8R 280Traktorius

 • 308 AG (227 kW) didžiausia galia (ECE-R120) + 18 AG (13 kW) IPM
 • 9,0 l variklis su 6 cilindrais
 • 13,8 t ir 3 050 m važiuoklės bazė
 • Naujoji didesnė ir patogesnė CommandView kabina, užtikrinanti naują matomumo lygį. Naujoji CommandPRO valdymo svirtis su iki 11 konfigūruojamų mygtukų
  kompromisai

  Kompromisų dėl padangų slėgio pabaiga

  Tinkamas padangų slėgis yra labai svarbus siekiant optimizuoti traktoriaus eksploatacines savybes ir užtikrinti gerą dirvožemio būklę. John Deere centrinė padangų pripūtimo sistema (CTIS) greitai reguliuojama mygtuko paspaudimu: Greitai ir patogiai pripūskite bei išleiskite orą būdami kabinoje – lauko ir transportavimo režimų perjungiklis.

  8R serija. Nesustabdomieji

  NESUSTABDOMA GALIA

  8R serijos traktoriai yra puikus pasirinkimas, jei reikia universalaus traktoriaus, kuris tinka efektyviam darbui laukuose ir važiuoti keliais. 8R – geriausia traukiamosios galios, mažų eksploatacinių sąnaudų ir visapusio našumo kombinacija.

  Iš tvirtos 8R / RT / RX konstrukcijos tampa aišku kas slypi jų viduje: prieš nieką nesustojanti traukiamoji galia ir technologijos, vedančios šiuolaikinį ūkį pirmyn.

  8r traktorius

  PATOGUS VAIRAVIMAS

  Naująja CommandPRO valdymo svirtimi ir jos 11 konfigūruojamų mygtukų paprasta valdyti 8R serijos traktorių galią. Tai pati geriausia vairuotojo sąsaja tam, kad kiekvieną darbo dieną jaustumėtės dar patogiau ir dirbtumėte dar našiau.

  Tiek daug erdvės ir tiek mažai triukšmo, tokia prabanga. Pastebima aistra svarbioms detalėms. Sveiki atvykę į naują 8R kabiną, kuri dar didesnė ir patogesnė nei kada nors anksčiau.

  8R 280 Traktoriai 

  NORĖDAMI PASUKTI, VILKITE

  Vaizdas iš kabinos

  NORĖDAMI PASUKTI, VILKITE