8 serijos traktoriai

Pažangus ūkininkavimas: pripažinta 8 serija išsaugo galingų ankstesnių versijų savybes, kad tarnautų tokiems toliaregiškiems ūkininkams kaip jūs, kurie kuria tvarią šiuolaikinio žemės ūkio ateitį. Mūsų 8 serijoje yra dirvą apsaugantis John Deere 8RX vikšrinis traktorius, pasižymintis aukštųjų technologijų patobulinimais, pvz., apdovanojimų pelniusia eAutoPowr™ transmisija.

8R traktoriai

Puikus pasirinkimas, jei reikia universalaus traktoriaus, kuris tinka efektyviam darbui laukuose ir važiuoti keliais. 8R – geriausia traukiamosios galios, mažų eksploatacinių sąnaudų ir visapusio našumo kombinacija.

 

8RT traktoriai

8RT traktoriai

Šie dvivikšriai traktoriai išsiskiria didžiausia tiesine trauka, itin efektyvia galios perdava ir itin geru žemės paviršiaus kontūrų kopijavimu. Skirti sausam, biriam dirvožemiui, lygiems laukams.

8RX traktoriai

8RX traktoriai

Jei jums svarbiausia kuo mažiau pažeisti dirvožemį, nerasite nieko geriau nei 8RX. Jo 4,57 m² sąlyčio su žeme plotas yra geriausias šioje pramonėje srityje ir jis suformuoja nedidelius nuožulnius kraštus arba jų visai nesuformuoja. 8RX puikiai tinka sudėtingoms kalvotoms vietovėms ir visų tipų dirvožemiui, be to, palengvėja darbas dėl didžiulių darbinių langų.

      

Klientų atsiliepimai

“Kabinoje girdimas triukšmas gerokai mažesnis nei tas, prie kurio esame pripratę mūsų dabartinės 8R serijos traktoriuose”, –
Christian Sommerlund, JSJ-Agro, Danija

eAutoPowr™ jau išbandę profesionalai yra sužavėti. Įsitikinkite patys.

kompromisai

Kompromisų dėl padangų slėgio pabaiga

Tinkamas padangų slėgis yra labai svarbus siekiant optimizuoti traktoriaus eksploatacines savybes ir užtikrinti gerą dirvožemio būklę. John Deere centrinė padangų pripūtimo sistema (CTIS) greitai reguliuojama mygtuko paspaudimu: Greitai ir patogiai pripūskite bei išleiskite orą būdami kabinoje – lauko ir transportavimo režimų perjungiklis.

Pažvelkime į keletą konkrečių sąvybių, dėl kurių darbas su 8 serijos traktoriais yra ypač malonus.

Kabinos terapija

Kabinos terapija

Kaip jums patiktų kabina, iš kurios išlipdami jaustumėtės panašiai žvalūs, kaip ir į ją įlipdami? Kaip tai įmanoma? Štai kaip: ActiveSeat™ II sėdynė su aktyviu vibracijos slopinimu, masažo funkcijomis, elektroniniais valdikliais, 65° sėdynės pasukimu, trimis atramomis kojoms, 6.1 garso sistema, integruotas šaldytuvas… ir t. t.

G5Plus CommandCenter

G5Plus CommandCenter

Naujasis G5Plus ekranas, didžiausias kada nors buvęs mūsų ekranas: daugiau vietos jūsų informacijai. Spartesnis procesorius greitesniam sistemos paleidimui. Ir itin didelė raiška.

Tikroji galia

Tikroji galia

Ant traktoriaus variklio dangčio esantis lipdukas nurodo tik vardinę variklio galią. Tačiau mūsų variklių sukimo momentas padidėja iki 40 %, o galia įspūdingai padidėja apie 10 % – “didžiausia galia” visada pasiekiama bet kokiomis sąlygomis.

Išmanios transmisijos versijos

Išmanios transmisijos versijos

Rinkitės iš mūsų ratiniams modeliams skirtos 16 greičių PowerShift™, tvirtos visiškai mechaninės e23™ transmisijos, sklandaus pagreitinimo AutoPowr™ be sankabos ir apdovanojimų pelniusios bepakopės elektrinės eAutoPowr™ transmisijos.

1-Click-Go-AutoSetup: sumažinkite sąrankos laiką iki 50 %

1-Click-Go-AutoSetup: sumažinkite sąrankos laiką iki 50 %

Pavargote nuo kabinoje besimėtančių užrašų ir nustatymo ieškojimo monitoriuose? Su 1-Click-Go-AutoSetup galite perpus sumažinti sąrankos laiką: darbo užduotys, kurias iš anksto pasiruošėte John Deere Operations Center, automatiškai pasirodo 4 kartos monitoriuje, vos tik mašina įvažiuoja į lauką. Operatoriui telieka patvirtinti duomenis mygtuku ir imtis darbo*.

Tikslioji žemdirbystė – geresnis ūkininkavimas

Tikslioji žemdirbystė – geresnis ūkininkavimas

Efektyvumas ir našumas, kurį galite pasiekti su CommandCenter Premium aktyvinimo funkcijomis, AutoTrac™ automatizuota posūkių sistema, AutoTrac™ pasyvusis padargų valdymas, Machine Sync ir dalijimasis lauko duomenimis pagerina pelningumą ir tvarumą, kurio negalima pasiekti kitaip.

Pasižiūrėkite – galingi pasirinkimai

Trys koncepcijos, atitinkančios jūsų vietovės sąlygas ir individualius ūkininkavimo metodus – nuo įvairiems darbams skirto 8R iki tiesia linija traukiančio galiūno 8RT ir dirvožemį apsaugančio 8RX – pasižiūrėkite, kaip atrodo pažangus ūkininkavimas.

eAutoPowr™ transmisija

Bepakopė tampa elektrine: apdovanojimų pelniusi eAutoPowr™ yra pirmoji elektromechaninė IVT transmisija, užtikrinanti beprecedentį efektyvumą, patogumą ir patvarumą.

8 serijos brošiūra

Gauti visą istoriją

Daugiau sužinokite apie tai, dėl ko 8 serija yra tokia puiki – peržiūrėkite 8 serijos gaminių brošiūrą.

PowerGard™

PowerGard™

Priežiūros paketas PowerGard™ užfiksuoja techninės priežiūros išlaidas.

Finansavimo sprendimai

Finansavimo sprendimai

John Deere Financial siūlo finansavimo sprendimus, kurie suderina mūsų klientų poreikius ir John Deere žinias apie įrangą. Suprantame jūsų finansavimo poreikius geriau nei bet kas kitas.

Tikslioji žemdirbystė

Tikslioji žemdirbystė

Mūsų tiksliosios žemdirbystės sprendimai apima nuotolinį programinės įrangos atnaujinimą ir neįkainojamas funkcijas, pvz., nuotolinio ekrano prieigą (RDA), kad padidintumėte produktyvumą ir pailgintumėte darbo laiką naudodami Expert Alerts.

* Mašinoje turi būti 4 kartos CommandCenter™ arba universalus ekranas (bent SU20-3 programinė įranga), StarFire™ 3000 / 6000 / 7000 imtuvas, JDLink™ Connect aktyvi prenumerata ir John Deere Operations Center paskyra. Jei mašinoje dar nėra MTG 4G, reikės modifikuoti.