Aukštesnis automatikos lygis

  Mėgaukitės papildomais našumo privalumais, kuriuos suteikia mūsų pažangios licencijos, pvz., AutoTracTM Turn Automation, AutoTracTM Implement Guidance Passive, AutoPathTM, MachineSync ir In-Field Data Sharing.

   

  Sužinokite apie atskiras funkcijas toliau pateiktose skaidrėse >

  Aukštesnis automatikos lygis
 • AutoPath™

  AutoPath™ sukuria automatinio vairavimo linijas pagal pirmojo važiavimo juostine sėjamąja ar sodinamąja duomenis. Ši sistema taip pat tvarko vairavimo linijas, apsaugo jūsų pasėlius ir užtikrina, kad kiekvienu važiavimu pasiektumėte maksimalų tikslumą. Nepriklausomai nuo to, kokio pločio padargą naudojate sodindami, purkšdami ar nuimdami derlių, AutoPath™ užtikrina, kad padangos visada važiuos pasodintomis eilėmis, nekliudydamos pasėlių.

  AutoPath™
 • Geriausias universalus ir neprilygstamas svėrimo rezultatas¹

  Trakker žurnale naujausio traktoriaus bandymo, atlikto nuo 2023 m. vasario mėn., metu 6R 150 ir 643R frontalinių krautuvų derinys davė geriausius rezultatus. Pasiekite naują našumo lygį, naudodami puikų 6R ir 643R krautuvų derinį su
  mūsų dinamine svėrimo sistema, grįžimo į buvusią padėtį ir horizontaliojo išlyginimo funkcijomis.

   

  ¹ Trekker 02/2023 (www.trekkermagazine.nl)

   

  Sužinokite apie šią funkciją kitoje skaidrėje >

  Geriausias universalus ir neprilygstamas svėrimo rezultatas¹
 • Veiksmingas tikslumas

  Padidinkite tikslumą nelėtindami: naudodami dinaminę svėrimo sistemą, kaušu pasemsite būtent tiek medžiagos, kiek reikia, ir nesunkiai sumaišysite reikiamą pašarą.

   

  ¹ Trekker 02/2023 (www.trekkermagazine.nl)

  Veiksmingas tikslumas
 • Dirbkite dar geriau

  Atsisėskite ant puikios amortizacijos dviejų padėčių sėdynės, apsidairykite ir pajuskite: viskas bus padaryta. Geriau, greičiau, efektyviau. Tylus 71 dB(A) garsas leidžia mėgautis ramiomis susikaupimo valandomis erdvioje 3,33 m³
  kabinoje.

   

  Kitose skaidrėse rasite daugiau informacijos >

  Dirbkite dar geriau
 • Dviejų padėčių sėdynė

  Dabar galima rinktis šią itin patogią sėdynę su patobulinta amortizacija. Dviejų padėčių sėdynės nugaros atrama sukasi vairuotojui sukantis atgal, kad užtikrintų nugaros atramą ir puikų matomumą.

  Dviejų padėčių sėdynė
 • Durys, kurių nematysite

  Mūsų panoraminės durys nėra ištaigingos. Bet būtent dėl to ir praktiškos. Jos netrukdys matyti, kas vyksta lauke. Taip pat gali būti įrengtas B statramstis kairiojoje pusėje.

  Durys, kurių nematysite
Gaukite pačią didžiausią naudą iš darbo dienos su „John Deere“ frontaliniais krautuvais

Gaukite pačią didžiausią naudą iš darbo dienos su „John Deere“ frontaliniais krautuvais

„John Deere“ R serijos frontaliniuose krautuvuose įmontuotas automatinis fiksatorius, suteikiantis galimybę krautuvą ir padargus prijungti itin paprastai. Mūsų pasirenkamas technologijų paketas padidina jūsų produktyvumą.

Dinaminė svėrimo sistema

Dinaminė svėrimo sistema

Padidinkite tikslumą nelėtindami: Naudodami dinaminę svėrimo sistemą, kaušu pasemsite būtent tiek medžiagos, kiek reikia, ir nesunkiai sumaišysite reikiamą pašarą.

Grįžimas į padėtį

Grįžimas į padėtį

Padidinkite savo produktyvumą atliekant pasikartojančius darbus. Ši grįžimo į padėtį funkcija leidžia išsaugoti iki keturių padargo padėčių ir sugrįžti į jas naudojant vairalazdę.

Išlyginimas pagal horizontalią plokštumą

Išlyginimas pagal horizontalią plokštumą

Ši išskirtinė funkcija išlygina padargą lygiagrečiai žemei, ne tik pagal traktorių. Gabenkite ryšulius greičiau, niekada neišpilkite ir nepameskite prekių ir mėgaukitės tolygesniu važiavimu.

CommandARM: Intuityvus valdymas

CommandARM: Intuityvus valdymas

6R serijos traktoriuose sudėtingas žemės ūkio technologijas lengva naudoti. Viskas lengvai pasiekiama, o mūsų „CommandCenter“ jutiklinis ekranas užtikrina sklandų naršymą su sparčiaisiais klavišais ir kontekstine pagalba.

Nauja elektroninė valdymo svirtis su reverso mygtuku

Nauja elektroninė valdymo svirtis su reverso mygtuku

Tikrai pats ergonomiškiausias ir patogiausias būdas valdyti frontalinį krautuvą. Be to, ant vairalazdės įrengtas naujasis reversorius suteikia galimybę keisti traktoriaus kryptį mygtuko paspaudimu. Elektroninę valdymo svirtį galima visiškai perkonfigūruoti ir valdyti visus hidraulinius išvadus, priekinį prikabinimo įtaisą ir net ISOBUS funkcijas.

Traktoriai 6R

NORĖDAMI PASUKTI, VILKITE

Vaizdas iš kabinos Išorėje

NORĖDAMI PASUKTI, VILKITE